Uluslar Ligi H:3 | Rusya 2-0 Türkiye | MS | 14 Ekim | TRT 1 - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluslar Ligi H:3 | Rusya 2-0 Türkiye | MS | 14 Ekim | TRT 1

Luce ye en kizdigim sey mac kazanamayip sonra surekli bunun bir surec oldugunu soyluyor . Bunlar resmi maclar ve telafileri 2 sene suruyor , lig olsa anlarim , bir sene feda edersin seneye dersin ama bir DK kacirdin mi 4 sene sonra var tekrari ancak

Ayrica rusya nin surekli ayni ekiple oynadigini soyluyor , alakasi yok ,

Ignasevic , smolov , samedov , akinfeev , dzagoev basta olmak uzre en az 7-8 adami farkli adamlarin

Bu konuda acik acik yalan soyluyor

Lucescuyu saha kenarında iyice bir izleyin, adamın bir kere motivasyonu yok. Geldiniz, teklif ettiniz ben de kabul ettim ama fazlasını beklemeyin edası ile takılıyor adam. Çıkardığı kadrolar, aynı şeyleri deneyip hala daha ısrar etmesi, üstelik bir önceki maçta doğruları yapınca neler olduğunu hep birlikte gördüğümüz halde, yaptığı açıklamalar ve bir çok faktör daha ne için geldiğini gösteriyor. Bunlar için Lucescu değil de kimi eleştireceğiz?

Yahu laf deyince şov yapıyorsunuz. Bir mesaj öncesi Lucescuyu günah keçisi ilan etmenizi haksızlık olarak buluyorum, bir mesaj sonra Lucescuya eleştiri hatta yalancı damgası.

Lucescuyu saha kenarında iyice bir izleyin, adamın bir kere motivasyonu yok. Geldiniz, teklif ettiniz ben de kabul ettim ama fazlasını beklemeyin edası ile takılıyor adam. Çıkardığı kadrolar, aynı şeyleri deneyip hala daha ısrar etmesi, üstelik bir önceki maçta doğruları yapınca neler olduğunu hep birlikte gördüğümüz halde, yaptığı açıklamalar ve bir çok faktör daha ne için geldiğini gösteriyor. Bunlar için Lucescu değil de kimi eleştireceğiz?

Dursun , Luce ve Arda ikilisini getirmeye çalıştı cenabetliği tuttu olmadı olsaydı var ya nalları dikmiştik.

Allah taraftardan razı olsun, gereken tepkileri koydular da hem bu saydığın isimler gelemedi, hem de Fatih hocaya gitmek zorunda kaldılar.

Ama Niasse'ye engel olmuşuz diyenlere söyle bunu.

Bak net şekilde söylüyorum şu forumdaki önerileri dinlese kulüp çok daha iyi seviyelere gelir.

Jonathan Bamba kaç yıl önce önerildi burda alınsa beleşe en az 15 e satılırdı , gidiyorlar 10 milyona Belhanda'yı alıyorlar.

Yapamadıkları transferler için de taraftar yüzünden almadık diyorlar yüzsüz şekilde.

Ama Niasse'ye engel olmuşuz diyenlere söyle bunu.

Bak net şekilde söylüyorum şu forumdaki önerileri dinlese kulüp çok daha iyi seviyelere gelir.

Jonathan Bamba kaç yıl önce önerildi burda alınsa beleşe en az 15 e satılırdı , gidiyorlar 10 milyona Belhanda'yı alıyorlar.

Yapamadıkları transferler için de taraftar yüzünden almadık diyorlar yüzsüz şekilde.
İbrahimoviç ismi ile uzunca bir süre taraftarı kandıran bir yönetimin, Niasse taraftar yüzünden alınmadı lafına inananlara bir şeyler anlatmaya çalışmak imkansız.

Katılıyorum bu yoruma. Benim de dikkatimi çekti Rusya'nın teknik direktörü bir saniye bile yerinde durmadı. Bizim bunak kovulsam tazminatımı alırım ne olacak modunda sakin sakin hiçbir şey yapmadan durdu.

Yok mu şöyle hırslı hevesli yerli bir hoca milli takımın başına geçsin?

Lucescu hic bir zaman bagirip cagiran bir TD olmadi zaten. Herkes genc yerli hoca gelsin diyor da Avci ile Ersun geldi de noldu adamları linç ettiniz. Kulot degistirir gibi hoca degistir sonra basari bekle. HA.

Artık gerçekçi uzun vadeli hedefler koyup arkasında durmayı ogrenmek gerek. Gerekirse avrupa sampiyonasina gitme dunya kupasini hedef goster simdiden genc oyunculari ona gore hazirla. Bu ne arkadas her sene milli takim hocasimi degisir.

Neymis hamza gelsin aykut gelsin hee gelsin de ilk Malta maglubiyetinde onlarıda paketleyip yolluyalim. Sonra yine yabanci TD. Rinse repeat.

Takımın gençleşmesi doğru bir hareketti. Gelecek yılların milli takımını yaratma düşüncesi çok doğruydu. Yetenekli oyuncularımız var.

Fakat tutup ta milli takımın başına Lucescu'yu getirmek de bir o kadar yanlış oldu. Türk teknik direktör lazımdı bize. Yılmaz Vural dahi olur.

Lucescu derhal gitmeli. Tabii ondan önce Lucescu'yu başa getiren Yıldırım Demirören gitmeli.

Bu dediklerim olmadığı sürece Milli Takım, eziyet takım olmaya devam eder ne yazık ki.

Tüpçü koca kafanın getirdiği bunak alzheimer Lucescu'dan da başka bir sonuç beklenmezdi zaten. İkisi de defolsun.

kralspor5393.jpg

Üst Alt