ümit çatar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ümit çatar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım Yasin haklı.. Kendisinin ismini Google'da arattım ve sonuç;

golAZ5.png
Daha öncede söylemiştim facebookta bejeke forumuna yorum yapmıştı.

Ümit Çatar ‏@umit_catar
@erginataman Sırf senin hatırına 2 tane kombine alacam Hocam.. fenevlilerin boynuna dola Hoccam

1- 2 tane kombine aldin mi?

2- neden sadece fenerlilerin boynuna dolasin ?

Artık eminim ki Ümüt fotomu trollüyor. 1 yorumu sonrası konu hoşaf olup çıkıyor. Kendisini sevmiyorum ama artık saygı duyuyorum Lawrance gibi adam.

bana bugün attığı özel mesajda forumda yazılanları hep ciddiye aldığını bildiren forum üyemiz.

O yüzden kişisel yazismalarinizda ve alintilarinizda buna dikkat etmenizi öneririm.

Ben onun aksine herkesin mesrebine göre mesaj atmayı daha doğru biliyorum

Bu imzayı görme yetkiniz bulunmuyor, forum yöneticisiyle iletişim kurunuz.(vBulletin 4.2.2)

bana bugün attığı özel mesajda forumda yazılanları hep ciddiye aldığını bildiren forum üyemiz.

O yüzden kişisel yazismalarinizda ve alintilarinizda buna dikkat etmenizi öneririm.

Bu imzayı görme yetkiniz bulunmuyor, forum yöneticisiyle iletişim kurunuz.(vBulletin 4.2.2)

öncelikle beni doğru anladığınız için teşekkür ederim.. benim adıma konu açıldıgını yeni gördüm.. baya bir zaman olmuş açılalı.. Melih Peker arkadaşımız benı anlayan nadir insanlardan..

forumu karıştırdığımı söylemişler üst yorumlarda.. ben yorum atıyorum bütün herkes yorumuma alıntı yapıyor.. ondan sonra suçlu ben oluyorum.. gercekten enteresan..

benım forumu trollediğim falan yok.. öyle bir huyumda yok.. neysem oyum ben.. Melih renktaşıma tekrardan teşekkür ediyorum iyi forumlar dilerim

Öyle bir dünya yok

Burnunun dikine gidecek,ergin ataman ve Sneijder'a laf atacak sonra da beyfendi yorumlari ciddiye aldigi icin etkileniyormus yok ya

Bu arada yazdiklarim umit catar'a sen sakin üstüne alinma melih

Umit Catar bir Fiko Baskan projesidir. Kendisi gibi 3-4 yetenekli insani net ortamina salip derin besiktaslilik propagandasi yaptiriyor. Manuple ve algida secicilik bu tarz klavye ajanlarinin uzmanlik alanlaridir.

Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt