Ümit Davala, Engin Baytar ve Necati Ateş'ten Dikkat Çeken Açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Davala, Engin Baytar ve Necati Ateş'ten Dikkat Çeken Açıklamalar

Ümit Davala: "Bazı futbolcular, hocaya tavır yapıyor. Okan Hoca bunları uyarmalı. Yönetim de hocanın yanında olmalı."

Engin Baytar: "Galatasaray'da bazı futbolcular, hocaya tezgah yapıyor. Yüzüne gülüyor, arkasından iş çeviriyor. Takımı sabote ediyor. İsimlerini verirsem yer yerinden oynar."

Necati Ateş: "Ben Okan Buruk'un yerinde olsaydım Ömer Bayram ve Taylan Antalyalı'yı kesinlikle takımda tutardım."

images

Oğulcan ve Taylan’ı gondermek bence de hata.

Taylan bi ara ligin en iyi 8 numarasıydı. En beceriksiz oldugu konuların en önemli oldugu 6 numaraya koyarsan herifi patlar tabii. Arkasında Torreira ile gormek lazımdı. Hayırlısı

Oğulcan ve Taylan’ı gondermek bence de hata.

Taylan bi ara ligin en iyi 8 numarasıydı. En beceriksiz oldugu konuların en önemli oldugu 6 numaraya koyarsan herifi patlar tabii. Arkasında Torreira ile gormek lazımdı. Hayırlısı
Ben Taylan'in hic bir donem ligin en iyi 8 numarasi oldugunu ne kabul ediyorum ne de oyle bir donemi gordum ve hatirliyorum. Galatasaray'in bir donem en iyi 8 numarasi desen anlarim da, cunku malum bir ara 2 sene falan orta sahasiz oynadik birakalim da en iyisi olsun takimda kalite yokken.

Üst Alt