Ümit Davala: "Kaçan penaltı planlarımızı etkiledi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Davala: "Kaçan penaltı planlarımızı etkiledi"

1565996616690.png

Futbol Takımımızın, deplasmanda Yukatel Denizlispor’a 2-0 kaybettiği mücadelenin ardından Yardımcı Antrenörümüz Ümit Davala, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

İlk olarak maç hakkında değerlendirmelerde bulunan Ümit Davala, “Kaçan penaltı tabii ki planlarımızı etkiledi. Oyuna biz istediğimiz gibi başladık, ilk 15-20 dakikada 2-3 tane net pozisyonumuz vardı penaltı haricinde. O bölümde işi bitirebilirdik. Marcao atıldıktan sonra bir saate yakın 10 kişi oynamak zorunda kaldık ki Marcao’nun gördüğü gereksiz bir sarı karttı. Oyunun devamında pozisyon yemeden, uzaktan bir gol yedik. Bu da maçın kırılma noktası oldu. Bunlar telafisi olan maçlar. İlk hafta henüz kaybedilmiş hiçbir şey yok. Önümüzdeki haftalarda bunu telafi ederiz” ifadelerini kullandı.

Diagne’nin gösterdiği performansı nasıl bulduğu sorusuna Ümit Davala, “Diagne bugün herkes gibi mücadele etti. Herkes varını, yoğunu verdi sahada. Diagne pozisyonlara da girdi, atabilirdi de ama santraforlar gol atamadığı sürece kötü gözükür. Onların işi goldür ama sonuç olarak takımı tebrik ediyorum bu sıcakta, bu nemde 60 dakika boyunca 10 kişi mücadele etmek kolay bir şey değildir.” cevabını verdi.

Son olarak Falcao transferi hakkında gelen soruya Yardımcı Antrenörümüz Ümit Davala, “bugün üç puan kaybettik, Falcao konusunu daha sonra konuşuruz” cevabını verdi.

galatasaray.org

Tam dedim ki bu sefer sıcaklıktan ağlamamışlar, o da varmış açıklamaların içinde. Galatasaray seviyesindeki takım ligin yeni takımı karşısında 1 penaltı kaçırdı diye planları alt üst oluyor ha. Demek ki biz dalga geçtiğimiz Beşiktaş gibi Allianz Arena'da 10. dakikada 10 kişi kalsak adamlarını rekoru kıracağız ve yapacağımız tek açıklama planlarımız bozuldu olacak ha. Bir gidin abi ya.

Valla kacan penalti icin ben biraz da Babeli sucluyorum.

Gereksiz ve aptalca uzatti kavgayi ve soguttu selcugu. Normalde kaleciler oyalanir penalti atani sogutmak icin sagolsun Babel bi bok yapmadigi gibi bir de penaltiyi rakip oyuncu gibi soguttu!!

Hak veriyorum. Lakin sen Galatasaray takiminin kaptanisan her turlu o ufacık topu kocaman kalenin icine sokacak bir yolu bulursun. Bulman gerekir. Cok laubali ve boş vurdu o topa.

Bütün planlarınız penaltı üzerinemiydi ümit hocam. Bırakın allah aşkına top oynayın top. bu kadar ilgiye sevgiye karşılık rezilsiniz emin olun. Birde rica ediyorum taraftar artık şu karşılamaları falan yapmasınlar şunlara. Haketmiyorlar bu sevgiyi. İşlerini iyi yapmayan laubali insanlara lütfen gereğinden fazla ilgi vermeyelim

Üst Alt