Ümit Davala Veda Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Davala Veda Etti!

Hizmetleri için teşekkürler yalnız ben sporcunun saygılı olanını severim kendi Başkan yönetimine saygısı olmayanın kimseye saygısı olmaz.Sevmek ayrıdır ama saygı çok önemli

Sakatlıklar ne,sen futbolcumusun,antrenör olduğunu bilmiyor daha adam

Yaptığı fedakarlıklarmış,hangi fedakarlıktan bahsediyor,ayak tenisinde servisi necatiyemi verdi ne yaptı

Senin zaten antrenörlük vasfın yok,bunu bildiğin içinde yıllardır terimin altında ahbap çavuş takıldın

Hasan ümit gider ergün vedat gelir bu kararın bir artısıda etkiside yok

Herşeye rağmen teşekkür ederiz,seni antrenörlüğünle değil topçuluğunla hatırlamak istiyorum

Ulan adamın görev yaptığı sürede 4 futbolculuğu zamanında da 4 şampiyonluğu var. Senin gibi kötü kalpli insanların galatasaray taraftarı olmasından endişe duyuyorum.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üslubunu düzelt evvela.. Konu başlığı da futbolculuğuyla alakalı değil kendisini aşan, yetersiz olduğu herkesçe malum olan yardım antrenörlük mevzusu ile. 10 seneden fazladır üyeyim bu foruma. Her fırsatta Terim'i savunmama rağmen haksız olduğunu düşündüğüm mevzular da onu bile kendimce tenkit ederim. Hal böyle iken Davala'nın ne ayrıcalığı var? Şampiyonluk kazandı diye vasıfsızlığını, yetersizliğini görüp beslemeye devam edelim o halde.

Yardımcı antrenörlüğünün yetersiz olduğu kanaatine nereden varıyorsunuz ben de ona anlam veremiyorum. Bizim görebileceğimiz bir şey mi bu? İdmanları mı izlediniz? Fatih Terim ile konuşmalarını mı dinlediniz? Hocalık yapsın görelim bakalım nasıl hoca olacak, o zaman bir fikrimiz olabilir.

Bu adamda konfor alanını terk edecek kadar ne bilgi var ne özgüven. istifa etmesinin iki sebebi olabilir. Fatih terim yüksek ihtimalle başkan seçilecek ekibin kendisini istemeyeceğini biliyor ve manevi oğluna iş bak kendine dedi ya da fatih terim biraz sosyal medyada yazılanları okudu ve bu yancılarla devam ederse winner özelliğini kaybedeceğini yanına işi bilenleri almasını gerektiğini gördü. Güzel haber iki şekilde de bizim için win win.

Başarılı olman dileğiyle , kendi yolunu çizmek istemedi güzel.
Alt liglerde oyuncu kiralayabilecegimiz bir takıma gitmeli.

Üslubunu düzelt evvela.. Konu başlığı da futbolculuğuyla alakalı değil kendisini aşan, yetersiz olduğu herkesçe malum olan yardım antrenörlük mevzusu ile. 10 seneden fazladır üyeyim bu foruma. Her fırsatta Terim'i savunmama rağmen haksız olduğunu düşündüğüm mevzular da onu bile kendimce tenkit ederim. Hal böyle iken Davala'nın ne ayrıcalığı var? Şampiyonluk kazandı diye vasıfsızlığını, yetersizliğini görüp beslemeye devam edelim o halde.
Sen önce galatasaray eski oyuncusu ve teknik heyette başarıyla görev almış birini aşağılamamayı öğren sonra benim üslubuma laf et. Yetersiz olup olmamasına sen değil hoca karar verir. 6 senede 4 şampiyonluk. Yani başarılı ve yetersiz değil. Son 2 senedeki kaçan şampiyonluklardaki dış etkenleri gözardı etmek. Artı 10 seneden beri üye olman burada haklı olmanı gerektirecek bir durum değil. Hadi eyvallah

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt