Ümit Davala - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yuh yani ömründe sanki hic havayi fisek atamamis magaradan cikmis biri sanacak, kafayimi yedin be adam o elinde tutulurmu, bu video dan sonra olmayan karizma cizlimis, yerinde olsam birdaha türkiye gelmem, cünkü bildin alay konusu olacak bunla.

EU04vr2XkAAgByA

valla futbolcuyken akli basinda bi tipi vardi ama bırakınca barzo kamyonculardan farki yokmus gibi. tarihin en iyi penalticisidir benim icin

1 tane cok kotu kacirmisti kaleciye pas verir gibi ondan sonra da atmadi. ama hangi mac iste bu bir ?

bu mu?

geçenlerde keşfetmiştim.

Şu maça bak rezalet.1. ve 3. dakikada golleri yiyip 2-0 geriye düşüyoruz. İlk golde Bülent ofsaytı bozuyor Taffarel gereksiz açılıyor.

2-0'dan sonra bir pozisyonda Serkan Jardel'e pas vermiyor. Sonra Fatih Akyel net kaçırıyor.

4.25 ayağına ... Hasan.

5.44 Ümit Davarel olarak revize edelim.

yok yaw icerdeki bi macti. bunda fena vurmamis DIABLO iyi cikarmis gibi duruyor. bir bakam

bu var ama bu da deplasman. Videoyu bulamadım. Serkan gitmişti bu maça o hatırlıyordur belki @Serkan G. Veren

Bu Galatasaray'daki son maçıymış Ümit'in

Formsuz olan Ümit Davala ilk kez yedek kaldı. 2. yarıda oyuna girdi, penaltı kaçırdı

Terim’den revizyon

UZUN süredir formsuzluğu nedeniyle eleştirilen Ümit Davala dün ilk on birde forma şansı bulamadı. Fatih Terim ısrarla oynattığı yıldız futbolcuyu ilk kez kulübeye çekti. İkinci yarıda oyuna giren Ümit penaltı kaçırarak kredisini tüketti. Hakan Ünsal, Bülent, Ayhan, Emre Aşık’ın yokluğunda Terim kadroda revizyona gitti. Mehmet Polat ve Vedat uzun bir aradan sonra oynadı.

Üst Alt