Ümit Karan: Cimbomun Çocukları Kulübe Geri Dönmeli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Karan: Cimbomun Çocukları Kulübe Geri Dönmeli

Ümit Karan: Bence yerli teknik adam gelmeli, yerli futbolcular ile arasi iyi oluyor.
Ümit Karan: Ve eskiden Galatasaray'da oynamis oyuncular teknik ekibe doldurulmali, Cimbomun cocuklari dedigimz oyuncular.
Ümit Karan: Yabanci gelirse sözlesmesi 2.5 milyon euro.

Diyecek söz bulamiyorum.

Bende diyorum niye ölümüne savunuyor bu bizi diye.
Kendine yol yapiyomus ya la adam
İyi oldu bunu duyduğumuz.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yabancı 2,5 Milyon alıyor da Denizli ne kadar aldı Hamza ne kadar aldi?

Boş yapma.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

gercekten inanilir gibi degil.

hic akillanmayacagiz biz.

once cok sinirleniyorum bu dursuna filan ama sonra taraftara bakiyorum ve diyorum ki biz mustahakiz be arkadas. dursunada hamzayada denizliyede mustahakiz.

bizde bu cahil taraftar profili oldugu surece daha cok hamzalar dursunlar gelecek cok.

Buna benzer aciklamayi Hagi´de yapmisti... Takimi, kulüpte yetismis oyuncularin yönetmesi, gayet basarili bir model. Ümit dogru konusmus.

Evlatlar 250bine geleceklerse tamam, bir dakika ya her fırsatta Galatasaray aleyhine konuşmayı vazife bilenler uzak dursun.

Yalnızca yardımcı olabilirler. Asla tek başına bir eski futbolcumuza koca futbol takımı emanet edilemez. Tugay, Ergün gibi adamlar gelip yardımcılık yapabilirler diğerlerinin işi gücü çetecilik.

türk antrenor falan gelmesi bi şaş ve davala fazla evlatçı degildi ünsal arif karan bülent bunlar ağır geri kafalı zihniyette

Üst Alt