Ümit Milli Takımı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Milli Takımı

Cevap: Ümit Milli Takımı

alparslan öztürk ve hakan büyük yetenekler.. hakan'i bilmeyen yok zaten, alparslan'a dikkat edin..

mutlaka almak lazim, sabri'yi bile gönderebiliriz

Almanya'da çocuğu öve öve bitiremiyorlar. Biz hala çocuğu alt yaş kadrolarda oynatıyoruz ve 19 yaşına gelmiş. Frei ve Sercan'ı alıp, Hakan'ı almamak tek kelime ile rezillik..

a milli takima cikinca yine sonra ümitlere gidebiliyor mu oyuncular? yazin u20 var orada ben hakan'dan acikcasi herkesin gözünün önünde patlama bekliyorum.. yeni sezona zaten kendisini hamburg'ta görecegim icin sabirsizlaniyorum :yenieek:

a milli takima cikinca yine sonra ümitlere gidebiliyor mu oyuncular? yazin u20 var orada ben hakan'dan acikcasi herkesin gözünün önünde patlama bekliyorum.. yeni sezona zaten kendisini hamburg'ta görecegim icin sabirsizlaniyorum :yenieek:

Evet de, bu düzeyde potansiyeli olan bir adamı A Milli takıma gözü kapalı dahil etmek lazım. Avcı neden değerlendirmemiş anlayamadım. Belki söylediğiniz gibi U-20'yi göze alarak böyle bir şey yaptılar. Bence çok yanlış bir uygulama.

Evet de, bu düzeyde potansiyeli olan bir adamı A Milli takıma gözü kapalı dahil etmek lazım. Avcı neden değerlendirmemiş anlayamadım. Belki söylediğiniz gibi U-20'yi göze alarak böyle bir şey yaptılar. Bence çok yanlış bir uygulama.

ne dogru ki su an milli takimda bu yanlis olsun :sad007: bencede cagirilabilir,bir yerde almanlarin kendisini milli takimlarinda istediklerini okumustum

Alparslan Öztürk muazzam bir yetenek.Umarım takip edenler vardır.Emre Utkucan'ın göreve gelmesiyle bu tarz hamleleri görebiliriz Scouting önerisi olarak.

Yine Hakan Çalhanoğlu ve Salih Uçan da çok çok yetenekli isimler ama onlar elden kaçtı artık.Bizde Eray var ama yedek kaleci ihtiyacı olanlar için de Aykut Özer müthiş bir seçim olur.

Süper Ligde 1. Hafta İlk 11 Oynayan Genç Oyuncular

1- Alper Kalemci 20 yaşında Elazığspor

2- Serdar Gürler 21 yaşında Elazığspor

3- Zeki Yavru 21 yaşında Trabzonspor

4- Aytaç Kara 20 yaşında Eskişehirspor

5- Musa Çağıran 20 yaşında Bursaspor

6- Abdülkerim Bardakçı 18 yaşında Konyaspor

7- İshak Çakmak 20 yaşında Konyaspor

8- Taşkın Çalış 20 yaşındaGaziantepspor

9- Yener Arıca 21 yaşında Kayserispor

10-Sezer Özmen 21 yaşında Rizespor

11-Koray Altınay 21 yaşında Rizespor

Sonrdan Oyuna Giren Oyuncular

1- Gökhan Töre 21 yaşında Beşiktaş 1 gol

2- Yusuf Erdoğan 21 yaşında Trabzonspor

3- Hasan Hüseyin Acar 18 yaşında Eskişehirspor

4- Erkut Şentürk 19 yaşında Eskişehirspor

5- Erkan Kaş 21 yaşında Eskişehirspor

6- Ömer Ali Şahiner 21 yaşında Konyaspor

7- Salih Uçan 19 yaşında Fenerbahçe

8- Muhammmet Demir 21 yaşında Gaziantepspor 1 gol

9- Okay Yokuşlu 19 yaşında Kayserispor

10-Ozan Papaker 17 yaşında Rizespor

11- Emrah Başsan 21 yaşında Antalyaspor

Listede kaleci olmaması kötü. Genç oyunculara yeteri kadar şans verilmediğinin açık bir örneği. Bu listede Galatasaray'ın olması bekliyorum. Allah, Abdullah Ercan'a yardım etsin.

suan Avrupa sampiyonasi elemelerinde Yunanistan'a karsi deplasmanda 1-0 öndeyiz (dakika 25')

Emrah Bassan penaltidan atti, Yunanistan 10 kisi kaldi kirmizi kart sonra

Haha Yunanlılar kudurmuş

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1394031852481.jpg
    uploadfromtaptalk1394031852481.jpg
    60.3 KB · Görüntüleme: 139
Üst Alt