Ümit Özat: "Ayı asil bir hayvandır…" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
.
67f20bcad22ff29d5b0831ed44043fca.jpg

üni de okurken bizim fenerle maçımız vardı,kız arkadaşların evinde izleyelim diye sözleştik benim yavşak bir arkadaşımla ,hıyar gelmedi.kızların biri sağıma diğeri soluma oturdu bende ortada sap gibi maçı izliyorum.10-15 dk sonra kızlardan biri bombayı patlattı ,o sırada ekranda ümit varken bunu gösterip "ya sertan bu ameleyi izlemek için mi bizimle ilgilenmiyorsun"

tabi ki tv yi kapatmadım,ben Galatasaray ı izliyordum

Kız olsam bende alınırdım. Sonuçta eskidende bi Angelina Jolie olmayabilir, ama ilgiyi hakediyorlarmış.

Adam kalp krizi geçirdi sahada. Ölümden döndü. Bir ton sağlık problemi vardır. Kilosu üzerinden yapılan muhabbetleri ahlaksızca buluyorum. Ha Ümit Özat şöyle bir insandır böyle bir insandır iyidir kötüdür orası ayrı mesele. Ama insanları, ellerinde olmayan şeyler üzerinden eleştirmek doğru değil. Eleştireceksen, konuşmalarını eleştir. Tavırlarını eleştir. Söylemlerini eleştir. Futbol bilgisini eleştir vesaire. Ama ötesi adamlık değildir. Ayı mayı yanlış laflar bunlar.

üni de okurken bizim fenerle maçımız vardı,kız arkadaşların evinde izleyelim diye sözleştik benim yavşak bir arkadaşımla ,hıyar gelmedi.kızların biri sağıma diğeri soluma oturdu bende ortada sap gibi maçı izliyorum.10-15 dk sonra kızlardan biri bombayı patlattı ,o sırada ekranda ümit varken bunu gösterip "ya sertan bu ameleyi izlemek için mi bizimle ilgilenmiyorsun"

Benzer bir olay benim basima da gelmisti, UEFA sampiyonlugu aldigimiz sene CL ligi son maçı,yeni işe girmişim yas 23 bir ay otelde kaliyoruz populasyon 80/20 bizim aleyhte ama severim boyle aleyhteligi,malum sigorta sirketine girmisiz neyse, cok tatli bir arkadasla sohbet bayağı ilerlemisken tv de Milan Galatasaray maçı açık ama goz ucuyla bakıyorum nasil olsa pek ümit yok derken hakem penaltı verdi ya la ve Umit cakti Uefa ya kaldik ben bıraktım kızı odada konvoya katıldım,manyak mıyız neyiz acaba. Ama o gun dedim ki Galatasaray'in oldugu yerde hep ümit vardır,olmalıdır.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aldigi ilaclardan dolayi kilolu,dalga konusu olmasi rezillik aslinda ama ne ekersen onu bicersin

Amigoluktan vaz gecmeli

Benzer bir olay benim basima da gelmisti, UEFA sampiyonlugu aldigimiz sene CL ligi son maçı,yeni işe girmişim yas 23 bir ay otelde kaliyoruz populasyon 80/20 bizim aleyhte ama severim boyle aleyhteligi,malum sigorta sirketine girmisiz neyse, cok tatli bir arkadasla sohbet bayağı ilerlemisken tv de Milan Galatasaray maçı açık ama goz ucuyla bakıyorum nasil olsa pek ümit yok derken hakem penaltı verdi ya la ve Umit cakti Uefa ya kaldik ben bıraktım kızı odada konvoya katıldım,manyak mıyız neyiz acaba. Ama o gun dedim ki Galatasaray'in oldugu yerde hep ümit vardır,olmalıdır.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

:asd22:

maç bittikten sonra noldu reis

Evliliğe bakış açının sebebi anlaşıldı abi :Dd

Arkadaş gibi arkadaşmış reis.

Oğlu canlı yayında şenol güneş için şerefsiz baba o demiş.
Videodan pek birşey anlamadım.
Bipliyorlar o kısmını.

Gscimbom

Ayı hakikaten asil bir hayvandır. Yüzme bilir, saatte 40 km hızla koşabilir, koku yetenekleri oldukça gelişmiştir, ağaca tırmanabilir, buz parçasına binerek fok avlamaya giderler. :)

Üst Alt