Ümit Öztürk’ün Maç Raporu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Öztürk’ün Maç Raporu!

Ben hala o pozisyonun penaltı olduğunu düşünüyorum. Hakem vermeyerek hem kendini yaktı hem de galibiyetimize gölge düşürdü. Akli nerdeydi merak ediyorum o esnada.

Fırat Aydinus ailesini Fenerbahçe formasıyla tribüne yerleştirip maç yönetti bir şey olmadı. Neymiş ümit Öztürk Terim'le konuşmuşmuş, haysiyetsizler. Fırat Aydinus GS FB maçında Fener'e beraberlik hediye etmedi mi?

Türkiyede hakemlik gerçekten zor iş objektif bakınca örneğin dünkü hakem onyekurunun pozisyona penaltı vermeseydi diagne yi atsa ts nin penaltıyı verse yine linç edilecekti bugun tvlerde konusan hakem eskileri felan yine hakemi yerden yere vuracakti bizim takimli yorumcular adama laf soyleyecekti bu sefer biz linç edecektik tersi karar verdi trabzon cephesi linç etti yani Turkiye de bir hakem her turlu begenilmiyor bu tamamen izleyenlerin psikolojisinin sorunu birde Turkiye de soyle bir garabet var bir macta eger tartismali pozisyon fazla ise sanki hakem kotu mac yonetti algisi oluyor verdigi kararlar dogru olsa bile adi ustinde tartismali pozisyon örneğin dün onyekurunun penaltisi açık bor penaltı değil ama penaltıya yakın bir pozisyon diagne el ilk sarı kart doğru vermedi denilen pozisyonda dünyanın hiç bir yerinde hakem sarı kartı olan oyuncuyu ilk faulunde normal bir faul ise o dakikada atmaz ki ts lilere de aynı tur pozisyonlarda kart vermedi eubanin penaltı pozisyonu aynı Onyekurunun penaltisi gibi tartışmalı ama penaltıya yakın vermedi bu sefer ve bu hakem maçı katletmiş oluyor

Fırat Aydinus ailesini Fenerbahçe formasıyla tribüne yerleştirip maç yönetti bir şey olmadı. Neymiş ümit Öztürk Terim'le konuşmuşmuş, haysiyetsizler. Fırat Aydinus GS FB maçında Fener'e beraberlik hediye etmedi mi?
Sadece beraberlik mi hediye etti,bir.de.kus beyinliler demiyor mu bir tac atisindan yaygara çıkardılar diye ama diyoruz iste kus beyinliler,hem puanimizi caldular hem hocamiz on.kac ceza aldi.hem de dort oyuncumuz,baska takim olsa en iyi 8.sirada olurdu

Üst Alt