Ümraniyespor, İstanbulspor ve Rizespor'u Süper Lig'e Çıkarmama Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümraniyespor, İstanbulspor ve Rizespor'u Süper Lig'e Çıkarmama Başlığı

Rize etkili oynuyor , enerjik oynuyorlar ama yine asansor olmaya musait bir takim

fakat bolu muthis bir cikis yakaladi , galiba ikinci olacaklar

Sacma sapan bir konu oldugunu daha önce belirtmistim

Istanbulspor Genc oyuncularla oynayan ve genc bir teknik adami olan bir takim,ozaman Altinordu'da cikmasin böyle bir mantik Kabul edilemez

Ümraniye ve İstanbul çıkamaz ama Rize her türlü çıkacak. Ben daha geçen sene düştükleri gün söylemiştim; Seneye çıkarlar bunlar diye.

Çünkü borçları diğer takımlara göre çok az,kutu gibi stadları var, spor bakanı Rizeli.. Geçen sene düştükleri kadronun iskeletini koruyup Samudio gibi etkili oyuncu da aldılar. Kweuke sakatlandı, devre arası Muriqi'yi aldılar.

Bugün oynanacak Bolu maçında bir beraberlik bile hemen hemen işi bitirir. Kazanırsa zaten matematiksel olmasa da görüntü olarak iş biter.

Futbol meselelerini siyaset üzerinden yorumlamamaya çalışırım genelde. Ama bazı tesadüfler beni çok rahatsız ediyor. Mesela bir dönem PTT 1.Lig'de (Süper Lig'in bir altı) mücadele eden Kartalspor ve Maltepespor gibi takımlar maalasef şu anda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele ediyorlar. Öte yandan 2010'da Bölgesel Amatör Lig'de yer alan Ümraniyespor'un sadece 7 senede bu kadar hızlı bir yükselişle TFF 1.Lig'e kadar yükselmesi ve hatta Süper Lig'i zorluyor pozisyona gelmesi. Kartal-Maltepe'nin ortak özelliğini ve Ümraniye'nin bunlardan ayrılan yönünü sanırım az çok anlayabilirsiniz. Sıkıntı var.

İktidar yalakası takımlardan nefret ediyorum. Helak olsunlar başkanından futbolcusuna taraftarına kadar. Koyduklarım.

Rize bugün kazanır Ankaragücü ve/veya Ümraniye kaybederse Rize akşam lige çıkmayı garantileyecek.

Ayrıca İstanbulspor'un dün aldığı yenilgiyle PlayOff şansı kalmadı.

Rize ve iğrenç kamera açısı geri döndü. Bedava 6 puanla sezona başlayan Fenerbahçeliler içinse sevindirici bir haber bu.

Rizeyi şehir takımı olduğu için çıksın istedim, ankaragücüde keza öyle.
Umarım çıkacak 3.takımda yine bir şehir takımı olur.

lige yeni cikan 2 takimin zart diye super lige cikmasini ilginc olarak yorumluyorum bilhassa erzurumun normal sezonda 3. ve 34. haftalar arasinda playoff siralamasinda dahi yer alamayip son hafta ucundan 6. olarak playoffa kalmasini goz onunde bulundurdugumuz taktirde tabiki

Üst Alt