umut bulut futbolcuysa biz neyiz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

umut bulut futbolcuysa biz neyiz?

bunu yuhalamayan taraftar art niyetli kardeşim kimse kusura bakmasın 2 senedir çöp olmasına rağmen sırf koşuyor diye tepki vermiyorlar

kahpe kaderin ağına düşmüş garibanız biz Umut Sabri gibi adamlara Allah yürü ya kulum demiş yürümüşler yoksa bunlarda futbol oynayacak yetenek de yok futbolcu olmasalar başka iş yapacak beyin de yok

bu ülkede boşuna okuyoz anasını satayım
yok ki torpilimiz topçu olalım
birilerinin evladı olalım
bizi sahiplensinler
cepleri doldursunlar
rahat yaşam hay şansını seveyim

Suç Umut'ta değil renktaşım , bu adamın yeteneksiz ve yetersiz olduğunu görmeyen teknik direktörde

Umut ilk geldiği zamanlar presi ile sonradan oyuna girerek yararlı oluyordu tabi bu 1.- 1.5 sene önce adam yaşlandı bu özelliklerini kaybetti daha üstelemenin anlamı yok

Ama adam utanmıyor sol kanat , sağ kanat , tek forvet adamın oynamadığı yer kalmadı

Vatani görevimi evimden 1600 km uzakta yapıyorum haftasonu tek etkinliğim Galatasaray ın maçını izlemek. Bu zevkimi elimden alanları Allah a havale ediyorum.

t★p★t★p★

45 yaşındayım. Günde 2 paket sigara içiyorum. 110 kg yum. Belimde 4 tane titanyum çivi var...

Ama iddia ederim Umut'tan daha iyi oynarım.

Valla 1 maç bile yeterli ispat için. En azından Umut'tan daha kötü olmam.

Ha ayrıca yıllık 100 bin euroya fitim. Öyle milyon eurolara hiç gerek yok.

Ayrıca en kötü sezonda 3-5 gol sıkıştırırım. Garanti veriyorum.

Üst Alt