Umut Bulut, Gitmeyi Kabul Etti! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut, Gitmeyi Kabul Etti!

Yahu ugur , bu yazin guzel de , e zaten benim yazdigimla uc asagi bes yukari ayni seyleri yazip da altina neden sinan bilgin hata yapmistir diyorsun ?

ben de senin bu dediklerini soyledim zaten , yerlisi yabancisi yok bunun , karakterlisi karaktersizi var , ya da o kadar agir demeyelim , tercihini bir maceraya girmek ya da garantisine gitmek olarak yapanlar var desek daha dogru

farkli bir sey soylemiyoruz ki

Bir tek mancini olayina katilmiyorum ,yani genc ve gelecek vaad eden , hala talibi olan bir adamdi ve gelen teklifi kabul edip gitti , ustelik aldigi teklif bizde kazandigi gibiydi ve avrupali olarak avrupada kariyerine devam etmek daha akillicaydi onun icin.

prandelli ise bambaska yol izledi , pesin para istemedi , giderim fakat buradaymisim gibi aylik odemelere devam edin , klup bulursam kesersiniz , olmazsa sizden alirim sozlesme sonuna kadar dedi

aslinda oyuncularla antrenorler biraz farkli , mesela yerli antrenorler git deyince gidip gel diyince geliyorlar ,komik bir dongu ama klupler genelde zararli cikmiyor , ornegin umuta 1,8 milyonluk teklif atiyorum sunderland den gelse bayila bayila gider ,ama mancini ye bizden aldigi teklifin aynisi sivasspordan gelse gitmeyebilir

yani mancini olayi pek bu duruma uygun dusmuyor , adam bizden inter e gitti , inter o donem mazzari diye bir adami napolinin cikisi sebebiyle denedi , olmayinca mancini ye dondu

Inter coach Roberto Mancini leads the way in terms of salary for Serie A coaches, netting a cool €4 million plus bonuses from the Nerazzurri.

Son düzenleme:
Hayir sydney ne alaka ? ben gittigim yerlerden belirterek bilgi veriyorum , rusya maci icin antalya , sonra kurbanda bodrum ,sonra da cardiff-belfast ve dublin var (belki bir de gibraltar)

UK vizem bitmeden oralari bitirmem lazim , sydney nereden cikti ?

Sağdan git para bulursun. Ergenmidir, komisyoncumudur nedir bu yaw, zaten cahil futbol yorumlarına da tav oluyorum.

Üst Alt