Umut Bulut'a 'Bedava' Veda! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut'a 'Bedava' Veda!

789969999829.jpg

Galatasaray ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Umut Bulut’a birçok takımdan ciddi teklif geldiği öğrenildi.

Galatasaray ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Umut Bulut’a birçok takımdan ciddi teklif geldiği öğrenildi. Kötü bir sezon geçiren tecrübeli golcünün teklifleri değerlendirme aşamasında olduğu belirtildi.

Trabzonspor, Bursaspor, Kasımpaşa ve Çaykur Rize gibi kulüplerden transfer teklifi alan Umut Bulut’un kendisiyle ilgili son kararını vermesini bekleyen Galatatasaray’ın bu oyuncu için bonservis talep etmeyebileceği bildirildi.

Deneyimli oyuncu otomatik olarak uzayan sözleşmesi sonrası Galatasaray’da yola devam ederse önümüzdeki sezon 1 milyon 850 bin euro garanti ücret alacak.

Kaynak: Milliyet

Umut Bulut’a ‘Bedava’ Veda!

Hic bir kulüp buna 1.8 milyon euro vermez. Bonservis almayalım böylece bonservise verecekleri parayı umut'a verip anlaşabilirler. Biz de 2 milyon euro'luk zarardan kurtulmuş oluruz

Hic bir kulüp buna 1.8 milyon euro vermez. Bonservis almayalım böylece bonservise verecekleri parayı umut'a verip anlaşabilirler. Biz de 2 milyon euro'luk zarardan kurtulmuş oluruz

Ben sana olacak olanı söyliyim biz umutu veririz bi takıma maaşınında en azından yarısını öderiz bonservis falan o da ne kim kaybetmiş de biz bulalım :D

Mantıklı.

Zaten buna kimse bonservis vermek istemez. Yeter ki yıllık 2+ Milyon yükten kurtulalım.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Yekta transferi gibi olur cebine 600-700 bin euro falan koyarsın. Karşılıklı anlaşılarak fesh edilir başka türlü gitmez

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Babasını kaybettiği güne kadar, haftada yedi gün, günde beş vakit sövüyordum. O günden sonra sövmedim, sövmek de istemiyorum. Ama lütfen artık gitsin. Tahammülüm yok sahadaki futboluna.

Kanser ettin bizi UMUT, kafaya cikinca gozunu kapattigin an varya birde kambura gidiyorsun ve nezaman topu kaybetsen basini iki eline koyman bizim gibi ekran karsindakilere koymus oldun kanseri.. lutfen efendi gibi defol git

Allah boyle forvet kimseye nasip etmesin, harbiden malsin umut

kibarca gitmesi söylenip bedavaya başka klübe gitmesse olacakları çok çok merak ediyorum.Galatasaray taraftarı gerektiği sabrı fazlasıyla gösterdi ve göstermeye devam ediyor yani Umut bil yani bunu,ben göstermiyorum mesela artık tadı kaçtı bu olayın gitmen lazım Umut.

Son düzenleme:
Üst Alt