umut bulut'un yalandan mücadele etmesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

umut bulut'un yalandan mücadele etmesi

Umut maç içerisinde gereksiz yerlerde koşar yalandan top çalmaya çalışır hiç top çalmış mı bu gereksiz koşuları sırasında? Maksadı bak adam koşup mücadele ediyor denilmesi midir nedir bilemem lakin umut denen herifin takımı falan umursadığını sanmıyorum, taraftar baskı yapmasın bana yüklenmesin maaşım yatsın kafasında bir insan gibi geliyor kendisini sevemiyorum suç onda değil onu yıllardır Galatasaray'da oynatanlarda
gol-kaciran-umut-bulut-uzuntusu--i673341-600.jpg

Son düzenleme:
Bir çeşit koşuyo lan bu. Koşuş stiliyle bile beni çıldırtmayı başarıyor. Kol bacak ayak gövde diş kulak her biri bi tarafa dağılıyor koşarken.

Abi asıl sorun bunu hepimiz görüyoruz.
Umut'un yüzlerce kafa topu videosu koyabilirim. Hiç bir kafa topunu alamıyor. Hatta zıplamıyor son zamanlarda zıplamaya başladı.
Ver kaç desen yok. Şut desen yok. Araya koşu desen yok. Yahu beni de koy en ileriye. 90 maçta en az 15 tane karambolden gol atarım. Bunu dahi yapamayan ( adam karambolleri bile kaçırıyor ) adama bu kadar para verip gitmemesini istemenin nedeni ne acaba çok merak ediyorum.
1 hoca değil çünkü FT, Mancini, Prandelli, Hamza, Mustafa 5 hoca gördü adam ama hiç biri kesik atmıyor bu adama. Bizim göremediğimiz bir şey mi var acaba?

En garibime giden de bu adam Juventus maçında o topu nasıl Drogban'nın kafasına attı hala şaşkınım.

Abi asıl sorun bunu hepimiz görüyoruz.
Umut'un yüzlerce kafa topu videosu koyabilirim. Hiç bir kafa topunu alamıyor. Hatta zıplamıyor son zamanlarda zıplamaya başladı.
Ver kaç desen yok. Şut desen yok. Araya koşu desen yok. Yahu beni de koy en ileriye. 90 maçta en az 15 tane karambolden gol atarım. Bunu dahi yapamayan ( adam karambolleri bile kaçırıyor ) adama bu kadar para verip gitmemesini istemenin nedeni ne acaba çok merak ediyorum.
1 hoca değil çünkü FT, Mancini, Prandelli, Hamza, Mustafa 5 hoca gördü adam ama hiç biri kesik atmıyor bu adama. Bizim göremediğimiz bir şey mi var acaba?

En garibime giden de bu adam Juventus maçında o topu nasıl Drogban'nın kafasına attı hala şaşkınım.
Neyini anlamayacan deli dana ignesini vurdugunda kafasi 1 saniye calisir Drogbaya rastgele salladi orada kar olunca rastgele atti tutarsa hesabi.

Adam daha gelen topu durduramıyor, ayağına çarpan top 1-2 metre açılıyor bunu Ts deyken de Ankaragücü'nde oynarken de beğenmezdim bize geldi tipini sevdiğim

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öyle bi düşüncesi yoktur bence yetenekleri bu kadar fazlası yok umut'ta.

Gönderileceklerin başına yazılmalı. İnsallah Burak ikinci yarıya hazır başlar da bi nebze de olsa rahatlarız forvette. +transfer lazım tabi.

Umut ilk 11 oynuyorsa kesinlikle o maça bakmıyorum.
Koşsun isterse Bolt'u geçsin umrumda değil.
Devreden sonra yine bir maça 11 çıkarsa dursun ve hamzadan başlamak üzere topuna en ağır küfürleri sıralayacağım.

Note4

Öyle bi düşüncesi yoktur bence yetenekleri bu kadar fazlası yok umut'ta.

Gönderileceklerin başına yazılmalı. İnsallah Burak ikinci yarıya hazır başlar da bi nebze de olsa rahatlarız forvette. +transfer lazım tabi.
İnşallah Burak'ı satıp forvet alırız, hazır başlasa ne olacak adamda yetenek yok.

{taptap}

Mücadele konusunda iyi niyetli olduğunu düşünüyorum.Zaten Umud'un yalandan mücadele etmek gibi sinsice 1 hamleyi düşünecek beyni yok.Öbür soytarıda var ama

Üst Alt