GSC Scout - # Umut Nayir - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
233672_01.jpg

Doğum Tarihi:28.06.1993
Mevki :Santrafor
Boy:1.91 cm
Sözleşme Bitiş Tarihi:31.05.2018

Göztepe'nin 2 yıllığına Osmanlıdan kiraladığı yeni sezonda süper lige damga vuracak bir kardeşimiz .Aynı zamanda Ankara üniversitesi Hukuk fakültesinde eğitimine devam etmektedir.Sözleşmesindeki madde gereği Osmanlıya dönebiliyor sene başı.
2017 de alin dedik scout bizim isimiz

Sonradan gireceği için yabancı sınırına pek faydası olmuyor. Gelse de olur gelmese de olur gelirse 3. forvet olur ona gerek var mı bilmiyorum bizim Icardi-Dembele-Barış / Icardi-Haji-Barış bir şekilde Barış'ı orada kullanmak lazım.
Ne olur ne olmaz diye elimizde bir tane pivot yerli forvet bulunsun derim. 3 yerli zorunlu oldugu icin ister istemez yine bir kac yerli oyuncu almamiz gerekecek.

Erden Timur citayi cok yüksek tutuyor ve beklentiyi ona göre taraftar sürekli artiriyor. Belki dedigin gibi Baris 3.forvet olarak planlanir ve kanatlara daha delici ve skorer biri gelir.

Yurt disina baktigim zaman Enes Ünal, Cengiz Ünder, Hakan Calhanoglu, Ilkay Gündogan, Orkun Kökcü, Salih Özcan, Okay Yokuslu, Ridvan Yilmaz, Mert Müldür, Zeki Celik, Ahmetcan Kaplan, Ozan Kabak, Merih Demiral ve Cenk Özkacar gibi isimler ön plana cikiyor ama hangilerini alabiliriz bilemiyorum.

Yeni sezonda Emre Tasdemir ve Ugur Ciftci tarzi adamlarla ilgilenecegimizi sanmiyorum.

Genc ve potansiyelli oyunculara ilave olarak "A Kalite" seviyede yerli oyuncu takviyesi yapabilirsek süper olur.

Bek, Stoper, Orta Saha, Kanat ve Forvet bölgelerine yerli takviyesi düsünülebilir - yani kale haric her yere. Muslera ve Okan ile devam edecegimizi düsünüyorum. Batuhan 1 sene daha kirada kalabilir Süper Lig icinde.

Denk geldiğim maçlarda hep bu adamın kumaşı, fundamental'ı filan iyi dedirtti. Yani tek kelime ile tanımla desen golcü derdim. Böyle bir opsiyonun olması her zaman iyidir bence. Uygun bir fiyata neden olmasın diyorum.

Umut fanatik bjk taraftarıymış kariyerinde patlama yaptığı bu dönemde de bize gelip icardi arkasında yedek beklemeye gelmez. Ligde orta sıra hatta üstleri zorlayan bir takıma gider yazın. Hatta ben adanademir'e gidebileceğini düşünüyorum tam onun için uygun takım olur.

Üst Alt