Umut ve Donk Gerçekten Gidiyor mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut ve Donk Gerçekten Gidiyor mu?

1450344537_normal.jpg

A Spor'a konuşan Rıza Çalımbay, Galatasaray'ın transfer görüşmelerine başladığını açıkladığı Eren Derdiyok hakkında, "Hayırlı olsun ama Eren ile ilgili henüz bir anlaşma yok" dedi.

Galatasaray forması giyen eski oyuncuları Ryan Donk ve Umut Bulut'un transferlerine de değinen Rıza Çalımbay, "Küçülmeye gidiyoruz. Bu şartlarda Donk ve Umut'u alma şansımız sıfır. Belki Umut ve Donk'un ücretlerinin bir kısımını Galatasaray karşılar. Belli bir şey yok şu an. Umut oynasa da oynamasa da o parayı Galatasaray'dan alacak. Umut bizim de çok istediğimiz bir oyuncu" diye konuştu.

Ajansspor

Bütün anadolu kulüpleri bizim yönetimin ne mal olduğunu anlamış.

Riza : umut,oynasa oynamasada o parayı GALATASARAY dan alacak.

Bunu bilen hangi kulüp bu kazmalara para verir.

Herifleri kadro dışı bırakıp köpek gibi idman yaptırmak yerine tatile gönderirsen hiç bir yerw gitmeden paralarını alırlar.

Biz bu hatayı eboue,engin ile başlatıp Sabriyi afederek nirvanaya ulaştık.

Kici kırık tarık bile bize rest çeker hale geldi.

Ulan çoluk çocuğunuz dan HAYIR GÖRMEYİN İNŞALLAH

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herifleri kadro dışı bırakıp köpek gibi idman yaptırmak yerine tatile gönderirsen hiç bir yerw gitmeden paralarını alırlar.

Isin manyak tarafi ise gram bir sey ogrenmiyoruz. Serdar capsizina 2 milyon euro maas. Eren capsizida minimum 2 milyon euro alir. 2 sene sonrada bu hiyarlari gonderemeyecegiz.

Yani degisen tek sey hiyarlarin ismi.

umut bulut efendi bir insan, asla bir kotulugunu gormedim ama lanet olsun adam farkinda degil nekadar ezik bir topcu oldugunu. 100 tane gol pozisyonda 1 gol atiyor oda orasian burasina carparak gol oluyor. birakin takimi bir kisi eksik oynattigini, daha beteri rakip takimida 1 kisi daha oynatiyo . adam golcu degil rakip takim icin defans yapiyor. 2 saniye top tuttugunu gormeidm, 5 metre topu surekledigini gormedim, beyni ile bir pas alis verisini gormedim, assist yaptigini gormedim, oyun zekasi be bilgisi yok.

adamligina lafimiz yok ama eger bir iki saniye aynaya bakmani isterim. nekadar ezik bir topcu oldugunu anlamani isterim. birakin bizde seni 5 ligde bile oynatmazlar cunku orda bile varanamazsin!

donk denen adam suan bonsvervisiz olurdu ama biz 2,5m euro verdik simdi adama para verip yollayacagiz. 6 ayda boyle bir kazigi soktular dursuna.. dursun ozbek, umut bulut, olcan ne bilim sunlarin tipine bakarak zaten anlarsiniz bunlardan bir sey olmayacagini.

suc biraz biz tribunlerde, eger her mac 90 dk bu saydigin adamlara tepki verirsek heryerde usanmadan tepki gosterirsek deve kusu gibi baslarini topraga sokacaklardir. Bosver onu, kacacak delik ararlar. adamlar rahat, dandik ve kiliksiz oteritesi olmayan bir baskanin takiminda ben oynasam maclarda devre arasi 3,4 tane eskort kari koyardim yaninda whisky ile keyfime bakardim..

Galatasaray denince futbolcular korkmuyor, resimde gordukleri ne biliyormusun?
- enayi taraftarlar, evinin gecimi saglamayan adam gidip forma alir. Bunlar en buyuk delikleriyle bize guluyor.
- Gariban bir baskan
- sahipsiz bir klup
- okadar etken varki, yani bildigin ezik bir klup haline geldik

Isin manyak tarafi ise gram bir sey ogrenmiyoruz. Serdar capsizina 2 milyon euro maas. Eren capsizida minimum 2 milyon euro alir. 2 sene sonrada bu hiyarlari gonderemeyecegiz.

bunu anlamıyorum bende. gecmisten neden ders cıkarılamıyor?

ulan avrupa'dan men yedik men, ötesi var mı?

yıllardan beri oyunculara verdigimiz astronomik bonservis ve yıllıklar yüzünden battı bu kulüp, hadi yabancı topcuyu bir sekil elden cıkartırsın, yerlisi girdimi cıkmıyor anasını satim.

Aynı kafada devam ediyorlar.Futbolcusundan yönetimine hepsi aynı yönetimler kazık yedikçe aynı şeyi denemekte ısrar ediyor.Futbolcusu da maç içerisinde kapatılan kanattan atak yapar orta aç şişir içeri geri dönsün.Yav arkadaş biriside demiyor ki başka birşey deneyelim.İlla olmayacak duaya amin diyecez.

Üst Alt