Ünal Aysal 'a Teşekkürler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal 'a Teşekkürler

Cevap: Ünal Aysal 'a Teşekkürler

ne 2si ne 3ü, mevcut kadroda i$e yarar : Arda, Ujfalusi, Selcuk, belki Muslera ve Melo var.

Gerisi tamamen degismeli. Yoksa yine saç ba$ yolariz.

Zan ile, Servet ile, Balta, Ceyhun, Ayhan, Yekta, Stancu, Caglar, Aydin, ve digerleriyle bu i$ yürümez!

Ceyhun daha yeni geldi ve hemen kesmişsiniz biletini?

Hele ki Yekta ile nasıl iş yürümez ?

Saçma..

Cevap: Ünal Aysal Teşekkürler

Ben tesekkur etmiyorum.

Elmander + Selcuk = Polat transferleriydi zaten.

Muslera = 16 milyon dolar'a maloldu ve kotu cikarsa eger bir batakliga suruklenecegiz.

Aysal bey futbolun F sinden anlamiyor, simdi bana kizanlar olacak ama

Birkac ay sonra herkes hemfikir olacagi icin ICIM RAHAT :)

Sen herhalde Hayri Cund'sundur. Dediklerine gulup geciyorum, merak etme benimde icim rahat. Bir kac ay sonra bu soylediklerini teker teker yutacaksin ...

doğru işler yapıyo başkanda yapamadığı işlerde var. federasyonlar fener bi işler çeviriyo.

başkan ligler ertelensin dedi kıyamet koptu fener tff kınadı. şimdi tff ligi erteledi fener destekledi. başkan çıkıp diyemiyoki "ben söylemiştim".tff üzerinde fener kadar baskı kuramıyo...

bize böyle başkan lazım. takipçisi olacaz dedi ama hiç takip ettiğini sanmıyorum.

Cevap: Ünal Aysal Teşekkürler

Ben hicbirseyi kucumsemiyorum sadece begenmiyorum. Hala ayni hatalar yapiliyor cunki.

fener'e gelince, fener bu ligin bayern'i falan degil sadece MIKROBUDUR. temizlenmesi gereken bir pislik yuvasidir.

açikcasi ben fenersiz bir ligden cok zevk alirim, hatta fenerin ortaliga yaptigi kakalar'da defolup giderse daha da iyi olur (kasimpasa, sivas, eskisehir gibileri)

Melo'ya gelince, begenmedigim kisim kiralik gelmesi. Kiralik oyunculardan verim alamiyoruz son yillarda.

Adebayor : Belki baska yerde is yapamaz ama Turkiyede kral olur.

Arkadasin ile dusuncelerimiz farkli ama ben de hasta Galatasarayliyim.

Fakat bu yonetim ile, teknik kadro ve bu ruhsuz oyuncular varken elestirmemek elde degil.

Bazilari balik hafizali, bu takim gecen sene küme düsmek üzereydi, kadro hala AYNI.. unutmayalim

ki ben zaten biliyorum ki elestiriler yakinda baslar. Bu tablo'yu her sene izliyoruz gscimbom'da.. once herkes elestiri yapanlara saydiriyor.. sonra herkes birden elestiriye basliyor :)

Yok sana "arkadaşım gibisin" demedim sadece fazla acele ediyoruz...

Fakat moral için umut da gerekir diye düşünüyorum ben. Üzerimizdeki ölü toprağını atmak için silkinmek ve enerji dolu olmak gerekir. Bakalım,seyredelim sonra eleştirimizi ve övgümüzü yapalım. Fazlaca umutsuzluğa karşıyım sadece.

Ünal Aysal futboldan anlamasa da hakkaten futboldan anlayanlardan anlıyor ..

doğru işler yapıyo başkanda yapamadığı işlerde var. federasyonlar fener bi işler çeviriyo.

başkan ligler ertelensin dedi kıyamet koptu fener tff kınadı. şimdi tff ligi erteledi fener destekledi. başkan çıkıp diyemiyoki "ben söylemiştim".tff üzerinde fener kadar baskı kuramıyo...

bize böyle başkan lazım. takipçisi olacaz dedi ama hiç takip ettiğini sanmıyorum.
Takip ediyorlardır

Gerekli ve can alıcı açıklamayı en başında yaptı zaten, federasyonla fazla yüz göz olmaya gerek yok, ne yani şimdi, çocuk gibi ben biliyodum zaten mi desin, vuracak yer arıyosunuz resmen.

Gerekli ve can alıcı açıklamayı en başında yaptı zaten, federasyonla fazla yüz göz olmaya gerek yok, ne yani şimdi, çocuk gibi ben biliyodum zaten mi desin, vuracak yer arıyosunuz resmen.

ne alakası var başkan sustukça federasyon hep tepemize çıkıyo.

bi fenere bak şike yaptıkları halde söz geçiriyolar bide bize bak çocuk gibi azarlanıyoruz.

Üst Alt