Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) (ARŞİV) - Sayfa 511 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hep ön yargili oldugumu bahsetmeni hic hos bulmuyorum.

Tam tersi sen ön yargilisin hep "Can böyle düsünür" "Can söyle düsünür" "Can bunu der" diye bakiyorsun veya yorum yapiyorsun. Bu da önyargidir.

Aslında yanlış ifade ettim.Seninki bu Aysal-Terim konusu özelinde önyargı değil.Çok sevdiğinden veya sempati duyduğundan bütün olumsuzlukları gözardı etme diyelim.

Aslında yanlış ifade ettim.Seninki bu Aysal-Terim konusu özelinde önyargı değil.Çok sevdiğinden veya sempati duyduğundan bütün olumsuzlukları gözardı etme diyelim.

Bu konunun özeli falan yok. Genel olarak hep önyargidan dem vuruyorsun. Bu dogru degil.

Asil kendin böylece ön yargili olmus oluyorsun bunu diyorum ben.

Terim-Aysal konusunda da bana göre Terim'in yanlisi Aysal dan daha büyüktür, bu yüzden de basta bu olaylar yasandiginda Terim'i desteklememe ragmen gün gectikce fikrimi degistirmistim. Yoksa Aysal'a sövmüstüm ben de Terim ile yollar ayrildiginda. En gec de düsman ilan ettigi Demirören'in yaninda oturup pis pis siritirken düsüncelerim tamamen degisti zaten. Kirilma noktasi orasi oldu benim icin.

Bizden ayrilip hic bir yere gitmeseydi veya en azindan düsman olarak gördügümüz adamin yanina gitmeseydi muhtemelen Aysal karsiti olurdum ben de.

Bu konunun özeli falan yok. Genel olarak hep önyargidan dem vuruyorsun. Bu dogru degil.

Asil kendin böylece ön yargili olmus oluyorsun bunu diyorum ben.

Terim-Aysal konusunda da bana göre Terim'in yanlisi Aysal dan daha büyüktür, bu yüzden de basta bu olaylar yasandiginda Terim'i desteklememe ragmen gün gectikce fikrimi degistirmistim. Yoksa Aysal'a sövmüstüm ben de Terim ile yollar ayrildiginda. En gec de düsman ilan ettigi Demirören'in yaninda oturup pis pis siritirken düsüncelerim tamamen degisti zaten. Kirilma noktasi orasi oldu benim icin.

Bizden ayrilip hic bir yere gitmeseydi veya en azindan düsman olarak gördügümüz adamin yanina gitmeseydi muhtemelen Aysal karsiti olurdum ben de.

Bu konu özelinde yanlış ifade ettim haklısın,diğer konuları ayrı konularda istişare ederiz.

Peki sana bir soru.Demirören'i Aysal destekledi mesela TFF kongresinde.Mersin maçından sonra Aysal'la Demirören görüştü,hocaya 9 maç ceza çıktı.Bunları nasıl yorumluyorsun madem Demirören'i düşman?

Daha düne kadar, Ünal Aysal büyük saygı duyduğum ve büyük hayranı olduğum bir kişiydi. Ama artık benim için tamamen bitmiştir. Yahu ... davası olmaz diye bi laf var ya hani, ne diye eski defterleri tekrar tekrar açıyorsun? Hem de bütün satılmış medya akbabalar gibi Fatih Terim üzerinden GS'yı yıpratmaya, sindirmeye çalışırken? Şimdi senin nazifoğlu denen hainden ne farkın kaldı? Kol kırılır yen içinde kalır demişler. Böyle TV'lere çıkıp GS düşmanlarına malzeme vermenin ne gereği vardı halen aklım almıyor. Hem de birlik ve beraberliğe, kenetlenmeye en çok ihtiyacımızın olduğu bu dönemde.

Yakışmadı Ünal Aysal, yakışmadı. Kişisel egoların uğruna GS'a verdiğin bu zararı hiç mi görmüyorsun? Geçmişte yaptığın hatalardan hiç mi ders çıkarmıyorsun? Yazıktır yazık...

Kaçak başkan..Şimdi öyle uzaktan bakarsın kedinin ciğere baktığı gibi.İnşallah şampiyon olacağız ve sen yine uzaktan bakacaksın.

Aysal başkanım, iş yine sana düştü.
Yeni yonetime destek ver.

Bırak şu; terim nefretini de, nakit sıkıntısında kulübe sponsor ol ve bir sol bek ve forvet aldır.
Hatta brezilya da ki gibi; oyuncuların bonservisi sen de olsun .
Yeterki şampiyonluk yolunda geride kalmayalım.
Bu sene hepimiz için Çok önemli.şampiyonluk bu sezon çok değerli.

Çok istersen mayıs ayında gelip terimi tekrar kovarsin.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt