Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) (ARŞİV) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal | Başkan

Bende programı canlı izledim, işte başkan dediğin böyle olur o kadar yırtındık ettik yönetimden tek kişi bile sesimizi duyurmadı, ünal başkan daha seçildiği 2. gün yaptı bu işi gelde destekleme şimdi helal olsun başkan

adnan polat onun %1 ini yapamadı.. gsyi ve ardayı hiç koruyamadı ama ünal başkan sağlam temellerle başkan oldu Güç ve Galatasaray başkanı olmak böyle birşey B-)

inaniyorumki fener bu sene oldugu gibi meydani bu kadar bos bulamayacak ünal baskanim sana inaniyor güveniyoruz büyük baskan.

Ya anlamadigim bir olay var, TD filan profesyonellik diyorlar, yinede ilk transferi kendi eri yapiyorlar... HAdi gider baskan olarak Etoo yu getirirsin, bisey demem de, bilmiyorum cok profesonelce davranis degil. Ama belki Fatih Hoca ilen coktan anlasilmis ve konusulmus bir olaydir

Ya anlamadigim bir olay var, TD filan profesyonellik diyorlar, yinede ilk transferi kendi eri yapiyorlar... HAdi gider baskan olarak Etoo yu getirirsin, bisey demem de, bilmiyorum cok profesonelce davranis degil. Ama belki Fatih Hoca ilen coktan anlasilmis ve konusulmus bir olaydir

Elmander'i Fatih Terim'e sorduk dedi, o da alin demis zaten. Sorun yok yani. :p

Bu kadar iddialı açıklamalardan sonra ya Galatasaray tarihine "efsane başkan" olarak geçecek ya da hepimiz için hayal kırıklığı olacak, ortası yok.

Yönetim medyada düdüğünü öttürmek istiyorsa seslerini şimdiden kısmak istiyorsa Mehmet Ali Erb. cezasını ibreti aleme ders olacak şekilde vermelidir. Yoksa gözümde eski yönetimlerden bir farkı kalmaz.Daha kendisini koruyamayan yönetim klübü futbolcusunu camiasını hiç koruyamaz.

YöneTime inanıyorum gerekeni yapacaktır.

Ünal başkanın işi çok zor omuzlarında taşıması gereken büyük bir sorumluluk ve yük var bakalım Galatasarayımızı en dipten tepeye çıkarabilecekmi.İnşallah çıkaracaktır Allah ona kolaylık versin.

başkanım daha önce hiç istemediğim kadar çok bu sene şampiyon olmayı istiyorum bunu yapacak gücümüz var sadece şampiyonluk değil bütün takımları eze eze kupayı alalım.. umarım sizinle beraber takımımızın gizli ve arka planda kalmış GÜCLÜ taraftarlarıda takımına sahip çıkmaya başlar

başkanım daha önce hiç istemediğim kadar çok bu sene şampiyon olmayı istiyorum bunu yapacak gücümüz var sadece şampiyonluk değil bütün takımları eze eze kupayı alalım.. umarım sizinle beraber takımımızın gizli ve arka planda kalmış GÜCLÜ taraftarlarıda takımına sahip çıkmaya başlar

şöyle bi 85-86 puanla Şampiyon olsak

Türkiye kupasını alsak

oh be :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt