Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
One decade ago.. Gs curumus halde, aziz yildirim emrediyor adnan polat itaat ediyor. Gelen giden gs'ye cakiyor. Sonra bir gunes doguyor gs camiasinin uzerine. Yipranmamis, tertemiz, gs asigi bir adam... O curumus gs'yi aliyor Real Madrid'leri Juventus'lari tokatlar hale getiriyor. Gs bir dunya markasi oluyor. Icerdeki hainler ve dis mihraklar el ele vererek kendisini hedef aliyor. Gs'nin beli bir daha dogrulmuyor. 10 yil sonra yine basa donduk, "neo-Adnan Polat" M.Cengiz baskan.. ali koc emrediyor herkes itaat ediyor. Ayni curume, ayni yozlasma, ayni kepazelikler.. ayni basarisizliklar. Bu batakliktan ancak o kutlu sahsiyet cikarir gs'mizi. Gs taraftari sacma sapan kirolarin pesine takilacagina su adama az destek olup sahip ciksa cok guzel gunler yasayabilir.

Galatasaray'ın o makamı gittiğinden beri sahipsiz. Her defasında dışardaki isim olmasına karşı hep de destek attı bize. Diğerleri nerede hani ?

Tek sözüyle şikecileri nakavt eden, psikolojileriyle oynayan kendisini çokça tekrardan başkanlık mevkisinde görmeyi arzulardım. İlk kez de böyle bir arzusunun olduğunu hissediyorum, sadece lazım olan şey taraftarın bunu dillendirnesi gibi...

En çok beğendiğim olay hiç bir zaman enkaz edebiyatı yapmaması.
En kızdığım olay da FT milli takım olayında başkanlığını unutup hocası ile inatlaşması.

Sen başkansın çağır hocanı, otur oturduğun yerde daha bizim çok işimiz var de.
2 senelik kontrat imzala o tüpçüyü sevindirme.

İşler iyi gitmediğinde zaten kovarsın, sanki FT hoca Galatasaray dan tazminat isteyecek.

Boşu boşuna onca seneden olduk.
Fb'ye yanlanan dede geldi o yetmedi yağlı surat soydu soğana çevirdi bir başarı elde edemedi.
Cengiz başkanı bir kenara bırakıyorum, samimi bulduğum için ve çalmadığı için.
Lakin Cengiz başkan ve Aysal aynı kalibrede başkanlar değil.

Gscimbom mobil

Serhat Uluereni dot ettiği tv programını unutamam. Onun zamanında medya ilişkileri alınan refleksler çok iyiydi. En azından taraftara kulağını kapamıyordu. Şu video şurda dursun

En çok beğendiğim olay hiç bir zaman enkaz edebiyatı yapmaması.
En kızdığım olay da FT milli takım olayında başkanlığını unutup hocası ile inatlaşması.

Sen başkansın çağır hocanı, otur oturduğun yerde daha bizim çok işimiz var de.
2 senelik kontrat imzala o tüpçüyü sevindirme.

İşler iyi gitmediğinde zaten kovarsın, sanki FT hoca Galatasaray dan tazminat isteyecek.

Boşu boşuna onca seneden olduk.
Fb'ye yanlanan dede geldi o yetmedi yağlı surat soydu soğana çevirdi bir başarı elde edemedi.
Cengiz başkanı bir kenara bırakıyorum, samimi bulduğum için ve çalmadığı için.
Lakin Cengiz başkan ve Aysal aynı kalibrede başkanlar değil.

Gscimbom mobil
Başkan terime uzun süreli sözleşme teklif ediyor lakin milli takımdan teklifi alınca kıçı arşa vuran egosantrik terim başkanı tersliyor. Sonra da baskan kendisini idmandan tepikliyor. Terim o dönemde milli takim işini kendisi kestirip atmalı ve ekibimizle işine bakmalıydı. Lakin kazanilan başarıların ardından gelen ilgiyle de beraber kıçı arşa vurmuştu ve kimseyi gözü görmüyordu. O dönemin kabahatlisi bay fatihtir.

Başkan terime uzun süreli sözleşme teklif ediyor lakin milli takımdan teklifi alınca kıçı arşa vuran egosantrik terim başkanı tersliyor. Sonra da baskan kendisini idmandan tepikliyor. Terim o dönemde milli takim işini kendisi kestirip atmalı ve ekibimizle işine bakmalıydı. Lakin kazanilan başarıların ardından gelen ilgiyle de beraber kıçı arşa vurmuştu ve kimseyi gözü görmüyordu. O dönemin kabahatlisi bay fatihtir.
Ben kabahtli aramiyorum ilgilendirmiyor da beni.
Önemli olan GS başarısı.
O öyle demiş bu buraya gitmek istemiş hiç fark etmez.
Başkan dediğin o olayı çözer, hocan'ın da yeri gelince gözünü açar.
Bak bunlar senin düşmanın, bunlar seni kullanacak sonra yine evine döneceksin der.
Melo'ya sana ve bize yaptıklarını unutma, bir yere gidemezsin geç takımın başına daha çok kupa alırız der.
Tüpçüye de aynı bjknın yaptığı gibi, hoca bize lazım veremeyiz dersin olur biter.

Ne başkan bizi düşündü ne FT.

Gscimbom mobil

Üst Alt