Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Cevap: Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Sinan kardeşim eğer mevcut yönetim Fatih Terim'i getirmeği başarırsa onlar için pozitif bir etki olur.Yeni yapılanma filan derken bir daha ki seçime kadar Adnan Polat gider.Bunun örneklerini gördük.Hagi ile Bülent Kaptan ile.

Zaten Fatih hoca gelecekti Rijkaard gittiğinde,ve Adnan Sezgin olduğu için olmadı bu olay,şimdi şartlar daha uygun Adnan Polat'ın pek tutunacağı dal kalmadı ve Florya'nın anahtarını Fatih Terim'e teslim edebilir şu şartlarda ve etmelidirde...

Zaten Fatih hoca gelecekti Rijkaard gittiğinde,ve Adnan Sezgin olduğu için olmadı bu olay,şimdi şartlar daha uygun Adnan Polat'ın pek tutunacağı dal kalmadı ve Florya'nın anahtarını Fatih Terim'e teslim edebilir şu şartlarda ve etmelidirde...

Bence bir sakıncası yok.Çokta sevinirim.

Kesinlikle zaten bu şartlarda hiçbir kariyerli yabancı hoca almaz Galatasaray'ı..

Almasına alırda isteklerini yerine getirmek önemli.Fatih Hoca'nın gelmesi gelecek futbolcuları da çokça etkiler.Hele ki yerli futbolcular üstünde.Hamit,Mehmet Ekici,Selçuk İnan gibi futbolcuları da getirebilir.

Fatih Terim geçen sefer futbolun patronu oldu da ne oldu sanki? O dönemki kazığın acısını yıllarca çektik. Şimdi Stancu'ya Zapata'ya kızıyorsunuz ya o zamanki Petre Bratu Tamas Lukunku Almaguer Christian faciaları ne olacak? Bunları hatırlayalım bir işin altına gireceksek öyle girelim. Biz fb bjk eskisi istemiyoruz diyoruz ama o furyayı da Baliç ve Abdullah ile başlatan Fatih Terim zaten. "Beleşe nasıl olsa sol kanatta dursun Hakan'a orta kesse yeter" diye Abdullah'ı aldık ya daha ötesi var mı? Hagi'nin ilk dönemini unutanlar Fatih Terim'in de ikinci dönemini hatırlamıyor.

Fatih hoca bir değerdir. Çok severim orası ayrı, ama futbolcu arama tarama da bir Ersun Yanal bir Abdullah Avcı değildir maalesef. Her iş gençlikte veya belli bir başarı arayışında güzel yapılıyor. Fatih Terim'in ne gibi bir ayrıcalığı var ayrıca? Öyle bir imaj var ki ondan asla hesap sorulamaz. Bugün Valdano bile Mourinho'dan hesap soruyor.

Ayrıca nedir bu temcit pilavı gibi hep aynı isimler. Biraz sıkışınca Terim, Lucescu. Hemen en kısa yol. Koca Galatasaray camiasının vizyonu iki kişiden ileri gidemiyor mu?

Uğur kardeşim ben söyle düşünüyorum. Adnan Polat' ın son seçimlerde sadece 600 oy fark ile kazandığını hesap edersek, bu demek oluyor ki kongre üyeleri üzerinde ciddi bir gücü yok. Geçen sene ortada sportif dibe vurmuşluk yokken, hatta çoğu taraftar bile "Adnan Öztürk" ü tanımıyorken sadece 600 oy farkla seçilmiş olması ciddi bir mesajdır. Ben bu yüzden pazar günü tablonun % 70-80 Polat aleyhine olacağını tahmin ediyorum. Neticede kongre üyeleride bir taraftardır ve şu tabloda Adnan Polat'a 1 sene daha bu yönetimler devam etmesine müsade etmezler..İster toplanan imzalarla iş biter de, ister ibra etmeme...Ama gerçek olan şu ki; İnan Kıraç, Ünal Aysal, Faruk Süren, Adnan Öztürk ve Ali Dürüst oluşumunun camia içersindeki gücü ve lobisi Polat' ı ezer geçer..

Çok karmaşık GS nin iç yapısı be Yasin. İnan kesin konuşamıyorum hiç bir konuda kardeşim. Bu parçalı yapının içine bir çok yeni üye de katıldı, belirsizlik iyice arttı. Kimisi onunla kavgalı kimisi bununla, yok öbürkünün yönetimden nemalanması var yok diğerine bir kombine verirsin ardından 10 üye getirir. İş seçim zamanına gelince korkuyorum. Ama dediğin gibi ismini verdiğin kişiler bu konuda tecrübeli tipler. Bildiğim birlikte 2-3 aydır buna hazırlanıyorlar. Önemli olan kalıcı olacak sağlıklı bir yapı, isimler önemli değil. Adana Öztürk'ün seçim zamanı ve sonrası röportajlarını okudum, zaten Faruk Süren'i tanıyoruz, Ali Dürüst'ü de öyle. Her birinin bazı artıları bazı eksileri bazı da soru işaretleri var. Ancaaak: Ünal Aysal ile yapılmış 3-4 röportajı okuduktan sonra inan çok ama çok etkilendim adamdan. Çıkıp burada reklamını yapmıyacağım ama sana tavsiyem bir oku onları. Eğer benim çocuğum ilerde GS yi dünya futbolunun tepesinde görecek ise bu isimden başkası bunu başaramaz o kadar büyük konuşuyorum. Reklam yaptım sanırım, dayanamadım. Birgün iyiki bu klüp Adnan Polat'ı gördü de bu adam erkenden başımıza geçti diyeceğiz. Her işte bir hayır var boşuna dememişler. :)

Çok karmaşık GS nin iç yapısı be Yasin. İnan kesin konuşamıyorum hiç bir konuda kardeşim. Bu parçalı yapının içine bir çok yeni üye de katıldı, belirsizlik iyice arttı. Kimisi onunla kavgalı kimisi bununla, yok öbürkünün yönetimden nemalanması var yok diğerine bir kombine verirsin ardından 10 üye getirir. İş seçim zamanına gelince korkuyorum. Ama dediğin gibi ismini verdiğin kişiler bu konuda tecrübeli tipler. Bildiğim birlikte 2-3 aydır buna hazırlanıyorlar. Önemli olan kalıcı olacak sağlıklı bir yapı, isimler önemli değil. Adana Öztürk'ün seçim zamanı ve sonrası röportajlarını okudum, zaten Faruk Süren'i tanıyoruz, Ali Dürüst'ü de öyle. Her birinin bazı artıları bazı eksileri bazı da soru işaretleri var. Ancaaak: Ünal Aysal ile yapılmış 3-4 röportajı okuduktan sonra inan çok ama çok etkilendim adamdan. Çıkıp burada reklamını yapmıyacağım ama sana tavsiyem bir oku onları. Eğer benim çocuğum ilerde GS yi düna futbolunun tepesinde görecek ise bu isimden başkası bunu başaramaz o kadar büyük konuşuyorum. Reklam yaptım sanırım, dayanamadım. Birgün iyiki bu klüp Adana Polat'ı gördü de bu adam başımıza geçti diyeceğiz. Her işte bir hayır var boşuna dememişler. :)

inan kirac isguzarlik yapmasa simdi bir olaylar olmus kiyamet kopmustu

kesin gozuyle bakardik

ama aysal saglam adam belliki agzini acmiyor secim yokken ortada

cok takdire shayan

Adnan Polat "kümede kal Galatasaray" tezahüratini hayata gecirdi.

FT de "Süper Lig'e cik Galatasaray" tezahüratini hayata gecirir.

Fatih Terim geçen sefer futbolun patronu oldu da ne oldu sanki? O dönemki kazığın acısını yıllarca çektik. Şimdi Stancu'ya Zapata'ya kızıyorsunuz ya o zamanki Petre Bratu Tamas Lukunku Almaguer Christian faciaları ne olacak? Bunları hatırlayalım bir işin altına gireceksek öyle girelim. Biz fb bjk eskisi istemiyoruz diyoruz ama o furyayı da Baliç ve Abdullah ile başlatan Fatih Terim zaten. "Beleşe nasıl olsa sol kanatta dursun Hakan'a orta kesse yeter" diye Abdullah'ı aldık ya daha ötesi var mı? Hagi'nin ilk dönemini unutanlar Fatih Terim'in de ikinci dönemini hatırlamıyor.

Fatih hoca bir değerdir. Çok severim orası ayrı, ama futbolcu arama tarama da bir Ersun Yanal bir Abdullah Avcı değildir maalesef. Her iş gençlikte veya belli bir başarı arayışında güzel yapılıyor. Fatih Terim'in ne gibi bir ayrıcalığı var ayrıca? Öyle bir imaj var ki ondan asla hesap sorulamaz. Bugün Valdano bile Mourinho'dan hesap soruyor.

Ayrıca nedir bu temcit pilavı gibi hep aynı isimler. Biraz sıkışınca Terim, Lucescu. Hemen en kısa yol. Koca Galatasaray camiasının vizyonu iki kişiden ileri gidemiyor mu?

Fatih Terim'in başına Faruk Süren'i verirse Ünal Aysal o korkularına gerek kalmaz. Ayrıca ben haberin gerçekliği konusunda şüpheliyim. Tek kutuplu yapı Ünal Aysal'ın düşünce yapısına ters duruyor. Çok daha profesyonel bir yapı oluşturmak isteyecektir. Bakalım, görelim. Herşey spekülasyon kokuyor şu an.

Adnan Polat Efendiyi bi indirelim de, ondan sonrasi konusulur :) Birakmayacagim diyormus hala :) LigTV söyledi. Secim karari filan almayacakmis.

Adnan Polat Efendiyi bi indirelim de, ondan sonrasi konusulur :) Birakmayacagim diyormus hala :) LigTV söyledi. Secim karari filan almayacakmis.

bu yeni bisey degil ki, biz zaten 2012 yi konusmaliyiz yani daha dogrusu 2012-2013 sezonunu.2010-2011 ve 2011-2012 sezonlari cöpe gitti gidecegi kadar...

Yaptıkları yapacaklarının teminatı zaten. Sen şaşırdın mı bu habere, Onur!

Sasirmadim ama sinirlendim. Bu kadar yüzsüzlük görmedim. Utaniyorum artik. Bu kadar nefret edilen bir adamin hala orda olmasi kanima dokunuyor. Bu piskinlik beni sinirlendiriyor

Nerede sizin köy? Ingiltere? Ipswich Town? Öyle görünyor ki sizin köy Premier Lig de felan oynuyor...

Misto Aga muhtesem yapilandirma ile Cerkezköy Belediyespor'u amatör kümenin en alt liginde 6.lik'tan 5.lige yükseltti.

Ayrica Misto Aga Cerkezköy'de Imparator olarak da taninir.

Üst Alt