Ünal Aysal: "Galatasaray Yıldızsız Olmaz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Galatasaray Yıldızsız Olmaz"

Cevap: Ünal Aysal: "Galatasaray Yıldızsız Olmaz"

Kibarca senle calismam Adnan Polat demis. Yüzüne vuramaz ya :) Hem Florya´yi teslim edecektim Terim´e diyor, hem Adnan Sezgin´i yollamiyor. Nasil olacakti o is? Yalan söylüyor Adnan Polat. Türkiye´de calismayacagi o kadar kesinse, niye 1 günlük düsünme süresi istedi Terim? O gün bosuna zaman kaybetme Baskan derdi.

telegol e konuk olsana:D

Kibarca senle calismam Adnan Polat demis. Yüzüne vuramaz ya :) Hem Florya´yi teslim edecektim Terim´e diyor, hem Adnan Sezgin´i yollamiyor. Nasil olacakti o is? Yalan söylüyor Adnan Polat. Türkiye´de calismayacagi o kadar kesinse, niye 1 günlük düsünme süresi istedi Terim? O gün bosuna zaman kaybetme Baskan derdi.

Evet acıkcası banada yalan soyluyor gibi geldi o konuda cunku o zaman inanılmaz tartısmalar cıkmasına ragmen hic boyle konusmamıstı.

Ama Terimin diger konuda Polatı kırmamak icin oyle birsey soyledigini dusunmuyorum.

Eger Terim Aysalı kabul ederse kendi acısından bir Galatasaray baskanına yalan soylemis olacak.

Bence kafasındaki T.Direktörle çoktan anlaştı ve oyuncu isimlerini vs alıyor gün geçtikçe

Teknik direktör konusundaki fikrinin netleşmediğini belirten Aysal,

TRANSFERDE LİSTELER HAZIR; TARAFTARIMIZ MERAK ETMESİN

2 paragraftan alıntı .güzel açıklamıssın Sn. Ünsal

yine transferi yönetim yapacak teknik direktör sonradan gelecek anlaşılan...

Teknik direktör konusundaki fikrinin netleşmediğini belirten Aysal,

TRANSFERDE LİSTELER HAZIR; TARAFTARIMIZ MERAK ETMESİN

2 paragraftan alıntı .güzel açıklamıssın Sn. Ünsal

yine transferi yönetim yapacak teknik direktör sonradan gelecek anlaşılan...

Aysal'in bugune kadar yaptigi butun aciklamalarina baktiginizda oyle olmayacagini anlarsiniz kaldi ki baskan Unal Aysal sadece transferlerde arastirma yaptiklarini soyledi tipki teknik direktorde ki gibi. Transferler hoca'nin istegine gore yapilir fakat suan icin gerekli calismalari yapiyorlar iste ki en mantiklisi bu.

Belkide teknik direktorle anlasilmistir bile, belli olmaz bu isler. Hele bi secilsin, sonra zamanla belli olur hersey.

Aceleniz ne arkadaş. Hem Aysal'ın Terim ile anlaşmadığını ve transfer edilebilecek oyuncuların listesini Terim'in vermediğini nereden biliyorsunuz ?

Adam açık açık Terimi getircem onu alacağım bunu alacağım mı desin illa ??

Bence mutlaka hocayla anlaşılmıştır şimdiye kadar, ayrıca hocanın istediği futbolcularla da görüşülüyordur.

Bunları şimdiden açıklamanın menejerle olan ilişkileri etkileyebilirliği yüxek.

Murat arkadasimiz cok iyi yakalamis. Ünal Aysal basliginda. Bakmanizi tavsiye ediyorum...

Ünal Aysal: "Asagi yukari Fa...Eee elimde iki alternatif var"

Gazeteci: Fatih Terim ve Gerets mi?

Ünal Aysal: Onu simdi söyleyemem

Cevap: Ünal Aysal "Galatasaray Yıldızsız Olmaz"

niye şaşırıyorsunuz ki?göreve kim gelirse gelsin ilk once terimle görüşür.önemli olan kabul etmesi.

GALATASARAY YILDIZSIZ OLMAZ; MUHAKKAK YILDIZ OLACAKTIR

Yıldız futbolcu transferi yapacaklarını ifade eden Ünal Aysal, “Galatasaray yıldız futbolcusuz olmaz; muhakkak yıldız futbolcu olacaktır; ama bunun yanında genç futbolculara da yer vereceğiz” dedi.

güzel laf etmiş gerçekten.bejeke başkanı gibi veya diğer adaylar gibi direk yıldız oyuncu alcaz dememiş yanında genç oyuncularıda yer vericez demiş.

takıma yararlı olacak oyuncular katılsın da yıldız olmasa da olur.

Bence mutlaka hocayla anlaşılmıştır şimdiye kadar, ayrıca hocanın istediği futbolcularla da görüşülüyordur.

Bunları şimdiden açıklamanın menejerle olan ilişkileri etkileyebilirliği yüxek.

biryerlerde okumustum sanki, aysal ve ekibi menejerleri devreden cikartip direk birebir konusacaklarmis galiba

İnşallah yıldız futbolcu diyip 50 yasındaki adamı getirmezler.

Yaz kampına kadar çooooooooooooooktan yetişir transferler.Mayıs sonuna kadar bütün transferler biter zaten lig Mayıs sonunda bitiyor. ve td nin isteğe göre yapılacakmış transferler Adnan Öztürk geçen gün Lig tv de söyledi.

Birde transfer listesi hazır olur ama transfer sezonu başlayamadan resmiyet kazanamaz transferler..

Üst Alt