Ünal Aysal, Galatasaray'ı Batırmıştır (!) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Galatasaray'ı Batırmıştır (!)

Aysal'ı eleştirenlerin çoğu ilk 2 sene yaptıkları iyi sonrası kötü olduğu için sövüp sayıyolar..

Bizde kızıyoruz hatasız insan mı olur

Hala yaptığı transferler ile ayakta kulüp

Hala yakaladığı şampiyonlar ligi başarılarını konuşuyoruz

Hala derbilerde onun eksikliğini arıyoruz

Medya'da onun eksikliğini arıyoruz

Ben uzun seneler sonra ilk defa 2-3 sene Galatasaray'a işte benim kulübüm bu dedim, geçmişte ki Galatasaray oydu..

Aysal'ı kim sevmez bu açık ve nettir ;

Başta futbol federasyonu
Fenerbahçe kulübü başkanı yöneticileri ve taraftarı( hatta nefret ederler)

Beşiktaş kulübü başkanı taraftarı

Trabzon kulübü..

Ve içimizde batırdığını iddaa ettiği bazı taraftar ve liseliler..

Ua'yı saymıyorum çünkü onlar menfaat nerdeyse oraya giderler.

Görüldüğü gibi aysal'ı sevmeyen kitle bizim ezeli rakiplerimiz, o yıllarda çektirdiklerimiz kan kusanlar.

Şimdi dursun özbek'i desteklemelerinde ki amaç Galatasarayı düşündüklerinden mi ?

Polat'ı da severlerdi.. çünkü at koştururlardı her yerde. Galatasarayı her yerde ezmeye bayılırlardı içten içe dalga geçerlerdi..

Şu an durum aynen bu. Alay konusuyuz, Galatasaray pasif bir şekilde yoluna devam ediyo. Kupalar kazansan bile ciddiye alınmıyo. Bu durumun sorumlusu liseli yaşlı bunaklar ve Galatasaray'ın güçlü olmasını istemeyen güçlerdir..

Ve ben çok umutluyum aysal'ın açıklamalarından sonra bu kulübü sayın ünal aysal kurtaracak bizi tekrar o ve onun zihniyetinde ki vizyonunda ki kişiler kurtaracak . . . . .

TapaTalK

Taraftarin beklentisi ile kongrelerdeki durum her zaman farklidir bu bizim ozelimizdede degil fenerde yillardır istenen baskan Ali Koc ama bugun secim olsun Azizin karsisinda sansi olmaz durum Aysal icinde bole ,Dursun bırakmadigi surece hele ki riva yetkisini aldıktan sonra, Aysal aday olsa da onu başkan yapacak 1 yapı yok bu gercek ile yuzleselim.

ben ekonomiden anlamam
bildiğim aysal ın sıkışınca çözüm üretemeyip kaçmasıdır
transfer meselesine gelince bruma melo muslera elmander vb transferler terim e aittir
terim drogba yı istemiş sistemine uymadığı için sinejder ise terime rağmen alınmıştır.
sinejder konusunda terim haklıdır istediği kaka vb futbolcular alınsaydı şimdilerde daha farklı şeyler konuşurduk
mancini dönemi transfelere gelelim
telles terime mesajdır bak sen istedin almadım ama şimdi alıyorum
diğer gençler ise ya tutarsa transferidir ama tutmamıştır aynı cavanda ve jouse gibi
konuyu açan arkadaş hepimiz gibi mutsuz ve kızgın sağlıklı düşünemiyor

Aysal'ı beğenmeyenler hala Bruma-Muslera-Sneijder'in taşıdığı takımı destekliyorlar

Hala Drogba-Melo-Elmander-Eboue-Ujfalusi-Amrabat gibi adamların videolarını izleyip ıslananlar

Dursun'u ben de istemiyorum tabiki ama Aysal'ın gelmesi konusunda da çok kararsızım. Burada iyi günlerini inkar etmiyorum ve hatırlamak benim de işime geliyo ama Aysal'ı istiyosak eğer o dönemi iyice düşünüp iyisini kötüsünü birbirimize saldırmadan tartışmamız gerek.

Benm görüşüm ilk 2 yılı çok iyi geçmiş (sadece futbolda değil) ama yönetim değişikliği ve Terim gerginliklerinden sonra istatistik olarak aşırı gözükmese de büyük bi düşüşe geçilmiştir. Kendi fikrim olarak belirmek isterimki özellikle son yılında vizyonlu kimliğini de kaybedip klasik gs başkanları kimliğine evrilmiştir.

Bunları zun uzun açıklamak yerine kısaca açıklamak gerekirse herkesin bildiği ara transfer dönemi harcamaları, Prandelli dönemi kulübün kafasna göre adam almaları ki bunu Prandelli de basına açıklamıştı ve bu transfer döneminde son güne kadar oyuncularla anlaşılamamış olması (yanlış hatırlamıyorsam Tarık, Dzemaili, Pandev son günlerde gelmişti), basket takımında maaşlarını alamayan sporcular ilk aklıma gelenler. Bunun yanında dün Nazifoğlu Aysal yönetimini kastederek 2023e kadar tv, sponsor stat geliri alamayacağımızı söyledi ne derece doğru bilmiyorum ama doğruysa buyuk sıkıntı.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
gerçek anlamda iyi bi yönetim kadrosu olduktan sonra baştaki kişi benim için farketmez reis. ancak aysalın geçen haftlarda son dönemindeki yönetimi ile toplanması vs de hayal kırıklığına neden olabilir.
herkes adına.
Kesinlikle katılıyorum
Aysalımız canımız sesine kurban olduğum başkanı olabilir ama hataları olduğunu bizde söyledik. 2.döneminde bu hatalarından arınıp yeni yönetimiyle biz çok umutluyuz renktaş o ilk geldiği senelere dönmeye hazırız..

TapaTalK

dursun özbek: Real Madrid Başkanı Perez'e sordum. "Kaç yıldır bu kulübü yönetiyorsunuz?" dedim. "Ne bileyim yaa?" dedi..

C27kz2MXUAI224Q.jpg

Kesinlikle katılıyorum
Aysalımız canımız sesine kurban olduğum başkanı olabilir ama hataları olduğunu bizde söyledik. 2.döneminde bu hatalarından arınıp yeni yönetimiyle biz çok umutluyuz renktaş o ilk geldiği senelere dönmeye hazırız..

TapaTalK

Birde hatalarından ders alarak gelmesi lazım

Yöneticiler'in futbola müdahele etmemesi lazım gerekirse sağlam bir sportif direktör veya sağlam bir Teknik direktör ile gelip futbol'a karışılmasın hiç

Şerefsiz demirören ve aziz işbirliği olan saçma 5+3 yabancı kuralı olmasaydı kural şu andaki gibi olsaydı eminim tarık salih veysel u.gündoğan endoğan adili gibi kazıklarıda almazdı.Bir ara bruma trübüne çıkıyordu düşünsenize 13 m€ ver adamı oynatama şaka gibi günler yaşadı aysal.

evet batirdi, batirdigindan suphe yok da aysalcilarin sevmedigi eski tdmizin sayesinde kazanilan birkac basariya kanilip batirmadi biz basariliydik falan denmesi komik.
nitekim uefa da gecen sene son 5 seneye bakip cezasini verdi. ilk msjda da yazdigi uzere borc 2012de 377yken 2014te 831 olmus, bu har vurup harman savurmanin ve plansizligin gostergesidir
ft gidince denizliyi getirmeyi dusunen, ilk defa ulkesi disinda takim calistiracak prandelliyi getiren, ocak transferinde ucuk paralara 9-10 adam birden alan, say say bitmiyo ki? para harcamakla muthis yonetici olunuyosa adnan polat da muthisti, gelen adamlari sayayim: lincoln, kewell, baros, elano, keita, misimovic, jo, etc. basari gelmeyince para harcamak da donup bi tarafina giriyo iste, aysalda da aynen o oldu. borclari gittikce artmakta olan, herkesin 4 4 4 diye tassak gectigi bir kulup olmustuk.

evet batirdi, batirdigindan suphe yok da aysalcilarin sevmedigi eski tdmizin sayesinde kazanilan birkac basariya kanilip batirmadi biz basariliydik falan denmesi komik.
nitekim uefa da gecen sene son 5 seneye bakip cezasini verdi. ilk msjda da yazdigi uzere borc 2012de 377yken 2014te 831 olmus, bu har vurup harman savurmanin ve plansizligin gostergesidir
ft gidince denizliyi getirmeyi dusunen, ilk defa ulkesi disinda takim calistiracak prandelliyi getiren, ocak transferinde ucuk paralara 9-10 adam birden alan, say say bitmiyo ki? para harcamakla muthis yonetici olunuyosa adnan polat da muthisti, gelen adamlari sayayim: lincoln, kewell, baros, elano, keita, misimovic, jo, etc. basari gelmeyince para harcamak da donup bi tarafina giriyo iste, aysalda da aynen o oldu. borclari gittikce artmakta olan, herkesin 4 4 4 diye tassak gectigi bir kulup olmustuk.

Ulan adam GS'a gelmese, hala Stancu vs izliyor olucaktın. Drogba'lar, Wesley'lerin maliyeti var tabii ki. Üfleyerek ödenmiyor o paralar. Ancak, hiçbir kulüp küçülmeye giderek borcu azaltamaz. Geçmişten beri süregelen borçlar 1-2 sene de mi azalacak. Al kargaların örneği işte...
Ancak, full altyapıya önem verirsin, Dortmund, Porto gibi genç akademi kurarsın. 5-10 sene içerisinde anca meyvesini alırsın. Dışarıdan min düzeyde oyuncu alırsın. Hepimiz biliyoruz bizim taraftarda o kadar sabır olmadığını.
Biz Avrupa'dan ve şampiyonluklardan gelen parayı kötü kullandık. Orda herkes hemfikir. Ama Aysal yüzünden borç oralara çıktı dersen adama bi tarafıyla gülerler. Borç her zaman artıyordu, üstüne de hiçbir başarı, doğru düzgün kadro vs yoktu...

Üst Alt