Ünal Aysal: "Giderlerden kısarak borçları ödeyemezsiniz. Borçları ödemek için gelirleri arttırmak gerekir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Giderlerden kısarak borçları ödeyemezsiniz. Borçları ödemek için gelirleri arttırmak gerekir"

Ünal Aysal:

"Evet borcu düşüremedik. Yatırımlar yaptık. Bu yatırımları yapmasaydık, düşerdi. Takımın değerini arttırdık. Bizden sonra gelenler bizim portföyümüzden oyuncuları sattı."

"Giderlerden kısarak borçları ödeyemezsiniz. Borçları ödemek için gelirleri arttırmak gerekir."

"Sayın Aziz Yıldırım gibi, belki 20 sene kalmak istemezdim. Ama bir dört yıl daha kalsaydım, borçlar da azalırdı."

"Galatasaray'a, Galatasaraylılara darılmak mümkün değil. İçim rahat olarak ayrıldım. Ne rakamsal, ne onursal olarak Galatasaray'a kötülük yapmadım."

"Galatasaray değişim döneminde. 117 sene evvel kurulduğu yerde değil. Seçilecek arkadaşlarımız, bu değişimi sağlayabilmeli."

(Radyo Gol)

senin bir halttan anladigin yok galatasarayin parasiyla show yaptin

itibarda tasarruf olmaz cumlesinden ne farki var bunun? bombos adamlara bir ton para verdin..

''Seçilecek arkadaşlarımız, bu değişimi sağlayabilmeli."
Pek hayırlı yöne değişim yapamayız gibi bu adaylarla ama hayırlısı.

Galatasaray Bir His Takımıdır.

Geliri yükseltince vergiler de yükseliyor başkanım. Sistem, çalışanı cezalandırıyor resmen. Borçlar bir türlü kapanmıyor.

Hariçten gazel okuma konusunda yazdığı kitapların haddi hesabı yok 8 yıldır. Mancini ve Prandelli' yi ne asılsız vaadlerle kandırdığının, Basketbol Şubesine yapacağını vaad ettiği ve hala yapmadığı maddi desteğin hesabını versin öncelikle...G.tten üfürmek en kolayı!..

Bu teorisi zaten hatali bu ayri konu gayet de giderlerden kisarak ve ayni zamanda gelirleri arttirarak borclari odeyebilirsiniz bunu genellemek yanlis bazi noktalarda giderleriniz ayni kalip/artabilir ancak bu genel soylem oldukca hatali ayrica celiskili. Zaten bunu kendisinin bizi yonettigi donemde yaptigi ucuk harcamalardanda biliyoruz. Kisisel olarakta batirdigi isleri mevcut. Pek tabi ticaret ancak bu kendisini ahkam kesecek konuma da getirmiyor, ziyadesiyle. Neyse, varsa cesaretin gelirsin yoksa ara ara bu reklamvari cikislar ilgi cekici olmuyor, ex-baskan.

Üst Alt