Ünal Aysal: "İflas eden tüccar eski defterleri karıştırır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "İflas eden tüccar eski defterleri karıştırır"

Başkan olarak felsefesi ve vizyonu ile Galatasaray'ımızda resmen paradigma değişimi yaşatmıştır.Onun "başarı" odaklı idare anlayışı bütün şubelere altın çağlarını yaşatmıştır.
Özünde profesyonel yaklaşımı,Avrupai yönetim anlayışı, duruşu, kalitesi, kalibresi ve karizması altında ezilen iç-dış köhne zihniyetler tarafından kulübümüzden uzaklaşmak zorunda kalmıştır.Çok daha zor dönemlerde başkanlık yaparken bile her branşta ulusal ve uluslararası başarıları yaşatan "efsane başkan"ı şimdi bütün yasakların kaldırıldığı dönemde görmek ben ve benim gibi düşünen taraftarları fazlasıyla mutlu edecektir.

Anlik güzel hamleler yapmis olsa da uzun vadede kulübün mali durumunu skibbe birakti desek dogru olur mu ?
Şöyle bakmalısın, para elinin kiri kupalar müzemizde birer pırlanta.

Bence çalmadıktan sonra, bu kadar başarı bu kadar parayla olur diyorum.
Kadıköy'de kaya kaya kupa kaldırdığımızı hatırlıyorum.
Her branşta kupaya doyduğumuzu hatırlıyorum.
Ayakta alkışlıyorum

Sonuçta yağlı surat da o kadar para harcadı ortada bir başarı yok, kendi kendine de yazdığı fahiş faturalar ortada.

Gscimbom mobil

Şöyle bakmalısın, para elinin kiri kupalar müzemizde birer pırlanta.

Bence çalmadıktan sonra, bu kadar başarı bu kadar parayla olur diyorum.
Kadıköy'de kaya kaya kupa kaldırdığımızı hatırlıyorum.
Her branşta kupaya doyduğumuzu hatırlıyorum.
Ayakta alkışlıyorum

Sonuçta yağlı surat da o kadar para harcadı ortada bir başarı yok, kendi kendine de yazdığı fahiş faturalar ortada.

Gscimbom mobil

Haklisin, Ali Koc o kadar borc yapti ama en iyi Baskan olarak algilaniyor herkes seviyor.

Ünal Aysal ayni sürede neler yapti belli .
Helal olsun

Başkanın gözlüğüne bak, gerçek bir ikon
Yanlız Ünal Başganın takdığı gözlük nasıl bir tasarımdır ya 😂 Adam arabaya binip uzaya gidecek sanki.

Belliki Başkan bu gözlüğü bir göz muayenesinden sonra ultraviolet isiklara karşı korunmak için bir hekimden almış. Ben de Turkiyede gozlerimi lazer ettiktirden sonra 2 gün boyle bir gozluk ile dolasmak durumunda kalmıştım.

Konya esnafı arkamdan: 'bu artist neyin kafasını yaşıyor' falan demişti. Guzel günlerdi

Belliki Başkan bu gözlüğü bir göz muayenesinden sonra ultraviolet isiklara karşı korunmak için bir hekimden almış. Ben de Turkiyede gozlerimi lazer ettiktirden sonra 2 gün boyle bir gozluk ile dolasmak durumunda kalmıştım.

Konya esnafı arkamdan: 'bu artist neyin kafasını yaşıyor' falan demişti. Guzel günlerdi
Zaten bizim toplumun huyudur, insanın yaptığı bir şeyi sağlık için yaptığını düşünmeden uzaylı muamelesi yapmak.

Bir arkadaş da söylemiş, Mustafa Cengiz ayni aciklamayi kac gun once yapti, millet Aysal’ı guzelliyor.

Zaten adamdan anlasaydik, ulke de futbol da bu halde olmazdi.

40 firin ekmek yese, Mustafa Cengiz’in yaninda esamesi okunmaz Aysal’ın. Boyle devam edin arkadaslar, gece fenere gelen balik gibi ususun sahte isiklara...

Üst Alt