Ünal Aysal, NTV Spor'a konuk oldu | Teknik Direktörümüz Açıklandı: Fatih Terim


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GALATASARAY'ımızın Başkanı Ünal Aysal, Perşembe günü saat 20.00'deNtvspor'da Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay'ın Sunduğu 100% FUTBOL'un konuğu olacak...Başkan canlı yayında Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay’ın sorularını yanıtlayacak.

Hedeflerini canlı canlı ilk ağızdan açıklayacak.Kulübün yeni teknik direktörünün kim olacağından transfer konularına, başkanlık seçimlerinden kulübün mali hedeflerine kadar birçok konu bu programda konuşulacak.

Fatih Terim’le olan görüşmelerine de değinecek olan Aysal, Arda Turan konusuna da açıklık getirecek.Ünal Aysal’ın konuk olacağı %100 Futbol programı (19 Mayıs Perşembe) saat 20:00’de NTV Spor’dan canlı izlenebilecek.

CANLI İZLECANLI DİNLEnot: ayar sırası belli oldu :)
 
Cevap: Bşk.Ünal Aysal Perşembe Günü Saat:20:00 Ntvspor'da..persembe gunune kadar insallah terim de imzalamis olur.

transferlerle ilgili daha net konusabilir ozaman.
 
Cevap: Bşk.Ünal Aysal Perşembe Günü Saat:20:00 Ntvspor'da..arkdaşlar aynı telegolü şikayet ettiğimiz gibi fbtvspor(ntvspor) uda başkana yanlı yayınlarından dolayı şikayet edelim. başkanımız inşallah onlara da serhat kelgamele uyguladığı tarifeyi uygular. başkanımıza yada kulube bu konuda nasıl ulaşabilirsek ulaşalım. hep birlikte bir organizasyon yapalım yapabilecek arkadaşların önderliğinde.
 
Cevap: Bşk.Ünal Aysal Perşembe Günü Saat:20:00 Ntvspor'da..Ayarları sırasıyla veriyor sanırımayarını bozar onların ayarlarıyla fazla oynamaz inş Başkanım..
 
Cevap: Bşk.Ünal Aysal Perşembe Günü Saat:20:00 Ntvspor'da..unal_aysal33-medium.jpg


Sıra sende Rıdvan :asd:
 
Cevap: Ünal Aysal Perşembe günü 20.00'de NTV Spor'daDiğer başkan adayları seçimden önce sürekli tv kanallarına açıklamalar yapıyor, programlara konuk oluyordu çünkü şanslarının az olduğunu biliyor ve hedeflerini anlatarak daha çok oy alacaklarını düşünüyordular.Ama başkanımız başkanlığa gelir gelmez çakma fb tvlere konuk oluyor, sakin, soğukkanlı şekilde huzur verici sesle iddaalara cevap veriyor, asılsız haberlerin çıkmasını engellemeye çalışıyor.Büyük başkan süpersin:tiphat:
 
Cevap: Ünal Aysal Perşembe günü 20.00'de NTV Spor'dabaşkan gider oraya güntekin ve rıdvan soru sorar.sonra başkan siz hep sordunuz bu sefer ben bir tane soru sorucam der.sonra başkan derki; sizi daha çok febe tv olarak görüyorum.daha çok febe haberleri veriyorsunuz.bizim seçim oldu onu bile yarım yamalak gösterdiniz,.bundan sonra eşit davranın, der...Güntekin de ; tmm başkanım bundan sonra böyle şeyler olmayacak eşit davranacağız her klübe söz, der sonra ayarı verir ve gider ordan.
 
Cevap: Ünal Aysal Perşembe günü 20.00'de NTV Spor'daRıdvan adam gibi otur Ünal Başkan geliyor.Karşındaki Polat olmayacak bu sefer.
 
Cevap: Ünal Aysal Perşembe günü 20.00'de NTV Spor'daterim imzayı atmış olur inşallah ta rahat rahat izleriz programı
 
Cevap: Ünal Aysal Perşembe günü 20.00'de NTV Spor'dagüntekin onay: drogba ile ilgileniyormusunuz?baskan: cok istiyoruz!ridvan: bir alex degil :eek:baskan: :sopa::asd:
 
Cevap: Ünal Aysal Perşembe günü 20.00'de NTV Spor'darıdvan beynını yıkamaya calısır baskanın sarp ıyı futbolcu,ayhan kalsın kaptan o,servet muhtesemm stoper dıeyada dırek mıllı takım savunması defansa transfere geek yok der
 
Cevap: Ünal Aysal Perşembe günü 20.00'de NTV Spor'daAyar vermeye gerek yok bence , ayar verilcek kadar büyük şey yapmadı Ntvspor.Ama gitmesi bile biraz daha ayaklarını denk almaya yeticektir.
 
Cevap: Ünal Aysal Perşembe günü 20.00'de NTV Spor'daRidvana da oturtsun bir laf. Bu Ridvana defansi sorsan Baros'a saymaya diye basliyor, fenere gitse bayram eder o ayri.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt