Ünal Aysal Özel Uçakla Madrid'e Gitti - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Özel Uçakla Madrid'e Gitti

Cevap: Ünal Aysal özel uçakla Madrid'e gitti

kilciklik yapmak istemem ama Forlan gibi adamlar soz konusu olunca heyecanlanmiyorum ,Reyes tamam da oburu gelmis zaten 32 yasina kimbilir kac para alacak.Keske forvete de kalbur ustu 28 yas alti bir adam alsak da biraz daha orta vadeli plan yapabilsek.

Aysal baskanin acikjlamalrini seyr etdinizmi?

Bu cokus doneminden sonra

Futbopla tecrubeli yasina bakmaksizin takviye yapacagiz

Maksat basariya alsim mis oyunculari getirmek

Tabiki kimine gore yontem iyi olmaya bilir

amma mesala scout ekibinin olmayan bir takimdada

Galatasarayin gidin 25 yas altida iyi oyuncular alacagini dusunmeyin

Cok menejer kazikina ugrariz mesala Stancu

Stancuyu Galatasaray yonetim,inden kimsenin izledigini inana bilirmiyidiniz?

Hagi ve Becali soktular resmen Hagiye guvendiler sadece

mesela Reyes 27 yasinda cok yasli degil yani bir futbolcunun en olgunlasma yaslarinda

Takimda iuyi hava yakalanir Takimola bilirsek

Reyes bize Kazimdan cok katki yapar

Forlana geleince kalitesi tartisilmaz yasina gelince eger bu sezon TSl de 20 topun ustune cvikarsa yetmez mi bize? bence yeter

Geçen seneki takımdan sonra

oluşturulacak takımın bizim için uzay takımı gibi geleceğini düşünüyorum.

Önemli olan tel şey: gelenlerin yaşları kaç olursa olsun, isimleri ne olursa olsun; yeterki bizi şampiyon yapsınlar

Aysal baskanin acikjlamalrini seyr etdinizmi?

Bu cokus doneminden sonra

Futbopla tecrubeli yasina bakmaksizin takviye yapacagiz

Maksat basariya alsim mis oyunculari getirmek

Tabiki kimine gore yontem iyi olmaya bilir

amma mesala scout ekibinin olmayan bir takimdada

Galatasarayin gidin 25 yas altida iyi oyuncular alacagini dusunmeyin

Cok menejer kazikina ugrariz mesala Stancu

Stancuyu Galatasaray yonetim,inden kimsenin izledigini inana bilirmiyidiniz?

Hagi ve Becali soktular resmen Hagiye guvendiler sadece

mesela Reyes 27 yasinda cok yasli degil yani bir futbolcunun en olgunlasma yaslarinda

Takimda iuyi hava yakalanir Takimola bilirsek

Reyes bize Kazimdan cok katki yapar

Forlana geleince kalitesi tartisilmaz yasina gelince eger bu sezon TSl de 20 topun ustune cvikarsa yetmez mi bize? bence yeter
Reyes'e itirazim yok ,ben forvette mesela Kiran'in dedigi listesindeki Gameiro icin ugrasirim , alirim veya alamam o ayri mesele ama mutlaka 1 tane o klasmanda ismi dahil edebilirsin.Forlan diye atlayip olanca parani vermek bence biraz kolaycilik.

Geçen seneki takımdan sonra

oluşturulacak takımın bizim için uzay takımı gibi geleceğini düşünüyorum.

Önemli olan tel şey: gelenlerin yaşları kaç olursa olsun, isimleri ne olursa olsun; yeterki bizi şampiyon yapsınlar

aynen katılıyorum daha 2 sene önçe dossantoslar keitaların olduğu losgalaktikos felan dediğimz takım 4.oldu ligde

ya hagide son duraktı nolduki. popescuda son duraktı. abi para senin cebine girmeyecekki. bana katkısını versin yeter. zaten forma satısından mac kazandırmasından o paralar cıkar.
hep ayni basmakalip ornekler , sanki basarinin 1 tek formulu mu var.Ne oldu Hagi'den sonra nerede istikrar bu mudur .

hep ayni basmakalip ornekler , sanki basarinin 1 tek formulu mu var.Ne oldu Hagi'den sonra nerede istikrar bu mudur .

peki sen bunları satarak istikrarın olcagınımı sanıyorsun. eger satmak istersek arap emirliklerinede satarız. cok zor degil. şu anda senin başarıya ihtiyacın var hemde acil. ujfalusi gelmesinde ne olursa olsun. tek forlan gelsede sevinirim.

Üst Alt