Ünal Aysal Özel Uçakla Madrid'e Gitti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Özel Uçakla Madrid'e Gitti

Cevap: Son Dakika | Ünal Aysal özel uçakla Madrid'e gitti

136498_Galatasaray_SK.jpg

Ujfalusi ye inanmadım. Bence Madridden Reyesi alırız sadece.

öğlen 3te dönecekmiş başkan öyle birşey okuyan var mı?

Forlan'ı istemiyorum hem bir forvet için yaşlı hemde takım içi dengeleri bozar ama Ujfalusi ve Reyes mantıklı. Ujfalusi hiç aklımda yoktu ama gelirse iyi olur vatandaşı Baros'la birlikte uyum sağlar, birbirlerinin performansını arttırırlar yabancı forvet almaya gerek kalmaz o zaman. Reyes'te 27 yaşında hemde tecrübeli, daha çok iş yapar!

------------------Doni(Roma)----------------------

Sabri---Ujfalusi(A.Mad)---Servet---G.Heinze(Marsilya)

Reyes(A.Mad)-----Selçuk-----Yekta-------Arda Turan

-------------Elmander----Baros---------------------

Avrupaya katılamayacağımız düşünürsek! şöyle bir kadro bizi bu ligde uçurur. Seneye Avrupaya katılınca daha iyi ve genç oyuncular alırız ama bu yıl için bu mütevazi, tecrübeli takım ideal olur.

Böyle göstere göstere de gidilmez ki, şimdi boş dönerse gerçekten itibar kaybı olur, basına malzeme çıkar.

katılmıyorum , pinto ,carrusca gibi oyuncular hiç bir araştırma yapılmadan alındılar aynı tas yani şimdi öncelik olarak cok geride olması gereken 3 isim geliyor ve kesinlikle çok ağır bir mali yükle gelecekler ,bu oyuncuların geri dönüşümü yok yani son kullanıcıyız dahası takımın başka mevkilere acil ve hayati ihtiyacı var , forlan-reyes yerine şu an için kullanacağımız hiçde kötü olmayan oyuncular var ama defans ,kaleci orta saha yok keza bu eksikler yüzünden ligden düşme hattına bile indik ve bizim yeni yönetim yine elano-lincoln vs vs gecmiş yönetimin yapdığı hataları yapıyor , dua ediyorumki bu isimler yanlış olsun bütün samimiyetimle takımım için derin endişeler içinde ve cok üzülerek bunları yazıyorum...

İyi takım iyi oyunculardan kurulur. Bu oyuncularda iyi oyuncular. Stadı da doldururlar. Forma satışı, kombine v.s bir şekilde geri dönüş olur. Aslolan şu an içinde bulunduğumuz bu kaos ortamından çıkıp tekrar zirveye oynayabilen bir konuma gelmeliyiz. Bunu başarmak için de şu an ismi geçen futbolcuların isabetli olduğunu düşünüyorum. :)

katılmıyorum , pinto ,carrusca gibi oyuncular hiç bir araştırma yapılmadan alındılar aynı tas yani şimdi öncelik olarak cok geride olması gereken 3 isim geliyor ve kesinlikle çok ağır bir mali yükle gelecekler ,bu oyuncuların geri dönüşümü yok yani son kullanıcıyız dahası takımın başka mevkilere acil ve hayati ihtiyacı var , forlan-reyes yerine şu an için kullanacağımız hiçde kötü olmayan oyuncular var ama defans ,kaleci orta saha yok keza bu eksikler yüzünden ligden düşme hattına bile indik ve bizim yeni yönetim yine elano-lincoln vs vs gecmiş yönetimin yapdığı hataları yapıyor , dua ediyorumki bu isimler yanlış olsun bütün samimiyetimle takımım için derin endişeler içinde ve cok üzülerek bunları yazıyorum...

Elano- lincoln forlan reyes arasına bi pjanic sığar o kadar fark var kardeş bu isimler kendini kanıtlamıs isimler, yeniden yapılanma içine giren man C de kadroya giremeyeceği için gönderilen elano veya sorunlu diye schalkeden ayrılan lincoln le kıyas tutmak olmaz . Başkan bu sene kaybetme lüksümüz yok o yüzden kendini kanıtlamıs isimlerle basırıya gideceğiz falan demişti vizyonlu adam öyle yada böyle düşüncelerinin arkasından gidiyor

Başkan gerçekten gittiyse ve kaynak sağlamsa transfer bitmiş demektir! zaten hatırlayın 2 gün önce Reyes'le görüşme olumlu geçti, başkan onay verirse Reyes geliyor denmişti! Bence başkan uyanık adam oraya gidipte eli boş dönmeyi göze alamaz! o yüzden bu üç futbolcudan biri kesin bizde diyebiliriz(Reyes) diğer ikisi de olursa şahane olur ama ben anladığım kadarıyla Başkan, Reyes'i almaya gitti... Yani en kötü ihtimal Reyes'le dönecek, eli boş dönemez! ama 2-3 futbolcu ile de döneiblir! zaten 20 hazırana kadar transfer biter diye söz vermişti yani oldu bu iş diyebiliriz :D

Spiker: Başkanım Forlan, Reyes ve Ujfalusi transferi ne durumda?

Ü.A: Aldık! :lol:

Başkan cebinden para vericeği için gitmiş olabilirmi. aklıma takıldı

Üst Alt