GSC Haber - Ünal Aysal Seçime Gitme Kararı Aldı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ünal Aysal Seçime Gitme Kararı Aldı

Bana bir mesaj vereceksen mention eklemeyi dene. Ben senin her mesajını görmek, okumak zorunda değilim.

Bana birşey diyeceksen bana de, başkasına pm atıp mesaj göndermek de neyin nesi?.

Asker arkadaşın değilim senin, öncelikle üslubunu düzelt. Konuya 2 gün önce atılmış 1 yorumum var benim, sonra da girmedim, okumadım. Bakıyorum onu mu eleştiriyorsun? Yok. Gelmiş, kötü üslübunla millete sallıyorsun, ahkam kesiyorsun, tehdit ediyorsun.

Valla elinden geleni ardına koyma. Lütfen pısıp gitme. Bir tane de atarlı gençlerden sözünü tutanını görsün alem.

Zaten, görüşü sebebiyle bir üyeye

diyen senin taraftarlığını geç, adamlıdığır sorgulanması gereken.

Görüşmeyelim.
abi cevher rahmetli olali 24 saat oldu!!adamin arkasindan fatiha okuyacagina akil veriyorsun...:D
zaten ölüler isitmezler;Allah taksiratini affetsin!!

Reyiz ft başkan yada yönetici olsun istermiydin düşünceni çok merak ediyorum :D gece gece polemikler çoşucak şimdi

Hayir istemezdim. Egosu yüksek bir insanin zarari cok fazla olur cünkü isin icerisine Teknik Adam´in da egosu gelince sorun cikma ihtimali yüksek cikiyor. Bence Ünal Aysal´da yüksek egoya sahip bir insan, ama bunu hayat tecrübesi geregi hic degilse konusurken kamufle ediyor. Mourinho ve Van Gaal gibi Teknik Adamlar ile bence Aysal´da calisamaz.
Yinede Fatih Terim´de durum cok asiri olur, sonucta futbolun hamurundan yetismis bir insan, zamaninda alt yapilari Milli Takimlarinda yaptigi revizyonlar, Ülke futbolunu cok ileri götürmüstür. Teknik Adam´in yaptiklarini begenmez ise, isine karismaya baslar diye düsünüyorum.

Fatih Terim´i ya gelecek 10 sene icinde Teknik Adam, yada 10 sene sonra Alt yapi sorumlusu olarak görmek isterim. Baskan olarak benim izledigim profil cok farkli, adayligini koyarsa karsi cikarim.

Üst Alt