GSC Haber - Ünal Aysal Seçime Gitme Kararı Aldı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ünal Aysal Seçime Gitme Kararı Aldı

Sütas´in sahibi, saygin is adami. Erdogan ile arasi cok iyidi, o Gülen olaylarindan sonra "birazcik" bozuldu. En son Vatan haini diyordu Erdogan ona, yani bence burada begenilir. :D

Birazcik, birazcik hafif kaldi heralde... :D

Kesinlikle beğenmem :D Siyasi kimliği olan kimseyi sıradan bir taraftar olarak kulübün başında görmek istemiyorum. Sırf o sevmediğim adama ters diye kimseyi sevemem. Hele hele cemaat midir paralel midir ne diyorlarsa artık onlardan biri mi? Allah yazdıysa bozsun. Onların da ne olduğunu biliyoruz.

Siyasi konularda maalesef bizim insanimizda tansiyon biraz yükseliyor... Atatürkcü egilimli bir insan olarak, AKP muhalifi olarak bile ben daima objektif olarak bakarim böyle konulara. Bende belki, beni hedef gösterdiginden dolayi sana birazcik patladim. Benim elestirim ise genel, burada yapilan yorumlar bir AKP´li düsmanligi varmis gibi geliyor. Ve bu Stad olaylari falan AKP´lilere karsi kullaniliyor sallamak icin gibi bir algi olusuyor...
Bence burada AKP sempatizani en az 30%´dur... Bunlarin AKP´li olduklarini söyleyebildiklerini tam olarak sanmiyorum. "Sen GS´ya sunu sunu yapani nasil seversin/savunursun" diye direk kafasina biniliyor...

Ben burada bir senedir ya varim ya yokum. Benim üzerimde olusan algi budur. Mesele de AKP degil, AKP´ye sempati duyan üyelerdir. Ziyadesi ile Siyasi kimligini ne olursa olsun, Galatasaray´in üstüne koyan herkesi elestiririm. CHP´ye de hakli olarak tepkiler var forumda, ama onlar bukadar asiri degil. Mesele AKP´li üyelere karsi siyasi kimliklerinden dolayi sallaniyor algisidir. Böyle bir algi varsa, bunu hepimiz düzeltmek zorundayiz. Birsey degistirmek istiyorsak, ilk önce biz örnek olamamiz lazim.

-------------------------

Ne yapabiliriz ? Fenerbahce örneginde gördügümüz gibi Baskan´in hükümete yakin olmasina lüzüm yok, AKP icinde de bir cok GS´li var. Yönetimde AKP´ye yakin güclü is adamlarina ihtiyac duyuyoruz. Her istedigimizi bunlar cözemeyecek, ama hükümetin bazi konularinda taviz vermesini saglayacagiz. Hükümete yakin olan herkes Basbaskan´i seviyor diye de birsey yok, Is adamlari daima gücün eksaninda dolasirlar. Bu dünyada bir gercektir, Galatasaray´in menfaatleri icin bundan faydalanmamiz gerekiyor, ve faydanlandik zaten. Ayiya dayi demeyi ögrenmeyen, hic bir insan büyük güc sahibi olamaz.

Son düzenleme:
Ayiya dayi demeyi ögrenmeyen, hic bir insan büyük güc sahibi olamaz.
Söylediklerinin bir kısmına katılıyorum bir kısmına katılmıyorum. Hele şu yukarıdaki önermeye hiç katılmak istemiyorum Galatasaray'ıma da kendime de bunu yakıştıramam. Lakin Galatasaray bir spor kulübü siyaset kulübü değil. Bundan dolayı mevcut siyasi iktidara izin verilirse saygı gösterebilir. Ben göstermem o ayrı ama Galatasaray gösterebilir ki bence şu ana kadar bir saygısızlığı da olmamıştır. Tam tersi o kitle Galatasaray'a saygısızlık yapmaktadır.

Şaka maka bu dediğin önerme doğru ise benden büyük adam olmaz demektir :D Şaka tabi gözümde yok zaten olmadı da... Paraları da onların olsun güçleri de iktidarları da....

Söylediklerinin bir kısmına katılıyorum bir kısmına katılmıyorum. Hele şu yukarıdaki önermeye hiç katılmak istemiyorum Galatasaray'ıma da kendime de bunu yakıştıramam. Lakin Galatasaray bir spor kulübü siyaset kulübü değil. Bundan dolayı mevcut siyasi iktidara izin verilirse saygı gösterebilir. Ben göstermem o ayrı ama Galatasaray gösterebilir ki bence şu ana kadar bir saygısızlığı da olmamıştır. Tam tersi o kitle Galatasaray'a saygısızlık yapmaktadır.

Şaka maka bu dediğin önerme doğru ise benden büyük adam olmaz demektir :D Şaka tabi gözümde yok zaten olmadı da... Paraları da onların olsun güçleri de iktidarları da....

Ben realist bir insanim, bunlari zamaninda bizde yaptik, baska kulüpler de yapti. Siyaseti futbola sokan yöneticiler zaten, kulüpler dogru yönetilmedigi icin siyasi destege ihtiyac duyuyor. Sen gel gel diyorsun, onlarda geliyor iste. Benim elimden gelse inanki ilk olarak sistemi ben degistiririm, ama böyle bir düzen varken ona uyumlu olarak hareket etmemiz lazim. Ve öyle yapacaz da, kapali kapilar arkasinda neler konusuldugunu bilmiyoruz, ama tahmin edebiliyioruz.
Ayi´ya dayi demek, zaten sevmedigin halde saygi göstermek demektir benim icin. Sen taraftar olarak saygi göstermek zorunda degilsin zaten.... Rahmetli Özhan Baskan 50´kere Ankara´ya hareket ediyordu senede, sadece Galatasaray icin kapi kapi dolasiyordu. Simdi "Zaten birsey yapamazlardi" demek bence kolay, bu adamlarin sinir tanimadigini en iyi sizler biliyorsunuz. Modlar affetsin, ama bunu sonra malzeme yapan Bayraktar serefsizin önde gidenidir.

- Basarili Is adamlari öyle yaparlar. Cevreleri genis olur, sahte gülümsemeler, saygi gösterileri sana menfaat saglayacak büyük baliklara karsi. Buna yapmaz isen, zaten ancak bir yere kadar yükselirsin.

Son düzenleme:
Ben realist bir insanim, bunlari zamaninda bizde yaptik, baska kulüpler de yapti. Siyaseti futbola sokan yöneticiler zaten, kulüpler dogru yönetilmedigi icin siyasi destege ihtiyac duyuyor. Sen gel gel diyorsun, onlarda geliyor iste. Benim elimden gelse inanki ilk olarak sistemi ben degistiririm, ama böyle bir düzen varken ona uyumlu olarak hareket etmemiz lazim. Ve öyle yapacaz da, kapali kapilar arkasinda neler konusuldugunu bilmiyoruz, ama tahmin edebiliyioruz.
Ayi´ya dayi demek, zaten sevmedigin halde saygi göstermek demektir benim icin. Sen taraftar olarak saygi göstermek zorunda degilsin zaten.... Rahmetli Özhan Baskan 50´kere Ankara´ya hareket ediyordu senede, sadece Galatasaray icin kapi kapi dolasiyordu. Modlar affetsin, ama bunu sonra malzeme yapan Bayraktar serefsizin önde gidenidir.

- Basarili Is adamlari öyle yaparlar. Cevreleri genis olur, sahte gülümsemeler, saygi gösterileri sana menfaat saglayacak büyük baliklara karsi. Buna yapmaz isen, zaten ancak bir yere kadar yükselirsin.
Yalan değil adem doğru söylüyorsun ne diyim... Bu konu ayrı bir konu ama tamamen katılıyorum.

unal aysal demek krız demek baska acıklaması yok :D ıkı senedır her sene bası bı kaos cıkartıyor klupte
BelSiQ1CcAAozOX.jpg

Eğer bahsedildiği gibi Muharrem Yılmaz gelirse takım uçuruma yuvarlanır bilmeyenler için söyleyeyim.Futbolcu transferi yapar gibi ''gelsin gelsin'' başkan değiştirilmez bizim taraftar hakikaten çok değişti son 2-3 yıllık zaman zarfında 2011 öncesi beşincilik sekizincilik yıllarını çok özledik galiba.Beşiktaş bile dalga geçerek top oynuyodu lan bizle ne çabuk unuttunuz.

Seçim kararı ne kadar doğru ise tarihide bir o kadar yanlış Fenerbahçe ve Dordmund maçları var o tarihlerde..Seçim kararı doğru diyorum ama Başkan mutlaka devam etmeli yönetim kurulunu değiştirmeli,güçlendirmeli.. Kimse başarısız falan diyemez aksine çok başarılı bir başkanlık dönemi geçirdiğini düşünüyorum zaten eleştirilmesinin nedeni başarısızlıkta değil çevresindeki insanları yanlış seçti onu da yakan bir anlamda bu oldu.İlk baştan beri söylenildiği gibi çok güçsüz bir yönetim kadromuz vardı Galatasarayımızın yönetim kurulu böyle olmamalı üstelik kopmalar,istifalarda başlamıştı.. Başkan özellikle riva projesini bitirmeden gitmemeli zaten bu karışıklıkların nedeninin riva arazisi olduğunu hepimiz tahmin edebiliyoruz.. Ama pek aday olacakmış gibi gelmedi bana inşallah yanıltır.. Gideceksede Muharrem Yılmaz ve türevleri gibi isimlerin adı bile geçmez umarım bize Haluk Ulusoy,Ali Dürüst,Abdurrahim Albayrak,Haldun Üstünel gibi güçlü ve menfaat gözetmeden kulübü yönetecek adamlardan oluşan bir yönetim kurulu lazım

Haluk ulusoy albayrak tabıkı ali durust adnan özturk bir çatı altında toplanmalı guçlu bır yönetımle yolumuza devam etmelıyız.bu adamların hıç bırı şapiyonluk sonrası yonetımı dagıtmaz antrenorunu kovacaksa sezon başında kovar.3 haftada seçim kararı almaz.güçlü bir yönetim ile aysal devam edecekse lafım olmaz buyursun devam etsin.6 tane yöneticinin bu kadar hayati bir toplantıya katılmaması zaten GS ın ne kadar kötü yönetildigini gösteriyor.

Aysal giderse Galatasaray mahvolacak diyen insanlar, Galatasaray herkesden daha büyük oldugunu (Allah C.C. Hariç) unutmasin.

Elbette kalmasini isterdim ama gitmek istiyorsa gitsin.

Kulüp başkan herkes yapamadigi bir şey dir, sürekli hakaret, eleştiri ve birbirimizi suçlamakla dolu olan bir şey.

Her sene başı bir kriz çıkıyor.Sonra sezon heba oluyor.Aysal doğru düzgün bir yönetimle tekrar gelecekse iyi olur.Başkanlığını seviyorum ama yönetimi çok pasif.Ben Ali Dürüstlü Haldun Üstünelli ne biliyim Ali Sabancılı falan bir yönetim istiyorum.Medyada falan bir ağırlığımız olsun artık

Bırakalım abi düzen bize karşı muhabbetlerini. Yapılan transfer hatalarının hajrovic leri filan düzenmi yaptı.Gereksiz TD leri düzenmi getirdi. Yönetim son derece beceriksiz bunu kabul edelim kendi ayağımıza sıktık ve sıkıyoruz.

Üst Alt