Ünal Aysal şuanda Futbol Gündemi'nde | Lig TV Canlı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal şuanda Futbol Gündemi'nde | Lig TV Canlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Perşembe günü Futbol Gündemi'ne konuk olacak | Lig TV

SALMAN ARSLAN kardesim, seni zorlamiyorum fakat hosuma gitmeyen yorumlar gorunce ister istemez sinirleniyorum. Seninle alakali bi durum degil yani, kusura bakma.

GOKAY YILDIZ kardes, haklisin fakat bu donem gercektende dibe vurduk.

Bu arada Adnan Polat' ı gören varmı, sesi soluğu çıkmıyor!! 300-500 protestocunun peşine düşmüş olmasın...(Bu arada dün F.Bahçe resmi internet sitesinden şahsına yapılan açıklamaya kendisinden çıt yok!!)

kozak olmasa helvaci ezer aysali

zaten panik olup onu ikna ettiler en son

Helvaci kim Aysal´i ezecek? Iki gazladi ortaligi diye Helvaci sempatizani mi oldun kardes? :) Bu gazlamalara kanacagini hic beklemezdim :) Bu devirde böyle sacma vaadlerde bulunmasi bile, ne kadar kapasitesiz bir adam oldugunu gösteriyor. Sen yapma bari.

Helvacı mı Aysal'ı mı ezecekmiş?Bırakın şu yalancı, saçma sapan konuşan adamı.Bugünkü açıklamalarından sonra Helvacı'ya güvenene, inanana şaşarım.

Fenerbahce Adnan Polata cevap vermis. Bakalim Unal Aysala cevap verebilecekmi, adamin canini alir Unal Aysal.

basin; sayin aysal,aziz yildirim galatasaray ve sizin aleyhinize demecleri hakkinda ne diyeceksiniz?

aysal; o benim muhatabim olamaz,sayin kozak gereken cevabi verecektir. :)

Serhat Ulueren: "Galatasaray'ın başkan adayı Ünal Aysal'ı Kanaltürk'e programımıza davet ettik ama bize sert cevaplar verdi yakışmadı" dedi.

Ünal Aysal'ın avukatı açıklama yaptı : "Büyük Galatasaray ailesine küfür eden topluluğun programında Ünal Bey'in olması imkansızdır".

bu olay gercekse helal olsun aysal beye.bize böyle baskan lazim.polat gibi degil

Serhat'ın o an ki burnunun rengini düşünemiyorum tam pinokyo gibi uzun ve kıpkırmızı olmuştur. :D

artık çıksada açıklasa.listesini, hocasını.

adel taarabt fas milli takiminin oyuncusu ve geretsde hacasi.grets gelirse onuda istermi acaba? ben alinmasini cok isterim.21 yasinda.

Umarim Sansal Buyuka adam gibi sorular sorur ve umarim Aysal herkeze kapak niteliginde cevap verir ...

Ozellikle Helvaci'ya gereken cevabi vermesini bekliyorum. Sen kimsin de Unal Aysal'i tehtid ediyosun? Unal Aysal isterse senin donuna kadar hersey'ini alir.

Umarim Sansal Buyuka adam gibi sorular sorur ve umarim Aysal herkeze kapak niteliginde cevap verir ...

Ozellikle Helvaci'ya gereken cevabi vermesini bekliyorum. Sen kimsin de Unal Aysal'i tehtid ediyosun? Unal Aysal isterse senin donuna kadar hersey'ini alir.

Sevkili Ünal Başkan'ım.Hanki teknik tirektörü takımın başına getirmeyi düşünüyorsunuz?

Ben forumda küfürlü yazilar yazmak istemiyorum Ferdi kardesim, lütfen beni zorlama.

Ictigim ickinin adi buturmuturkus.

Seni cilgin, hadi oradaaaan, benim Helvacilardan biri oldugumu nerden cikardin, nerden cikrdin?

Ferdi, küfüre HAYIR.

Lütfen, bir daha gaz yapma.

Çok yaşa Salman kardeş:D

Cevap: Ünal Aysal bugün Futbol Gündemi'ne konuk olacak | Lig TV

Konuyu hortlatın:D

Yarın dikkatlice dinlemek lazım..Listesindeki kişilerden ve hangi görevleri alacaklarını anlatacaktır..

Cevap: Ünal Aysal bugün Futbol Gündemi'ne konuk olacak | Lig TV

Kayit yapacagim insallah allahin iziniyle

burdan paylasiriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt