Ünal Aysal, Suskunluğunu Bozdu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Suskunluğunu Bozdu!

Cy_hdUcW8AAQpMa.jpg

Dün 360 kanalında yayınlanan Telegol programının yorumcusu Serhat Ulueren, Ünal Aysal'ın yeniden Galatasaray başkanı olmak için kolları sıvadığını Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst ile barışıp tekrardan başa geçmek istediğini ifade etti. Ünal Aysal bu iddiaları Sporliva.com'a yanıtladı.

Sporliva.com olarak bu iddiaları Galatasaray eski Başkan’ı Ünal Aysal’a sorduk. Aysal, başkanlık konusunda çıkan bu tür iddiaları “Bunlar suni haberler. Bugün için başkanlığı düşünmüyorum. Zaten genel kuruldan daha yeni güven almış mevcut bir yönetim var, onlara ihtiyaçları olan zaman ve şansı tanımak lazım. Ama yarın ne olur onu da ben şimdiden bilemem.” diyerek yanıtladı.

"GALATASARAY TARAFTARINI ÇOK SEVİYORUM"

Sarı-Kırmızılı taraftarların başkanlık konusunda ortaya atılan iddialar sonrası sosyal medyada kendisi ile ilgili yazılan destek mesajları ile ilgili Aysal, “Ben de gerçek Galatasaray taraftarını çok seviyorum.” ifadelerini kullandı.

Sporliva.com

Yarın ne arkadaş. 100 yaşınma merdiven dayamışsın zaten. Ben 30'umda 35'i görecekmiyim endişesine düşmüşüm, bizim Genel Kurul üyeleri hala yarın diyor maşallah.

Üst Alt