GSC Haber - Ünal Aysal Tüm İddialara Cevap Verdi ve Patladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ünal Aysal Tüm İddialara Cevap Verdi ve Patladı!

ya bıraksın bu işleri, kulüp meteliğe kurşun atıyor sporcuların parası ödenemiyor hala utanmadan konuşuyor birde.

biri ünal denene sorsun, madem para yoktu neden bu kadar saçma sapan, karşılığını bulamayacağın para harcadın ?

Açık açık yalan söylüyor. Cansundan sonra Polat başkan olmadı. Arada Canaydın dönemi var. Bunun dışında Dürüst ve Albayrak yönetimdeyken biz
çok daha az bonservis ödedik Mancini ve Prandelli dönemine göre. Madem Yaptıklarının doğru olduğunu düşünüyor neden kaçıp gitti ?

Faruk 44 milyon cansu 42 milyon canaydin 109 adnan 330

1 tane hata yapmis diye yalanci mi oluyor?

aysal geldiginde kulup teknik olarak iflas etmisti zaten
sermaye artirimi biraz olsun nakit akisi sagladi
stad geliri ahim sahim bir gelir degil bu kadar borc goz onune aldiginda

cok gereksiz harcama yapilma konusunda haklisin

borc cok fazla ve kulup suanda belli bir gelir-gider dengesinde. Yani teknik iflastan normal donguye girdi sayilir. borcun cok fazla goz korkutmamasi lazim. bu yuzden aysal'in rahatligini ve goruslerini anliyorum. cunku benim bolum finansmandi :D

borcun ne kadar cok oldugu onemli degil, onu dondurebilecek akisin olmasi onemli
ne kadar buyuk ekonomin olursa ve ne kadar zengin olursan o kadar borcun olur. ornek verecek olursak dunyanin en zengin ulkesi amerika iken, en borclu ulkesi yine amerikadir. Biz bu borclari gecen sene cevirebiliyoduk. bu sene biraz zorlaniyo gibi gorunuyoruz

sorun zaten bu gereksiz harcamalar isde.
bunlari yapmasaydi belki burda bende elestirimezdim zaten :D
neyse... batmadik dedigin gibi henüz zaten. batmayizda.

avrupa gelirlerin bu senelerde yaklasik 50-60 milyon euro. az parami ?!
bu gecen sene kombine (loca ve normal koltuk ) satilmadimi yeniden ?!
yoksa benmi yanlis hatirliyorum ?
sermaye artimindan kac milyon ek gelir saglandi ?! onu o viplerine say?! iyi hos yapti yani saolsun ama borc ayni seviyede olmasi bence basari degil. kendisi gelirken borcu 2014 yilina kadar 160 milyon seviyelerine indirecegiz diyen kendisidir üstelik sonucda.
Bir yerde hata yapti... ama evet amatör branslarda basarisi var hemde büyük basari. onu öfmekteyiz zaten ama madalyonun diger tarafida önemli.
bence maddi konusunda pek basari saglayamadi.

hacı sen 50-60 milyon oyro diye neyin rüyasını görüyorsun? :asd:

bu çeyrek final gelirimiz.

UEFA, 2012-13 Şampiyonlar Ligi sezonunda mücadele eden takımların organizasyondan elde ettikleri gelirleri internet sitesinden yayınladı.
Avrupa'nın en büyük futbol organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi'ne geçen yıl katılım gösteren tek Türk takımı olan Galatasaray'ın UEFA'dan ne kadar gelir elde ettiği belli oldu.Buna göre grup aşamasında mücadele ettiği için 8.6 milyon avroyu kasasına koyan Galatasaray, performans bonusu olarak 3.5 milyon avro, pazarlama ve genel havuzdan ise 5.2 milyon avro gelir sağladı. Son 16 turuna kaldığı için UEFA'dan 3.5 milyon avro, son sekiz için de 3.9 milyon avro alan sarı-kırmızılılar toplamda 24 milyon 782 bin avro gelir elde etti.

hacı sen 50-60 milyon oyro diye neyin rüyasını görüyorsun? :asd:

bu çeyrek final gelirimiz.

UEFA, 2012-13 Şampiyonlar Ligi sezonunda mücadele eden takımların organizasyondan elde ettikleri gelirleri internet sitesinden yayınladı.
Avrupa'nın en büyük futbol organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi'ne geçen yıl katılım gösteren tek Türk takımı olan Galatasaray'ın UEFA'dan ne kadar gelir elde ettiği belli oldu.Buna göre grup aşamasında mücadele ettiği için 8.6 milyon avroyu kasasına koyan Galatasaray, performans bonusu olarak 3.5 milyon avro, pazarlama ve genel havuzdan ise 5.2 milyon avro gelir sağladı. Son 16 turuna kaldığı için UEFA'dan 3.5 milyon avro, son sekiz için de 3.9 milyon avro alan sarı-kırmızılılar toplamda 24 milyon 782 bin avro gelir elde etti.

eee.. ertesi sene gazoz ligindemi oynadik biz huseyin son 16 ya kalarak ?!
50 yapior az cok isde toplaminda.
tff den kazandigin sampionluk primlerini, yayin gelirlerinide saymadik henüz üstelik.

Şuan para ödeyemezsek CL'ye gidemeyecek miyiz? Evet..
Basketbol takımı para ödenemediği için dağılıyor mu? Evet..
Oyunculara paraları ödeyemeyecek duruma geldik mi? Evet..

Bunun sebebi 2 aylık yönetim değildir herhalde kimse seni de kovmadı ki bana şans verilmedi toparlayacaktım diyesin sen kendin işin içinden çıkamayıp kaçtın.. Neyin tatavası bu? Battırdı ulan hala efsane diyenler var...

ya fatih çocuk musun nesin kalk git allah aşkına avrupadan 2 yılda gelen 50 milyonla kulübü kurtaracak adam resmen

sorun zaten bu gereksiz harcamalar isde.
bunlari yapmasaydi belki burda bende elestirimezdim zaten :D
neyse... batmadik dedigin gibi henüz zaten. batmayizda.

gereksiz harcamalar en fazla 20 milyon avro falandir. bunlar her kulupte olabilir, hatali transferler, yanlis yatirimlar vs.

ama cok hakli oldugun nokta fazla futbolcu olmasi. 40 kisilik kadro sacmaligin daniskasidir.

ama dedigin 50 milyon avrupa geliri
bilmem kac milyon VIP bir kulup icin bir hictir. Zaten tamami futbolcu primlerine gidiyor.
yani senin o cok fazla sandigin gelirler normal gider akisini saglayan basit gelirlerdi

cok net birsey soyleyim, borc standart odeme olarak bitmez, sadece faizini ve anaparadan bir tik odersin. yani borcu surekli olarak dondurur, borcuna bagimli bir sirket olursun. gelirin 300.000 milyonsa harcamanda 290.000 milyon olur kalan 10 milyon ise borclarina gider. 10'ar 10'arda borc odeyerek bitmez. borc odenilmek isteniyosa rivanin satisi gundeme getirilmelidir. uzun vadeli borc 2-3 sene odeme ile bitmek surda dursun azalmasi bile soz konusu degildir. sen zaten faizini oduyorsun borcun.

yuksek miktarda 2 bankada birden kredisi olan arkadaslar varsa bu dedigime yakin tabloyu yasamislardir eminim

eee.. ertesi sene gazoz ligindemi oynadik biz huseyin son 16 ya kalarak ?!
50 yapior az cok isde toplaminda.
tff den kazandigin sampionluk primlerini, yayin gelirlerinide saymadik henüz üstelik.

hyacı adam da gidip ciklet almadı o paraya. ayrıca senin yazdığın şey 1 yılı kapsıyor şekilde anlaşıldı o yüzden onu yazdım. herif drogba'yı, sınayder'i, melo'nuzu, bırıma'yı, muslera'yı aldı. daha doğrusu 8. olan takımı komple gönderip, şampiyon takım kurdu. bunu da mı göremiyorsun.

Şuan para ödeyemezsek CL'ye gidemeyecek miyiz? Evet..
Basketbol takımı para ödenemediği için dağılıyor mu? Evet..
Oyunculara paraları ödeyemeyecek duruma geldik mi? Evet..

Bunun sebebi 2 aylık yönetim değildir herhalde kimse seni de kovmadı ki bana şans verilmedi toparlayacaktım diyesin sen kendin işin içinden çıkamayıp kaçtın.. Neyin tatavası bu? Battırdı ulan hala efsane diyenler var...
yok canım olurmu klubu siyasi baskı ve terim bitirdi yoksa başkan klubu çok seksi yaptı

gereksiz harcamalar en fazla 20 milyon avro falandir. bunlar her kulupte olabilir, hatali transferler, yanlis yatirimlar vs.

ama cok hakli oldugun nokta fazla futbolcu olmasi. 40 kisilik kadro sacmaligin daniskasidir.

ama dedigin 50 milyon avrupa geliri
bilmem kac milyon VIP bir kulup icin bir hictir. Zaten tamami futbolcu primlerine gidiyor.
yani senin o cok fazla sandigin gelirler normal gider akisini saglayan basit gelirlerdi

cok net birsey soyleyim, borc standart odeme olarak bitmez, sadece faizini ve anaparadan bir tik odersin. yani borcu surekli olarak dondurur, borcuna bagimli bir sirket olursun. gelirin 300.000 milyonsa harcamanda 290.000 milyon olur kalan 10 milyon ise borclarina gider. 10'ar 10'arda borc odeyerek bitmez. borc odenilmek isteniyosa rivanin satisi gundeme getirilmelidir. uzun vadeli borc 2-3 sene odeme ile bitmek surda dursun azalmasi bile soz konusu degildir. sen zaten faizini oduyorsun borcun.

yuksek miktarda 2 bankada birden kredisi olan arkadaslar varsa bu dedigime yakin tabloyu yasamislardir eminim

yaklasik , iyi niyetli olayim, 15 tane futbolcun falzadan var kadro yapinda.

bunlarin bonservislerini ve kazandiklari yilik ücretlini üst üste koyudgun zaman 20 milyon mu cikiyor recep ?!

hyacı adam da gidip ciklet almadı o paraya. ayrıca senin yazdığın şey 1 yılı kapsıyor şekilde anlaşıldı o yüzden onu yazdım. herif drogba'yı, sınayder'i, melo'nuzu, bırıma'yı, muslera'yı aldı. daha doğrusu 8. olan takımı komple gönderip, şampiyon takım kurdu. bunu da mı göremiyorsun.

iyi olan seyleri yazan yaziyor zaten.. ben elestiri merkeziyim huseyincim burda :D

yaklasik , iyi niyetli olayim, 15 tane futbolcun falzadan var kadro yapinda.

bunlarin bonservislerini ve kazandiklari yilik ücretlini üst üste koyudgun zaman 20 milyon mu cikiyor recep ?!

cogu dandik oyuncular hepsine 1 milyon ortalama maas odedigini dusunursen 15-20 milyon € yapar.

asil hata 40 kisilik kadrodan ziyade hak etmeyene fazla para odemek. misal selcuk hamit burak

maas giderlerine bakarsan musleranin aldigi para bile fazla yanilmiyosam 2.750 aliyor

ayrica bahsettigim gereksiz harcamalar, bonservis gideri olarak dusunmustum. mesela hayrovic ontivero transferleri gibi.

Yahu Aysal ı savunan arkadaşlar bana şunu açıklayabilir mi rica ediyorum, Hayroviç, Ontivero vs. Geçelim dünyanın her kulübünde başarılı başarısız transfer olur,ama normalde daha mukavele bitimine ikişer yıl olan,son derece kötü performans gösteren oyuncularına çok daha fahiş ücretler vererek sözleşme uzatmanın mantıklı yanı nedir?

Sony Xperia

cogu dandik oyuncular hepsine 1 milyon ortalama maas odedigini dusunursen 15-20 milyon € yapar.

asil hata 40 kisilik kadrodan ziyade hak etmeyene fazla para odemek. misal selcuk hamit burak

maas giderlerine bakarsan musleranin aldigi para bile fazla yanilmiyosam 2.750 aliyor

ayrica bahsettigim gereksiz harcamalar, bonservis gideri olarak dusunmustum. mesela hayrovic ontivero transferleri gibi.

yilik ve bonservisleri yazdim zaten.

bosnervisleri genelikle ortamala olarak 3 veya 4 kati aldiklari ücretlere göre.
hayrovic 1 aliyorsa diyelim 4 verdik bonservisine.
amrabata 1 ödüyoruz ama bonsverisine yedi ödedik... 2-3 albayrak karsilamisdi galiba. 4-5 olsun hadi.
öyle liste uzar.
20 milyon cok iyi niyetli olur.

iyi olan seyleri yazan yaziyor zaten.. ben elestiri merkeziyim huseyincim burda :D

eleştiriyi de mantıklı yapmak lazım hacı. burada sanki adam kulübü mükemmel bir durumdayken alıp, batırdı gibi anlatıyor millet. bazılarınız unutmuş olabilir, rakip tribünlerin kümeye dediği, aziz yalakası başkanı, paraların hunharca savruluşunu, zapata'ları, sarp ve barış'ları, neredeyse kümeye düşecek olmamızı, milletin sorumluluk almamak için başkanlığa sırt çevirip ünal aysal'a yalvarmalarını çok iyi hatırlıyorum bro.

yilik ve bonservisleri yazdim zaten.

bosnervisleri genelikle ortamala olarak 3 veya 4 kati aldiklari ücretlere göre.
hayrovic 1 aliyorsa diyelim 4 verdik bonservisine.
amrabata 1 ödüyoruz ama bonsverisine yedi ödedik... 2-3 albayrak karsilamisdi galiba. 4-5 olsun hadi.
öyle liste uzar.
20 milyon cok iyi niyetli olur.

anladim

o konuda ligdeki en basarisiz yonetim bizimkisiydi.

futbolcu maaslari haddinden fazla yuksek

Üst Alt