Ünal Aysal ve Fatih Terim Tekrar Gelse Kabul Eder misiniz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal ve Fatih Terim Tekrar Gelse Kabul Eder misiniz?

Ünal Aysal + Fatih Terim Tekrar Gelse Kabul eder misiniz?

• Destekleriz

Kullanılan: 42 56.8%
  • Yol Alın Deriz

Kullanılan: 32 43.2%

• Kullanılan toplam oy
    74
Bu ikiliye acayip sinirliyim oysaki ne güzel baslamıstık liverpool hazırlık macını hatırlıyorum ondan sonra kadıköyde evet fenerin kalesinde kupa kaldırdık avrupada estik drogba geldi wesley geldi. Sonra bu iki egoist arkadaş koalisyonu bozdu geldiğimiz noktada felaket kötüyüz hangi oyuncu niye alıyoruz ( jem ) niye gönderiyoruz ( melo ) belli değil. Şimdi soruyorum bu iki arkadaş biz yanlıs yaptık geri dönüyoruz derse ne dersiniz

Ben birbirlerini ciddi anlamda sevmediklerini düşünüyorum bu saatten sonra,gerçekleşse bile hiç uzun sürmeyecek bir öneri.Neticede koskoca Galatasaray bu iki adamın eline bakmamalı,artık önümüze bakabilmeliyiz.

İkisi de uzak dursun. Sonsuza kadar bu ikiliyle yaşayamayız. Sorun bunlar değil, çok iyi bir jenerasyon var aslında Galatasaray üyeleri arasında, genç akıllı ama dinazorlar konuşturmuyor bile.

o dinazorlar temizlenirse inanın ne aysalı ararız ne terimi

İkisi de uzak dursun. Sonsuza kadar bu ikiliyle yaşayamayız. Sorun bunlar değil, çok iyi bir jenerasyon var aslında Galatasaray üyeleri arasında, genç akıllı ama dinazorlar konuşturmuyor bile.

o dinazorlar temizlenirse inanın ne aysalı ararız ne terimi

Aynen, öztürk bir gecede tarihe karıştı bu dengesizler sayesinde

zaten aysal ve fatih terim kulubün içine etti sizde nasıl hafıza var yahu ?,

- yekta göbeklisinin sözleşmesini fahiş zamla kim uzattı ?
- burak ve selçuk denen herifleri 2019'a kadar kim yağlı sözleşmeyle başımıza bela etti ?
- hajrovic, ontivero, burdisso vs bir sürü çöpü takıma kim doldurdu ?
takımı kim mali anlamda batırdı ?

Üst Alt