Ünal Aysal’dan Abdurrahim Albayrak’a Jet Yanıt: ”Yalan!” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal’dan Abdurrahim Albayrak’a Jet Yanıt: ”Yalan!”

Erman Toroğlu A Spor'da "TFF'ye 'ağır ceza verin Terim'den kurtulalım' " diyen ismi açıkladı, Ünal Aysal jet hızıyla yalanladı!

Erman Toroğlu: "O sözü söyleyen Ünal Aysal"

Erman Toroğlu: “3 Galatasaraylı idareci ismi çağırdım. Albayrak, Ali Dürüst, Yusuf Günay'ın TFF'ye gidip "Ağır ceza verin de Fatih Terim'den kurtulalım" dediğini anlattım. Daha sonra Yusuf Günay aradı, "Erman hocam ben yokum ama benim adım geçiyor, bir gazeteci bana taktı, benim aleyhime haberler yapıyor" dedi. "Sana inanıyorum, olmadığın belli" dedim.

Ardından Albayrak aradı, "Size aslını anlatayım. Yusuf Günay bir defa yok. Ben, Ali Dürüst ve Başkan Ünal Aysal, Yıldırım Demirören'in yanına gittik. Sohbet sohbeti açtı. Fatih Terim ceza heyetine verildiydi, Aysal dedi ki, Demirören'e "Ya Başkan Fatih Terim'e ağır bir ceza verin de kurtulalım" dedi. Biz donduk kaldık, sonra çıkınca çok konuştuk." dedi. İşin aslı bu. Yusuf Günay'ın olmadığı belli. Olayın aslı budur"

ÜNAL AYSAL: “HABER, GERÇEK VE MANTIK DIŞIDIR!”

Piranaspor'a konuşan Ünal Aysal, "Bu haber gerçek ve mantık dışıdır, Kulüp Yönetimleri kendi personeline gerektiğinde istediği disiplin cezasını verebilir bunun için TFF den böyle bir talepte bulunması anlam dışıdır.
Dokuz yıl önceki bu olayda TFF ye yapılan ziyaretin tek sebebi hocaya TFF'nin verdiği 9 maçlık cezanın indirilmesidir. Takımın şampiyonluğa giderken böyle bir ceza ile önünün kesilmesini önlemeye dönük bu teşebbüsü yaparken talebimiz bu cezanın üç maça indirilmesi halinde kulübün bir iç disiplin cezası ile TFF'nin tatmin edilebileceğini kabul ettirebilmek idi. Neticede zaten bütün gayretlerimize rağmen TFF yetkilileri bu suçun ilk defa değil tekrarlanan bir suç olması sebebi ile bir indirim yapmayı reddetmişlerdir. O yıl zaten buna rağmen takımın üstün performansı sayesinde gene lig şampiyonu olabilmiştik.” ifadelerini kullandı.

Piranaspor

“…TFF den böyle bir talepte bulunması anlam dışıdır.”
bu cümle ile diyo ki aslinda bütün bunlar doğru ama bu isten anca mantığı one surerek sıyrılırım.

Üst Alt