Ünal Aysal’dan Ceza Sonrası Yönetime Çağrı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal’dan Ceza Sonrası Yönetime Çağrı!

Galatasaraya bu yalanci hirsiz denyoyu yakistiranlara da dayak mustehak
Kulubu batirip kacan adam dilleyecekseniz unit group forumu daha dogru bir adres olacaktir

cok_cahilsin_capsleri.jpg

Bu isin nihai cozumu harundan gecmiyor , hep soyluyorum , disiplin hukuk kurullarindaki avukatlara baski kurup afise edeceksin , bunlar cok rahat hareket ediyorlar , biz sadece baskanla ilgileniyoruz ..

hic biliyor muyuz mesela disiplin kuruluna gelen dosyaya karar imzasi atan 5 kisi kimler ?

onlar adam akilli karar alsa ve tehdit vs edilirlerse de istifa etseler ne harun kalir ne turgay . Kirli camasirlar ortaya sacilir

kurullar cok onemli . O kisiler mutlaka isim isim yonetimce afise edilmeli

senin çağrına ihtiyacç yok,sen önce söz verip parasonı vermediğin basketçilere paralarını ver ondan sonra reklamını yap.

Final macindan cekilip, ayni ligde mücadele etmeye devam edersen, seni neden ciddiye alsinlar ki ? Gidiyorsun adil olmadigini iddia ettigin düzende devam oynuyorsun. Max korktu derler adamlar. Bu uygulama sadece fenere kupayi hediye etmemize, ve kurallarin katilasmasina yol acti. Adamlar küme düsme, ve yillarca hak mahrumiyeti ibarelerini getirdiler. Ama adam populist iste.

34.
Müsabakaya
Katılmamak
34.1. Kuruluşun
geçerli mazereti olmadan müsabakaya
ya da kupa
- madalya seremonisine
katılmaması halinde
on
(10) puana kadar puan silme cezası ve/veya küme düşürme cezası ile
ayrıca bu
eylemlere karşılık 100.000
-
TL’sına
kadar para cezası verilir.
34.2.
Kuruluşun veya diğer kuruluşun oyuncusunun menfaat temi
ni veya sair suretlerle
müsabakalara katılmasına engel olan ile müsabaka
hazırlığına ve
müsabakaya
katılmayanlar üç
aydan bir yıla k
adar
müsabakalardan men
veya o kadar süre ile hak mahrumiyeti cezası ve
100.000-
TL’sına
kadar para cezası ile cezalandırılır
En dogru yorum tamamen cekilecektik

Gscde akil tutulmasi yasanan basliklardan birine daha sahit olduk.

Birde oyle mesaj var ki 2013 sonrasi yonetim anlayisiyla geri gelsin gorecem ben bunlari diye guler misin aglar misin ayni yonetim ekibi ligde 2. Olmus turkiye kupasini almis. 5. 6. Olacakmis dursunla karistiranlar bi zahmet yasadigi astral seyahatten cikip gercek dunyaya gelsin.

Sizin gibi arkasinda durmayan adamlar yuzunden bir sonraki sene ligde mucadele etmistir takim. Adam gibi arkasinda dursaydiniz tepki verseydiniz gerekiyorsa yuruyus yapsaydiniz duzen degisirdi. Ama bastan kabul etmeye programlanmis bir grup var malesef azimsanmayacak boyutta.

Tugay Seren ne sacmaliyorsun sen?
Git baska bir yerde sacmala
Mesela ormanda, kimsenin olmadigi yerde, sacmaliginla kimseye zarar veremecegen bir yerde

Üst Alt