Ünal Aysal'dan G. Saray'a CANLI PARA! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'dan G. Saray'a CANLI PARA!

Cevap: Ünal Aysal'dan G. Saray'a CANLI PARA!

Komik adamsın vesselam.

pardon?

ben Helvacidan duyduklarimi yazdim, burda komik olan ne?

komik adamsin ne alaka?

helvacinin agzindan cikan birsey bu, "2 hafta icinde belgeler elime gececek, herkese gösterecegim, Aysal sadece benden degill tüm Galatasaraylilardan özür dilemek zorunda"

komikmisim, neyse ...

adam çıkıyor her konuda zıp zıp mesajlar yazıyor, sonra bana sus diyor. Neyse akıllı adamla tartışılır gerek yok.

Tartışmayı keselim arkadaşlar, yoksa konudan uzaklaştırma alacaksanız. :(

pardon?

ben Helvacidan duyduklarimi yazdim, burda komik olan ne?

komik adamsin ne alaka?

helvacinin agzindan cikan birsey bu, "2 hafta icinde belgeler elime gececek, herkese gösterecegim, Aysal sadece benden degill tüm Galatasaraylilardan özür dilemek zorunda"

komikmisim, neyse ...

Ben Helvacı'nın bu tarz tehditlerine kulak asmadığım için yani doğruluk payı olmadığını düşünüyorum. Sen kendini inadırdığın için bana komik geldi. Anlaşıldı umarım?

Ben Helvacı'nın bu tarz tehditlerine kulak asmadığım için yani doğruluk payı olmadığını düşünüyorum. Sen kendini inadırdığın için bana komik geldi. Anlaşıldı umarım?

Anlasilmadi.

Komik olan ne, bunu anlayabilmis degilim hala, "komik adamsin" benim adamligim mi komik, yoksa ben kendimi Helvaciya inandirdigim icin mi komigine dokundu?

Neyse, Komik kizsin veselam.

Helvaciya inaniyorum diye bana laf sokuyor birde...

Fatih Terim gelirse zaten yandık, bizim Türklerden hiçbiri gitmez aksine Mustafa Sarp bile takımın değişmezi olur...

Fatih Terim gelirse zaten yandık, bizim Türklerden hiçbiri gitmez aksine Mustafa Sarp bile takımın değişmezi olur...

FATİH TERİM kimin gidip kimin gitmeyeceğini çok iyi bilir. Bunun en büyük örneği 2002 yılının yıldızlarından biri olan Hasan ŞAŞ'ı antreman sırasında " topla çok mu oynamayı seviyorsun ? o zaman git tek başına bi köşede oyna " diyerek yıldız oyuncuyu takımla çalıştırmamıştır.. Sap ile samanı ayırabilecek tek adamdır Terim.

sanki Aysal tefecide vercek 20 milyon $ sonra faizle 40 milyon olarak geri alacak gibi konuşuyosunuz..

Anlasilmadi.

Komik olan ne, bunu anlayabilmis degilim hala, "komik adamsin" benim adamligim mi komik, yoksa ben kendimi Helvaciya inandirdigim icin mi komigine dokundu?

Neyse, Komik kizsin veselam.

Helvaciya inaniyorum diye bana laf sokuyor birde...

Söylediğim şeyl ya anlamak istemiyorsun yada bilerek çarpıtıyorsun. Her neyse.

Arkadaşlar son kez uyarıyorum; ikili tartışmaya devam ederseniz yaptırım uygulamak zorunda kalacağız.

delikuyuyatasatarsaj.jpg

Mahallenin delisi gelmiş.

aysal para koymayacağını söyledi, gerçi bende aysal yönetimiyle ilgili soru işaretleri yok değil? şu aralar kimsede içime sinmiyor zaten; umarım yeni bir yapılanma yapabilirler eğer gerçekten daha kimseyle görüşülmediyse, zaten şu an bile geç kalınmış demektir, seneye nal toplamaya devam edebiliriz, ama asıl sorun gerçekten kimseyle görüşülmediyse ciddi bir yönetim tecrübesizliği var demektir, yönetim içinde tecrübesi olan ali dürüst umarım boş durmuyordur.

arkadaşlar scoutsgs bir arkadaş Ünay Aysal ile ilgili çok güzel şeyler söyledi... Gayette kendinden emin. Hiç enseyi karartmayın... 14 Mayıs günü herkez Galatasarayın ayak seslerini imparotor ile birlikte duyacak...

Salmanin dediginde birsey yok, dogru diyor.

Zaten Aysal da kendi aciklamisti, AIG hisselerinden para kazandigini, yalniz Galaasaray`in kasasin dan cikmadi bu para.

arkadaşlar scoutsgs bir arkadaş Ünay Aysal ile ilgili çok güzel şeyler söyledi... Gayette kendinden emin. Hiç enseyi karartmayın... 14 Mayıs günü herkez Galatasarayın ayak seslerini imparotor ile birlikte duyacak...

Bende gördüm o yazıları kendinden oldukca emin ve RYAD BOUDEBOUZ ismini 4-5 msjda kullandı :) Çok güzel şeyler olacak, imparatorla 5 yıllık sözleşme yapmış ünal başkan öyle bilgi veriyor görecez zamanlar.

cebinden verecek tabiki,hibe etsin demiyor kimse,ama sağda solda para diye dileneceğimize kendi cebinden verir sonra geri alır.başka nasıl para bulacak klüp önerisi olan var mı?

o degilde, herifin ne bileyim kac milyar dolari var, bi 20 milyon dolara Galatasaraya topcu alsa, tarihe gecer, milyonlarca insani mutlu eder

20 milyon dolar aysal icin ne ki, hicbirsey

bunu yazarken aklima geldi, adam brak bize para vermeye, Galatasaray üzerinden 6-7 milyon dolar kazanmis, Helvaci söylemisti bunu, saka gibi )))

para icinde yüzüyor, üstüne Galatasarayi kullanarak 2-3 kurus kazanma derdinde

belyer, yemisim ben böyle baskani.

sen bir seymi ictin?

o helvaci olacak ikiyuzlu insan neden aciklamdi divanin onunde bunlari

atip -tutmakla is bitmiyor

bu adam madem boş ufak paralar için gs yi kullanıcak tarzda bi adam neden her başkan o dönemlerde sıkıştığında ondan para ve yardım istiyodu adam bizi 60 m € ödemekten kurtardı aldığı parada kasamızdan çıkan para değil klübü 11 m $ kar'a geçirdi onada bundan dolayı para ödendi bunuda kendisi açıklamıştı zaten :)

Üst Alt