Ünifeb'den Açıklama - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünifeb'den Açıklama

Cevap: Ünifeb'den Açıklama

1 ila 7 yil hapis isteniyor. Bencede formalite, hic birsey cikmaz o davadan.

Ama sikeden 150 yil hapis istenen adama ne demek lazim ? Karsi taraf 2001 2005 ve 2011 geri verecekmiymis?

Yandaş medyanın haberine göre bu ezikler 100 milyon tl lik tahvil satmışlar.Demekki bu ülkenin kerizi bitmez.Bu lavuklar yakında klübüde satarlar.Ondan sonra.................

1 ila 7 yil hapis isteniyor. Bencede formalite, hic birsey cikmaz o davadan.

Ama sikeden 150 yil hapis istenen adama ne demek lazim ? Karsi taraf 2001 2005 ve 2011 geri verecekmiymis?

Böyle bir olasılık yokta,diyelim ki suçlu bulundu.Alacağı ceza en fazla 1 yıl olur.O da şike ile ilgisi olmadigından para cezasına çevrilir.Kısacası bundan bir cacık çıkmaz.

Böyle bir olasılık yokta,diyelim ki suçlu bulundu.Alacağı ceza en fazla 1 yıl olur.O da şike ile ilgisi olmadigından para cezasına çevrilir.Kısacası bundan bir cacık çıkmaz.

Canaydinin baskan oldugu bir yerde kasadan 1 milyon tesvike gitmez, o yüzden ben cok rahatim. Canayinin izini olmadan bir milyon cikamiyacagina göre (soncda o baskan ve hesabini vermesi gerekir) bence gereksiz bir dava. O para mutlaka cikacakdir ortaya, Song'un parami alamiyorum diye Fenerbahce macina bile cikmadigi bir sezonda bir milyon tesfike mi gidecekmis? Inanmak istemiyorum. Tapesiz hic inanmiyorum :) O kadar tapeye ragmen millet sike ve tesfike inanmiyor, bende Tapesiz hic inanmiyor diyorum ve gülerek geciyorum.

Biz cikip , sike davasinin takipcisiyiz gereken yapilsin diye bi aciklama yapsaydik suan bu ezikler koleydi bize yapmayin vurmayin diye. Acirsan acinacak hale dusersin. Fenerin durumnda biz olsaydik suan bank asya kirmizi gruptaydik. Az taraftar olalim seyirci degil.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Olaylara kendi pencerelerinden bakarlarken aynaya bakmaya unutmuşlar.Doğru aynaya bakacak yüzleri varmı ki ?

Şaka yapıyorsunuz dimi? bu yazının ironi olduğunu anladınız ? bazıları bizim lafları çalmış fln demişte :D

Cem Yılmaz da fbli, onun da söylediklerine gülüyoruz. :)

Bu genç aynştaynlar da o adama özenmişler, hadi gülelim de yaptıkları mallık boşa gitmesin. Aileleri bunları okuyor biliyor, bunlara sorsan cevap verir: okuyom ben yaaa... :)

Şaka yapıyorsunuz dimi? bu yazının ironi olduğunu anladınız ? bazıları bizim lafları çalmış fln demişte :D

ne şakası sülüman senin paranoya renktaşların ıslak havluyu yakmakta ısrarlı asıl siz şaka yapıyor olmalısınız. olmayan bir şey yüzünden ciddi ciddi suçlanırken bide kendi laflarımızla laf sokmaya çalışıyorlar acınacak haldesiniz.

Takım O G B M A Y Av P

1 Galatasaray 34 26 5 3 82 34 +48 83

2 Fenerbahçe 34 25 6 3 90 34 +56 81

3 Beşiktaş 34 15 9 10 52 39 +13 54

4 Trabzonspor 34 15 7 12 51 42 +9 52

5 Kayserispor 34 15 6 13 59 42 +17 51

6 Gençlerbirliği 34 14 9 11 47 39 +8 51

Hafıza terk bunlar ya! Trabzon 4. oldu. Nasıl şampiyonlar ligi geliri faiziyle Trabzon'a devredilecek?

Akkilarinca politika yapıyorlar. Bu açıklamadan sonra güya Trabzon ve Galatasaray birbirine girecekler de kendileri cirit atacaklar. Harbiden üniversiteli mı bunlar???

Şayet öyleyse yazık benim ülkeme.

Böyle insanlarla aynı sokakta yürüyoruz lan bir de. Kim olduğunu bilsem ağız burun dağıtma operasyonu başlatacağım.

Üst Alt