ünsal vardar - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ünsal vardar

pokémon suratlı bir insandı kendisi

antifener
Ponyta.png

Devre arasında çıkmıştın?
Yok la maçın son 10 dakikasında tribünü terk etmiştim bir bok olmayacağını anlamıştım maçtan. Taksiyle Konya merkeze gidip geceliği 50 liralık bir pansiyonda konaklayıp ertesi gün hızlı trenle Ankara'ya dönmüştüm, orada sizi bırakmam yanlış oldu ama alkolün etkisiyle yorulmuştum ve uykum gelmişti ben de size haber veremedim zaten aynı yerde izleyemedik maçı sanırım farklı kapılardan mı girmiştik görevli bizi az kalsın almıyordu ağzımız bira kokuyor diye anlamıştı alkol aldığımızı zorla ittire kaktıra girmiştik :)

Yok la maçın son 10 dakikasında tribünü terk etmiştim bir bok olmayacağını anlamıştım maçtan. Taksiyle Konya merkeze gidip geceliği 50 liralık bir pansiyonda konaklayıp ertesi gün hızlı trenle Ankara'ya dönmüştüm, orada sizi bırakmam yanlış oldu ama alkolün etkisiyle yorulmuştum ve uykum gelmişti ben de size haber veremedim zaten aynı yerde izleyemedik maçı sanırım farklı kapılardan mı girmiştik görevli bizi az kalsın almıyordu ağzımız bira kokuyor diye anlamıştı alkol aldığımızı zorla ittire kaktıra girmiştik :)
Ben seni 2.yarı hiç görmedim valla doğrudur
Güvenlik seve seve alacak
Bayılman normal ama 11 den 7 ye kadar alkol içirmiştim 😂

Ben seni 2.yarı hiç görmedim valla doğrudur
Güvenlik seve seve alacak
Bayılman normal ama 11 den 7 ye kadar alkol içirmiştim 😂
Sorma ya ne günlerdi anı olarak mazide kaldı, şimdi yenilerini yaşamak lazım :D
Sabah kahvaltısını birayla yapmıştık, yalnız mekan güzeldi duruyor mu halen? Alt katı daha da güzeldi.
Arkadaşın dışardan getirmişti nevaleyi cebinde saklayarak :D Akşam maç saatine kadar içmiştik

Sorma ya ne günlerdi anı olarak mazide kaldı, şimdi yenilerini yaşamak lazım :D
Sabah kahvaltısını birayla yapmıştık, yalnız mekan güzeldi duruyor mu halen? Alt katı daha da güzeldi.
Arkadaşın dışardan getirmişti nevaleyi cebinde saklayarak :D Akşam maç saatine kadar içmiştik
Duruyor her gün oradayım
2 kırmızı getirmişti
Sonra stadın orada içmiştik votka bira Konyalıların içinde bide
güzel bir gündü

Dur bakalım Konya maçının biletleri satışa çıksın bileti alınca gelmem kesinleşince sana haber veririm denk gelirse müsait olursan sen de yine görüşürüz nasip kısmet bakalım gelmeyi çok istiyorum havalar da güzel olacak hem hafta sonu gezisi şeklinde değişiklik olur benim için de bu sefer Konya tirit kebabı ve etli ekmek yemek istiyorum ama gelmişken Mevlana'yı da gezeriz biraz dua ederiz :D

Üst Alt