Unutamadığınız Çizgi Film Hangisi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unutamadığınız Çizgi Film Hangisi?

Cevap: Unutamadığınız Çizgi film Hangisi?

Bu arada eski değil hatta hayli yeni ama Çılgın Korsan Jack süperdir. Ama türkçe dublaj ile izleyeceksiniz olayı orada. Zaten 10 bölüm mü 12 bölüm mü ne var toplam.

3025-cilgin-korsan-jack-izle.jpg

Şu değil mi ? Ben bunu 5-6 sene önce izliyordum yahu

Bu arada Şafak'ın mesajdan aklıma geldi Power Rangers'da efsanedir çocukluğum için :D

Bu yepyeni bi çizgi dizi Cartoon Network'da kardeşim açıyor izliyor benimde ara gözüm kayıyor :)

ab25a93281flapjack.jpg

FlapJack

bizim zamanımızda pokemon ,tsubasa felan yoktu he-man izlerdik o yoksa she-ra ya takılırdık

Aslanlı Voltran, bizimkinden sonra bunun bir de arabalısını çıkarmışlardı Şafak. Bizden sonraki kuşak arabalısına hasta idi :D O sebeple Aslanlısıysa oluştururum dedim :D

voltran1.jpg

Abi bu Voltron hatırlıyorum pazar günleri saat 7 de falandı ne vicdan yaw insan biraz normal saate koyar gerçi tek kanal var işte herkese birazcık sıkıştırıyorlar şimdi benim tv de 24 saat çizgi film yayınlıyan 5-6 kanal var

Abi bu Voltron hatırlıyorum pazar günleri saat 7 de falandı ne vicdan yaw insan biraz normal saate koyar gerçi tek kanal var işte herkese birazcık sıkıştırıyorlar şimdi benim tv de 24 saat çizgi film yayınlıyan 5-6 kanal var

Valla ben 6:30 da falan ayağa dikiliyordum. Voltran'ın hiç bir bölümünü kaçırmamışımdır sanıyorum. Bizdeki de haleti ruhiye de ilginçmiş :D Lakin değmiş, güzel anılar bunlar.

çizgi film değil belki ama bunuda hatırlıcaksın Skinoksi Sama

Shogun la diziydi beee :)

Yahu hatırlanmaz mı ? O da Pazarları Trt 1'de olurdu. Toronaga, Anjin San falan :D Adamın kılınç kullanmasına hastaydım :) Beyaz bir ebise giyerdi. Yalnız o terliklerle o hareket kabiliyetini hep taktir etmişimdir :D

Yahu hatırlanmaz mı ? O da Pazarları Trt 1'de olurdu. Toronaga, Anjin San falan :D Adamın kılınç kullanmasına hastaydım :) Beyaz bir ebise giyerdi. Yalnız o terliklerle o hareket kabiliyetini hep taktir etmişimdir :D

[video=youtube;_QWTeL2CzTw]https://www.youtube.com/watch?v=_QWTeL2CzTw[/video]

yaw şunu seyretmek için pazar senfonisi izlemek zorundaydık o işkence bence bu diziyi o kadar anlamlı kılıyordu :)

[video=youtube;_QWTeL2CzTw]https://www.youtube.com/watch?v=_QWTeL2CzTw[/video]

yaw şunu seyretmek için pazar senfonisi izlemek zorundaydık o işkence bence bu diziyi o kadar anlamlı kılıyordu :)

Bizim dönemde Hikmet Şimşeği tanımayan çocuk kalmamıştı zaten :D Adamın yüzü ekrandan kalksın da, Shogun başlasın diye dua ederdik :D

Cizgi filmin hasidir. Adi üstünde Cizgi :|

[video=youtube;g_xSdDbKOOY]https://www.youtube.com/watch?v=g_xSdDbKOOY[/video]

Üst Alt