Unutamadığınız Çizgi Film Hangisi? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unutamadığınız Çizgi Film Hangisi?

Cevap: Unutamadığınız Çizgi film Hangisi?

Tsubasa,Varyemez Amca,Atom Karınca,Voltran,Şirinler....

Bir çizgi film değil di ama Susam Sokağı 1 numaraydı benim için. :)

Tsubasa,Varyemez Amca,Atom Karınca,Voltran,Şirinler....

Bir çizgi film değil di ama Susam Sokağı 1 numaraydı benim için. :)

Alf reyizi de unutmayalım o zaman.

alf-in-burnunun-bebek-pipisine-benzemesi_149581.jpg

Ovv yeah.

[video=youtube;AXzooTdJ3U0]https://www.youtube.com/watch?v=AXzooTdJ3U0[/video]

Listede nasil olmaz ?

Biz iyisimi bizim kuşağın çizgi filmlerini başka başlık atında toplayalım :D Yeni kuşak neredeyse hepsinden bihaber :) Bir tek Özgür var bizim döneme yakın seçimler yapan o da zaten ara kuşak sayılır. Bu çağrım Yiğit, Şafak, Sami ve bizim yaş grubundan olanlaradır. Başlıkta forum dinazorlarının çocukluğuna dair gibi bir şey olablir :D

Biz iyisimi bizim kuşağın çizgi filmlerini başka başlık atında toplayalım :D Yeni kuşak neredeyse hepsinden bihaber :) Bir tek Özgür var bizim döneme yakın seçimler yapan o da zaten ara kuşak sayılır. Bu çağrım Yiğit, Şafak, Sami ve bizim yaş grubundan olanlaradır. Başlıkta forum dinazorlarının çocukluğuna dair gibi bir şey olablir :D

:D " forum dinazorları " hoşuma gitti :D

hatta ilk mesaj denver videosu olsun :D

Bu dinozor Xamax maçını ASY de izledi öhö öhö youtubeden degil :D

20'li yaşların başında olan biri olarak ben, Alf ve Susam Sokağı'na yetişmiş bir bireyim. Ama asıl okul dönemimize Pokemon falan denk geliyor.

Hadi beyler Amiga 500 Commodore 64 Sensible Soccer Kick-Off bir sürü geyik konusu var :)

Üst Alt