Unutulmayan Mallıklar - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unutulmayan Mallıklar

Cevap: Unutulmayan Mallıklar

bir gün abazalıktan başım dönmüş bir yaz günü.çıktım ağacın tepesine aşağıdan geçen kızların göğüslerine bakıyorum. herkes açılmış saçılmış. ağacın dallarıda bi gür anlatamam dışardan görünmenin imkanı yok. neyse asılıyorum asılıyorum tam ucunda atıcam öhü öhü bi ses bi baktım bizim cafer lan dedi ne yapıyorsun ağaçta dedim asılıyorum sen napıyorsun derken zaten ucundaydı gözünden vurdum mallıkmı dersiniz ne derseniz işte

yuh sen o kadar kudur, agaca falan tirman finali caferde yap olacak işmi, cafer lan ahaha

Telefonu ''niyet ettim Allah rızası için gusül abdesti almaya'' diye açmıştım.

Unutamam.

Acemi birliğim Amasya'daki piyade tugayı. Alay ictimasındayız. Nesi rahatsa, 6000 asker albayı rahatta dinliyoruz. Nasıl oldu bilmiyorum, artık arkadaki arkadaş tüfeğe tekme mi vurdu ne yaptıysa, silahımı yere düşürdüm. Ses duyulur duyulmaz albayın konuşması kesildi. O silahı düşüren her kimse dedi sustu... Ter bacaklarımdan ayak bileklerime süzülüyordu hissediyordum onu...:) 10-15 saniye sonra tekrarladı. O silahı düşüren her kimse, burdaki bütün askerlerin namlusu münasip bi yerine girsin dedi. Bu sözler üzerine öyle bi rahatladım ki anlatamam....

Acemi birliğim Amasya'daki piyade tugayı. Alay ictimasındayız. Nesi rahatsa, 6000 asker albayı rahatta dinliyoruz. Nasıl oldu bilmiyorum, artık arkadaki arkadaş tüfeğe tekme mi vurdu ne yaptıysa, silahımı yere düşürdüm. Ses duyulur duyulmaz albayın konuşması kesildi. O silahı düşüren her kimse dedi sustu... Ter bacaklarımdan ayak bileklerime süzülüyordu hissediyordum onu...:) 10-15 saniye sonra tekrarladı. O silahı düşüren her kimse, burdaki bütün askerlerin namlusu münasip bi yerine girsin dedi. Bu sözler üzerine öyle bi rahatladım ki anlatamam....

vaay amasya bizim toprak :ka23:

bir gün abazalıktan başım dönmüş bir yaz günü.çıktım ağacın tepesine aşağıdan geçen kızların göğüslerine bakıyorum. herkes açılmış saçılmış. ağacın dallarıda bi gür anlatamam dışardan görünmenin imkanı yok. neyse asılıyorum asılıyorum tam ucunda atıcam öhü öhü bi ses bi baktım bizim cafer lan dedi ne yapıyorsun ağaçta dedim asılıyorum sen napıyorsun derken zaten ucundaydı gözünden vurdum mallıkmı dersiniz ne derseniz işte

Fevzi gibmiş.

yazıştığım kız vardı daha açılmamıştım kıza ,arkadaşıma msj yazıyım derken kıza yolladım baya bir küfürlü msjdı ,kız şok oldu beni kibar bildiği için ,kızla mesajlaşıyosam benden kibarı zor bulunur, bu msjı senin yazdığına inanamıyorum dedi toparlayana kadar canım çıktı kuzenim yazmış gibilerinden geçiştirmeye çalıştım:)

Bu malligi asla unutmam, ama duzelttim bi kac ay sonra

ingilterede yasiyorum, 17 yasindaydim, hoslandigim melez bi kiz vardi(anne siyah aba beyaz), ayni yastayiz, evine cagirdi, ders yaptik, dus alicam dedi, bi kac dakika sonra beni cagirdi, sicak su calismiyor yaa ayaklariyla bornozlu felan, gittim, suyu actim gayet iyi calisiyor, eminmisin felan dedim, huzunlu bi yuzu vardi(bunun gibi bisey :eek:), ee calisiyor iste dedim ve ciktim, bugune kadar en buyuk malligim.

o kizla iki yil ciktim, ilk kiz arkadasimdi, uni'ler ayri olunca ayrildik.

sağlam abazaymışsın kardeş

İşte üniversiteye gittiğim ilk yıl uzaktan eğitim dalgarı filan bir merak gireyim dedim normal şartlarda yurtta kalıyordum internet olmadığı için arkadaşın evine geçtim filan orda da sınıftan tanımadığım bir eleman daha gelmiş ilk hafta filandı işte üç kişi oturduk hem kahvaltı yapıyoruz hem dersi dinliyoruz filan tarzında sanırım derste tarihti hoca sorular soruyor sürekli millette yazıyor işte Mehmet Ünal diye biri sürekli herkes yazdıktan sonra yazıyor filan böyle bende dedim "ulan bi bu Mehmet Ünal akıllı sanki biz bilmiyoruz herkes söyledikten sonra yazmayı" ve evet işte o yanımda tanımadığım ama sınıfımda olan arkadaş o Mehmet Ünal benim demesin mi o an baya talihsizdi :D

Cevap: Re: Unutulmayan Mallıklar

Trabzonspor'un Sivasspor'u 6-0 yendigi maca mac sonucu 2 oynadigim dogrudur.

manchesterin romayı 7-1 mi yendiği bir maç vardı bizim arkadaş kahvecinin aklına girmiş bak abi alt olur her türlü diye kahveciyle ortak kupon yapmışlar 100 lira basmış adam alt olura,ertesi gün kahveye almamış arkadaşı:)

San Marino - İngiltere maçına San Marino oynayan arkadaşım var ama vallaha arkadaşım ben değilim :)

Üst Alt