Unutulmaz Film Replikleri ve Sahneleri - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tumblr_n07uc52a6v1qkyq50o1_r3_1280.jpg

unutulmayan-film-c%C3%BCmleleri.jpg

tumblr_ne7zq9QsvJ1qkyq50o1_500.png

8G2AZKPLW_resim_24_6_2012_23.jpg

857177_609796209046467_1290152545_o-1024x576.jpg

tumblr_m4p3igfJOq1rqdhs3o1_500.jpg

zindan-adasi-122.jpg

tumblr_nl5pegoTRA1uq61rjo1_500.jpg

e3ccc28f15f7b4f18a075a0c77be12df.jpg

-Aksam yemegine gidiyorum.Benimle gelir misin?
+Kadinlar sorulari sevmez.
-Aksam yemegine gidiyorum.Benimle gel.
+Cok fazla iddiali
-Ben Aksam yemegine gidiyorum.Canin isterse gelirsin.

"Bu çağdan geriye içtiğimiz şaraptan ve ne kadar değersiz ve alaycı olduğumuzu ilan etme özgürlüğümüzden başka bir şey kalmayacak, ve biraz iyi niyetli oldukça yüksek sınıfların saygıdeğer ve alt sınıfların ise yardım etmeye değer olduğunu sanacağız"...

( Luis BUNUEL'in 1964 tarihli BİR ODA HİZMETÇİSİNİN GÜNLÜĞÜ filminden)

"Bir kadın güzelse kork. Güzel ve yalnızsa daha da kork. Güzel, yalnız ve kırılmışsa hemen ölü taklidi yap".

Unknown (2011)

-Aksam yemegine gidiyorum.Benimle gelir misin?
+Kadinlar sorulari sevmez.
-Aksam yemegine gidiyorum.Benimle gel.
+Cok fazla iddiali
-Ben Aksam yemegine gidiyorum.Canin isterse gelirsin.
Bunların 3 ü de tutmaz yasin.zor bir hatunu yemege çıkarmak istiyorsan yemek masasına nasıl oturduğunu idrak edemeden oldu bitti ye getireceksin.artik mooduna göre bir yer seçip ,romantik mi eğlenceli mi yoksa efkar dağıtıcı mi bir ortam yaratıp sana açılmasını sağlarsın.
Hatun nasıl oldu da geldim buraya diyemeden iyi ki gelmişiz ya havasına girmeli ama kanka moduna da çok donusturmemelisin sohbeti .yoksa ikinci yemeğe cikisinizda sana hoşlandığı bir başka erkek hakkında tüyo istiyebilir.
Zor kadınlar format atılmak ister yoksa içinde kaybolup gider error verirsin.

Sana abi tavsiyesi..

?Wesley Sneijder, Fernando Muslera, Didier Drogba ve 8 diğer kişi bunu beğendi..

https://www.youtube.com/watch?v=jZOywn1qArI

Kim olduğunu bilmiyorum.Ne istediğini bilmiyorum.Fidye istiyorsan hemen söyliyim param yok.Ama çok çeşitli yeteneklerim var.Çok uzun bir kariyer sırasında kazanılmış yetenekler.Senin gibi insanlar için kabus olmamı sağlayan yetenekler.Kızımı şimdi bırakırsan bu iş burada biter.Seni aramam,seni takip etmem.Ama bırakmazsan,seni ararım.Seni bulurum...ve öldürürüm.

"İnsanlar iyi ve onurlu olabilirler ama sonuçta cenazesine gelen kişi sayısı hava durumuna bağlıdır."

Nothing But The Truth (2008)

Üst Alt