unutulmaz spiker replikleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Unutulmaz Spiker Replikleri

bülent karpat ''evet simdi bizim ve onlarin istiklal marslari calinacak. daha dogrusu bizim istiklal, onlarin milli marsi calinacak.''

"arsenal çok tehlikeli bir noktadan köşe vuruşu kullanıyor".

galatasaray'ın werder bremen'e 2-1 yenilmesinden sonra, umut verici bir skor olduğu için sevinçli bir halde mustafa denizli'nin yanına koşar :mustafa iki bir daha kaç eder?

eeeaaaaahhhh kaleci kopke topu gogusleriyle engelledi..

ama enterasandır hangi galatasaray avrupa maçını anlatmışsa galatasaray galip gelmiştir. böyle bir özelliği de vardır bu adamın.

-

Melih Gümüşbıçak.

Denizliden gol haberi geldiğinde inanılmaz bir anlatışı var.

Hep izlerim hep te ağlayacak gibi olurum.Stadın atmosferi,Hasanın sevinci,Mondragonun ağlayışı...

Bütün şampiyonluklarımız çok anlamlıydı ama o şampiyonluğu hayatım boyunca unutamam:)

sabri uganın anlattığı maçlardan ayrı bir keyif alıyordum.adam galatasaraylı olunca ses tonu bile değişiyor anlatırken

Melih Gümüşbıçak.

Denizliden gol haberi geldiğinde inanılmaz bir anlatışı var.

Hep izlerim hep te ağlayacak gibi olurum.Stadın atmosferi,Hasanın sevinci,Mondragonun ağlayışı...

Bütün şampiyonluklarımız çok anlamlıydı ama o şampiyonluğu hayatım boyunca unutamam:)

Orada bizim seyircinin gürültüsü de süper.O maçı bir dizi yapsan tam orada reklam koyarsın.O derece.

En unutulmaz olanı 2000 yılındaki Levent Özçelik'in anlatımı hala kulaklarımda "haydi oğlum haydi oğlum" hayatta bir dah o kadar iyi bir maç anlatamaz :D

Ertem Şener'in anlatımı da süper şu an Türkiye'de en beğendiğim maç spikerlerinden."Kivıl ve Galatasaray tribünleri cıvıl cıvıl :D "Baros buda hoş buda hoş ":D

Manchester United 3 Galatasaray 3 (Arif'in golü)

Ümit Aktan: Arif şut açısı buluyor, vuruyor top ağlarda top ağlarda. Dünyanın en iyi kalecisi bu Şımaykıl ama bizim Arif de öyle bir vuruyorki köşedeki

örümceği alıyor. Müthiş bir gol, maç yeniden başlıyor, herşey bitmedi, bu kez 20 dakikada 3 gol 4 gol yok Galatasaray direnicek yürek yüreğe demiştim

işte bir şut bir gol. Şımaykıl değil bütün maykıllar gelse o golü ordan alamazdı.
:D

8-0'lık İngiltere maçından;

-evet bir ingiltere atagini daha golle savuşturduk...

Diyarbakır F.bahçe karşısında 3. golü bulunca;

- ve diyarbakır lorantın eline verdi... (Ümit Aktan)

Ümit Aktan

şimdi tugay yine.. dörde dört dörde dört gidiyor, dönemiyor ingilizler. tugay gidiyor. dörde dört, bir gol daha niye gelmesin. tugay yapma.. top bizde, suat. beş olduk altı olduk nasıl yükleniyoruz nasıl bir tempoğğ, arif şut pozisyonunda vuruyorrr şımaykıhhhlll direğğğğkkkkk goaaooağğğlll goooaaooaağğhhhlll gooaaooğğğllll gooaağlll goğhll goğhll işhte goğhll işte türkhiyea işte galatasarayhh.. şımaykıll, mançistır yunaytıd neredeeahh? işte türk futbolu buu, işte şampiyonlar ligi buu, golü çağıra çağıra getirdik, çoğuri(??) istiye istiye getirdik. şimdi artık gönül rahatlığıyla ben de söyleyebilirim: "sevgili seyirciler, inanın ağlamak istiyorum". böyle bir maçta ikibin türkün şu anda sevincini suratını görerek ağlamamak mümkün değil. sesim, bütün boğazım, bütün ses tellerim feda olsun bu takıma. bu bir zafer bu tarihi bir gece.

Abidin Aydoğdu

Ofsayt söz konusu değil (sanki o pozisyonun olduğu sırada ofsaytı söz konusu edecek birileri varmış gibi.Pes 1'deki Japon spikerin "Ofsayda of naynnn" repliğine benzer biraz)

"Kanatları olmadan uçabilen tek canlı" / Ertem Şener > C.Ronaldo ithafen

"Ronaldinhooo, Ronaldinhooo muhteşem bir gol. ! Çöldeki bir baha gibi; Yıldız özlemiyle yanıp tutuşan futbolun tüm coğrafyadaki en büyük futbolcusu o!" / Ertem Şener

"Yüreğimiz Göğüs kafesimizde takla attı" / Ertem şener

"Yüreğimiz ağzımıza gele gele ağzımızda yer kalmadı sevgili seyirciler" / Ertem Şener

"Lionel Messi, Messi, Messiii Messsiiiii Bu adam neyin nesiiii!" / Ertem Şener,

:)

Ercan Taner

Ümit Karan bir plase Cordoba İliç İliç İliç 3-2 oldu İliç'in geces Ali Sami Yende İliç'in gecesi Galatasaray 3-2 önde goller arka arkaya Beşiktaş öndeydi şimdi Galatasaray önde.

Üst Alt