Unzue: "Emre Mor, takım arkadaşlarıyla eşit seviyede değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gomis e bir şey olursa bunu hatırlatırım.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Eren ve Sinan götürür 1-2 maçlık durumlarda bence orta saha ve stoper daha önemli ihtiyaçlar
1-2 maçlık diye bakmayacaksın. 1 ay sakat oldugunu düşün. Şampiyonlar ligi faktörü. Santrafor en önemli transferlerden biri aynı 8 numara pozisyonu gibi. Hafife alınamaz bu durum.

1-2 maçlık diye bakmayacaksın. 1 ay sakat oldugunu düşün. Şampiyonlar ligi faktörü. Santrafor en önemli transferlerden biri aynı 8 numara pozisyonu gibi. Hafife alınamaz bu durum.

Yok bu FFP olayları varya transfer konusuna minimize ederek bakıyorum şimdi 30 gol atan Gomis ve iyi kötü yedekleyen bir Eren var,Maicon-Serdar dışında 3. stoper yok,Orta sahada 8 oynayacak tek Selçuk var ben bu yüzden forveti öncelikli görmüyorum,Ha alınırsa tabi iyi olur ama bilemiyorum mali durumumuz ne olacak

cl için iki tane kaliteli kanat kesinlikle alınmalı feg de giderse, emreyle direk 11 de çıkılmaz yedekte dursun

Borç ve FFP gırtlağa dayanmış kardeş öyle çok uçuk kaçık şeyler bekleme,2-3 eksiğimizi kapatacak hamle gelsin Garry yerine adam bulalım yeter Uefa muhtemelen kısıtlama verecek.

O konuda haklısın tamam öncelik 8 numara, sol bek, garry giderse kanat oyuncusu ve forvet uefa kısıtlama versede halledilmeli kiralık vs nasıl olursa.

Yok bu FFP olayları varya transfer konusuna minimize ederek bakıyorum şimdi 30 gol atan Gomis ve iyi kötü yedekleyen bir Eren var,Maicon-Serdar dışında 3. stoper yok,Orta sahada 8 oynayacak tek Selçuk var ben bu yüzden forveti öncelikli görmüyorum,Ha alınırsa tabi iyi olur ama bilemiyorum mali durumumuz ne olacak
Süper bir golcü beklemeyeceksin zaten. Gomis'i zorlayacak ve daha çok 9.5 numara gibi oynamaya çalışan bir forvet tipi. Münkünse bonservisi elinde olacak. Bakmak lazım piyasada kimler boşa çıkıyor.

Süper bir golcü beklemeyeceksin zaten. Gomis'i zorlayacak ve daha çok 9.5 numara gibi oynamaya çalışan bir forvet tipi. Münkünse bonservisi elinde olacak. Bakmak lazım piyasada kimler boşa çıkıyor.

@Yunus Can

O konuda haklısın tamam öncelik 8 numara, sol bek, garry giderse kanat oyuncusu ve forvet uefa kısıtlama versede halledilmeli kiralık vs nasıl olursa.

Kiralama-bedelsiz falan tarzında uygun çözümlere bende sıcak bakıyorum kast ettiğim parayı ağırlıklı olarak oraya harcayamayızdı.

Kirala sonra da makul seviyede bir satın alma opsiyonu koy...Hocamızın elinde kendini futbola vereceğinin sinyallerini alırsak baştacı yaparız eğer daha hiçbir şey yapmadan ben yıldız oldum havalarına girerse yol veririz olur biter...

Üst Alt