Uruguay 0-0 Fransa | 11 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uruguay 0-0 Fransa | 11 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Uruguay 0-0 Fransa | 11 Haziran | Maç Sonucu

Drogba
porsche.jpg
ise Anelka
haci_murat.jpg
'dır

yok drogba bu:eek:

anelka bu:eek:

Bırakalım bu işleri.Bu konuda anket açsan, açık ara mağlup çıkarsın.

Çıksam nolucak ki ben kendimi Mourinho olarak görmüyorum ama bunun yanında burdakileri Sir Alex Ferguson olarak görmüyorum ben izlediğim maçlarda hiç beğenemedim bu adamı hep bireysel hep topla ağır gibi geldi bana size görede Messiden iyi olabilir sizin görüşünüz ben Ardayıda yavaş bulurum yada Serdar Özkan'ın iyi topcu olduğuna inanırım dünyanın en iyi futbolcusu olarak Xavi Hernandez'i görürüm en iyi forvet Drogbadır mesela vs yani kişisel fikirler :yenieek:

Anelka yavaş oyuncu değil, Domenech sağolsun farklı meziyetler arama huyuna gittiğinden adam kayboluyor bu kadar basit.

Ayrıca bugünkü maçta zeminde çok kötüydü bence. Oyuncular ayakta duramıyordu.

Sahada ki en iyi isimin Diego Forlan oldugunu düsünüyorum . Tek basına Uruguay hücum hattını ayakta tutmaya calıstı . Macta girdigi tek net pozisyonu degerlendirseydi gecenin gercekten adamı olmaya haketmisti . Ama meksika ve g.afrika maclarında istedigi golleri atıcagını düsünüyorum . Fransa ile cıkıcak takım sanırım Uruguay olucak .

Üst Alt