US Open 2012 | Şampiyon A.Murray & S.Williams - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

US Open 2012 | Şampiyon A.Murray & S.Williams

Cevap: US Open 2012 | 27 Ağustos - 9 Eylül

Sharapova, Azarenka karşısında setlerde 1-0 önde.

2nci sette Azarenka 4-1 önde, servisi Masha atıyor.

Azarenka yendi sharapovayi. 2-1 ile gecti. muthis oyunlar oldu. bence azarenka haketmisti. sharapovanin servislerinde son sette cok zorlanmisti. azarenka kendi oyunlarini rahat aldi. 6-4 ile final setini kazanip maci kazandi finale cikti.

simdi de diger yari final maci basladi. serena-errani

Serena ikinci seti de 6-2 ile kazandı ve finalde Azarenka'nın rakibi oldu.

Serena çok iyi durumda. Azarenka'yı da geçip şampiyonluğu kazanacağını düşünüyorum.

Şu Serena ayısından nefret ediyorum.Umarım Azarenka alır şampiyonlugu.

İlk sette Berdych'in fair-play dışı hareketi (bence) ise

seyirciler tarafından ıslıklanmasına rağmen, belki de kendisine seti kazandırdı.

Ortam bayağı gerildi,

Murray, Berdych ile söz dalaşına girdi.

Kadınlar finali, Pazar 9/9'a ertelendi.

Amerikalıların, kendilerine has standartlarına bayılıyorum, hiçbirşey anlamıyorsun. :)

Erteleme resmi kararı (Hava Durumu nedeniyleymiş)

The weather forecast for this evening is calling for storms with heavy rain and high winds. Due to the severe weather forecast, session 25 featuring the Women’s Singles Final will be postponed until Sunday, September 9, 2012. We will confirm the start time for the Women’s Final by 7:00 p.m. ET this evening.

We are continuing the day session as scheduled and will closely monitor the weather for the remainder of today’s day session. Please check usopen.org for continuous updates.

Klasik Murray galibiyeti olur bu maç.. Djokoviç - Murray finali yakın gibi...

Andy Murray, Setleri 5-7 , 6-2 , 6-1 ve 7-6 kazanıp USA açıkta ilk finalist oldu...

Üst Alt