Üstünel: "Aysal beni heyecanlandırıyor!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üstünel: "Aysal beni heyecanlandırıyor!"

Cevap: Üstünel: "Aysal beni heyecanlandırıyor!"

Ünal Başkan gerçekten Adnan Polat gibi pek pasif durmuyor. Gerektiğinde yumruğunu tam zamanında vuruyor. Gerçekten bir Galatasaraylı olarak heyecanlandırmıyor desem yalan olur. Başarılar geliyor :) Çok yakında

Demedi. Dedi dendi.!:SS:

Adnan Polat yönetiminden istifa eden eski yönetici Haldun Üstünel, gelen yöneticilik tekliflerini reddettiğini açıkladı. Üstünel, "Ünal Aysal, G.Saray'ın zor gününde hizmet amaçlı talip olmuş bir insan. Liseli, lisesiz ayrımı yapmamak gerekli. Gelen yöneticilik tekliflerini reddettim. Uzun bir süre görev yapmayı düşünmüyorum" dedi.

Video görmedim ben de ama birçok haber sitesinde bu haber var. Yani biri neden "Haldun Üstünel Turgay Kıran'ı destekledi" diye asparagas haber yapsın ki? Reytingi yüksek, yankı uyandıracak bir şey değil ki böyle bir haber uydurulsun. :)

Video görmedim ben de ama birçok haber sitesinde bu haber var. Yani biri neden "Haldun Üstünel Turgay Kıran'ı destekledi" diye asparagas haber yapsın ki? Reytingi yüksek, yankı uyandıracak bir şey değil ki böyle bir haber uydurulsun. :)

Valla hocam birileri yine işbaşında. Galatasaray'ı karıştırmaya çalışıyorlar ama bu sefer başımızda adam gibi adam var :)

Asparagas değil, mantık yürütüyorlar. Polat ile son dönemde içli dışlı oldu, yada oldu olarak algılanmasına izin verdi. Sonuçta da Polat Turgay Kıran'ı destekliyor havası oluşunca Haldün Üstnel'i de aynı potaya koydular. Olay basit. En azından bana basit geliyor. Aynı şeyi tekrar ediyorum: Rengini belli etmedi yada etmiş gibi yaptı. Her ikisi de bence yanlış.

Asparagas değil, mantık yürütüyorlar. Polat ile son dönemde içli dışlı oldu, yada oldu olarak algılanmasına izin verdi. Sonuçta da Polat Turgay Kıran'ı destekliyor havası oluşunca Haldün Üstnel'i de aynı potaya koydular. Olay basit. En azından bana basit geliyor. Aynı şeyi tekrar ediyorum: Rengini belli etmedi yada etmiş gibi yaptı. Her ikisi de bence yanlış.

Böyle bir asparagas haberin kime ne getirisi olabilir ki ya da kimden en götürür? Ya da Galatasaray'ı neden, nasıl karıştırır? Tamam basına güven eksilerde, anlıyorum ama demek istediğim ortada böyle bir haberin uydurulmasını gerektirecek birşey yok. Mantık yürütmekten ziyade dikkat ettiysen haber birinci ağızdan gibi yazılmış. Yani Haldun Üstünel'in Turgay Kıran'a oy verdiği düşünülüyor, biliniyor değil de Haldun Üstünel şöyle böyle dedi diye. O yüzden bence bu haberin gerçeklik değerini tartışmaya gerek yok ki bunu basına en az güvenenlerden biri olarak söylüyorum. :)

Ha bunları neden yazıyorum, yok demedi, nerden bliyorsun, duydun mu diyenler olduğu için yazdım. Yoksa demiş veya dememiş bence hiç önemli değil, büyütmeye lüzum yok. Seçimde birisini desteklemek başka seçimden sonra birlik olmaya çalışmak başka. Kıran, Helvacı hatta Polat bile Aysal'a başarılar dilediklerini, destek olacaklarını söylüyorlar, Haldun Üstünel demiş fazla mı? En azından Galatasaray'da olması gereken anlayış bu. Hepimizin ümitleri, heyecanları aynı yönde nasıl olsa, ister başkan adayı olsun ister taraftar. :)

Söyledikleri doğru ama Kıran'a oy vermesi. Rüzgara tükürmek gibiydi. Oyunun boşa gideceğini biliyordu.

Ayrıca iş hayatımdan uzak kaldım kısmına da bir parantez açmadan geçemem. Haldun Üstünel yönetime girdiği sıralar zaten babadan kalma olan abisi ile birlikte çalıştığı şirketten uzaklaşmıştı. Abisiyle kavga etti. Sürekli kavga ederler ama bu seferki ağırdı. Bilmiyorum maddi konuları nasıldır ama ağır bir tartışmaydı ve Galatasaray'a da tam mesai harcamak onun yararına idi..

Böyle bir asparagas haberin kime ne getirisi olabilir ki ya da kimden en götürür? Ya da Galatasaray'ı neden, nasıl karıştırır? Tamam basına güven eksilerde, anlıyorum ama demek istediğim ortada böyle bir haberin uydurulmasını gerektirecek birşey yok. Mantık yürütmekten ziyade dikkat ettiysen haber birinci ağızdan gibi yazılmış. Yani Haldun Üstünel'in Turgay Kıran'a oy verdiği düşünülüyor, biliniyor değil de Haldun Üstünel şöyle böyle dedi diye. O yüzden bence bu haberin gerçeklik değerini tartışmaya gerek yok ki bunu basına en az güvenenlerden biri olarak söylüyorum. :)

Ha bunları neden yazıyorum, yok demedi, nerden bliyorsun, duydun mu diyenler olduğu için yazdım. Yoksa demiş veya dememiş bence hiç önemli değil, büyütmeye lüzum yok. Seçimde birisini desteklemek başka seçimden sonra birlik olmaya çalışmak başka. Kıran, Helvacı hatta Polat bile Aysal'a başarılar dilediklerini, destek olacaklarını söylüyorlar, Haldun Üstünel demiş fazla mı? En azından Galatasaray'da olması gereken anlayış bu. Hepimizin ümitleri, heyecanları aynı yönde nasıl olsa, ister başkan adayı olsun ister taraftar. :)

Posterleri karıştırmışsın. Benim bu başlıktaki mesajlarımı ayıklayıp okursan "bu haber Galatasaray'ı karıştırır" diye bir iddiam yok, o başkası.

Yorumuna gelecek olursak: Haberin önemli bir getirisi var. Üstünel önemli bir şahsiyet. Taraftar ve camia tarafından çok sevilen bir kaç isimden biri. Oyunu kime attığı ciddi bir haber niteliği taşır ve etkisi seçimler arefesinde oy kaymaları yaratır. Üstünel'de bunun farkında olacak kadar zeki bir tip. Tarafsız görüntü vermeyi tercih ettiyse bunu bir kariyer planı çerçevesinde yapmıştır. Eğer aksi olsaydı geçer basının önüne kendi açıklar yada Kıran'ın davetlerinde baş köşede yer alır rengini belli ederdi. O bunu yapmadı. Sinsice davrandı bence (sinsi kelimesi için özür diliyorum şimdiden). Basının ikinci elden yarattığı Polat'la yakınlaştı haberlerine göz yumdu. Şimdi sorsanız ben Polat'la o anlamda bir yakınlaşmam olmadı der. Ama önemli olan o an nasıl algılandığıdır, ne oduğu değil.

Şu an verdiği destek mesajına gelirsek. Kıran'ın, Helvacı'nın başarı dileklri ile Üstünel'in kini aynı kefeye koymamak lazım. Onların birinin rengi kırmızı, diğperinin griydi seçimde. Üstünel'in rengi belli değil. Peki neden belli değildi? Esas soru neden şimdi bir anda yeni oluşan havaya destek. Hava negatif olsa destek verirmiydi?

Üstünel kariyer peşinde. Akıllı adam. Ama bazı şeyleri bazı adamlara yediremez, bunu bilsin.

Ayni kafadansiniz zaten : bas parayi, getir yildizi. Genç yasli, ise yarar yaramaz, müzmin sakat diye dert etmeden. Umarim Fatih Terim'in gelisiyle daha genç ve etkili oyuncularin transferine yöneliriz.

Üst Alt