Üstünel seferde ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üstünel seferde !

Cevap: Üstünel seferde !

Kesin defans hattı değişmeli sabri-gökhan ikilisi oynarsa çok gol yemeye devam ederiz.Transfer yapılmazsa uğur-emre g. oynamalı benim şahsi kanaatim.

Bence defans o kadar kötü değildi.Bazıları çok önyargılı Sabri ve Gökhan konusunda özellikle Gökhanı beğendim Sabride o kadar kötü değildi.Fakat kabul ediyorum Meiranın gençi ve hızlısı bu takıma çok şeyler verirdi ve ayrı bir hava katardı.O ismide nereden bulcaz.

Bence defans o kadar kötü değildi.Bazıları çok önyargılı Sabri ve Gökhan konusunda özellikle Gökhanı beğendim Sabride o kadar kötü değildi.Fakat kabul ediyorum Meiranın gençi ve hızlısı bu takıma çok şeyler verirdi ve ayrı bir hava katardı.O ismide nereden bulcaz.

arkadasım şu anki defan zan-servet ikilisi türkiyede iş yapar pek sorun çıkmaz

ancak avrupada dişli bir takım çıkınca ağır olan zan-servet ikilisi başımıza büyük iş açar.hele rakibin hızlı 1-2 forveti olunca ondan sonra izleyin cümbüşü

savunmaya hızlı, kademeyi iyi yapan ve mücadele eden biri lazım

sağbekte artık uğur uçar oynamalı

nerden bulacaz meiraının gencini dersen collocini derim sana

bilmiyorum izledinmi adamı müthiş biri

Coloccini artık müthiş biri degil..Bence gökhan zan ile arasında pek fark yok hatta :) Lucas neill bize iyi gider..

Bu konu niye kitlenmiyor , bu aksam hepimiz gördük üstünel antepteydi, seferde falan baska bir ülkede falan degildi .

'IN HALDUN WE TRUST'

10 Ağustos 2009 Pazartesi * 08:05

Alternatiflerin hazır olduğunu kaydeden Üstünel, "Hocamız uygun gördüğü takdirde bir transfer daha yapacağız" dedi.

Alternatiflerin hazır olduğunu kaydeden Üstünel, "Hocamız uygun gördüğü takdirde bir transfer daha yapacağız" dedi.

Bu kez kim gelecek!

Yaptığı transferlerle sezonun flaş takımı haline gelen Galatasarayımız'da gözler teknik direktör Frank Rijkaard'da. Futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel, transferde harekete geçmek için Hollandalı hocadan gelecek onayı beklediklerini belirtti. Üstünel, "Bizim elimizde bazı alternatif isimler var. Hocamız uygun gördüğü takdirde bir transfer daha yapacağız. Kendisiyle henüz bir araya gelemedik" diye konuştu.

Rijkaard çok şaşırdı

Gaziantep maçından sonra Rijkaard ile buluşacaklarını ifade eden Üstünel, ayrıca Hollandalı hocanın, Galatasaray'da görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi. Üstünel şöyle konuştu: "Rijkaard burada farklı bir atmosfer yaşıyor. Galatasaray, Avrupa'nın hangi şehrine giderse gitsin büyük bir taraftar desteği buluyor. Teknik direktörümüz de bu duruma oldukça şaşırıyor ve memnun tabii ki."

Dün Aptepteydi fakat şaşırtma olabilir bu. Bir benzerini Antep'e yollayarak basını ters köşe yapmak istiyor sanırım yönetim tekrardan.

Şaka lan şaka. :) O kadarı da fazla artık. :D

bence sedat bayrak kesinlikle alinmasin (almazlar da ben yine söyleyeyim içimde kalmasin diye şeettim )

Üst Alt